Widok

slub kobiety z ojcem dziecka ?

czy na pogórzu robia jakies problemy jak para ma juz potomka - ma ktos doswiadczenie. my chcemy w maju 2009 zrobic slub ze chrzcinami razem .czy któraś miała taką sytuacje i jak to wyglada?
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To zależy czy jestes z dolnego czy z górnego Pogórza , ja mieszkałam na Pogórzu dolnym i tamtejszej parafi nie polecan proboszcz nie chciała nam udzielić ślubu w święta (2 dzień świą bożego narodzenia) stwierdził że on w święta nie udziela ślubu i koniec na temat dziecka terz się nasłuchaliśmy. Stwierdzilismy z moim przyszłym mężem że ksiądz nie będzie nam komplikował planów i pojechaliśmy na Oksywie do kościoła ul.Zielona koło policji . Tamtejsz proboszcz super , nie robił problemu ze mamy dziecko(2 problem był taki że mój luby był przed bierzmowaniem i to terz nie stanowiło przeszkody) najwazniejsze było to że chcemy wziąść ślub .A że w 2 dzień Świętą , proboszcz nie widział żadnej przeszkody. I najwazniejsze że dasz tyle za ślub na ile cię stać, a nie jak to bywa często "tyle co łaska ale nie mnie niż 800zł". Z górnego się nie wypowiadam bo nie znam. Jeżeli bym miała brać jeszcze raz ślub to tyko tam organista przepieknie grał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem z górnego ale oksywie niedaleko dzieki za info - chcielismy przed urodzeniem brac al miałam problemy złożyskiem i nie było wyboru tzn był, zdrowie dziecka czy slub.ale na gornym podejrzewam ze beda proboszcz nie nalezy chyba do nabardziej wyrozumiałych
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ksiądz księdzu nie równy, nie wiem czy wiesz ale będziecie mósieli mieć zgode Proboszcza parafi do której należysz aby w tamtej parafi wziąść ślub .My tak terz mieliśmy , ale zgode otrzymalismy chyba że twój przyszły mąż jest z innej parafi to mozecie spróbować tam. Życzę szczęśliwego rozwiążania i Duuuuuuuuuuuuużo Szczęścia.Ps Jakbyś miała jeszcze jakies pytania to jeżeli będe mogła to pomogę pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest z wejherowa takze z innej parafi - mam nadzieje ze dostaniemy zgode, jak nie to sprobujemy w parafi narzeczonego - jak nie to i tak damy sobie rade i slub wezmiemy:)
Dzieki i pozdrawiam
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To nie jest tak najgorzej, życzę powodzenia pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja brałam slub w parafi narzyczonego i po żadną zgodę do proboszcza z górnego nie szłam. Absurd jakiś...nie przepadam za proboszczem dlatego zeby dac zapowiedzi wysłałam tatae :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja potomka nie mialam a slubu ze wzgledu na to, ze nie ma mnie w kosciele i na kolendach nie chcial dac (mowa o proboszczu z dolnego). wlasciwie to nie slubu ale tzw licencji na slub w innej parafii. jak cos to polecam proboszcza z zielonej. dusza czlowiek i bardzo mu zalezy na slubach. lubi jak sie ludzie kochaja i chca byc w koscielnym zwiazku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I sama sobie odpowiedziałaś na pytanie ,jak ma ci dać ślub kiedy ciebie wcale nie zna ,Nie chodzisz do kościoła nie ma ciebie na kolędzie a należysz do wspólnoty kościoła tylko że nie uczestniczysz w życiu tej wspólnoty
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

gosciu, ale jak ma sie obecnosc na mszy czy koledzie do udzielenia sakramentu slubu?? ksiadz łaski nie robi, ma dac slub, a skoro jego sumienie albo gorzej - widzimisie mu nie pozwala, to pomylil poslugi...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Gościu,po co im sakrament i ślub koscielny skoro de facto nie chcą mieć z kościołem doczynienia? Przecież to nie przymus, żeby zawrzeć tzw. związek małżeński
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Pogórze

Transport, przeprowadzki (32 odpowiedzi)

https://ogloszenia.trojmiasto.pl/transport-przeprowadzki/transport-przeprowadzki-ogl62931286.html

Wieczni poszukiwacze pracownika (312 odpowiedzi)

Ogłoszenia, które od kilku tygodni pojawiają się a mimo to odpowiedniego pracownika zatrudnić się...

do góry