Widok

słupki przy drodze rowerowej

czy te nowo wstawione słupki oddzielające chodnik od drogi rowerowej nie są zbyt niebezpieczne przy dawnej szkole okrętowej na alei Grunwaldzkiej?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pozwolę sobie podpiąć się pod temat, może ktoś w końcu wyprostuje skrzywione, przez debili nie potrafiących parkować, słupki przy Hydrobudowie oraz ten praktycznie leżący na 3/4 szerokości DDR przy skrzyżowaniu Grunwaldzkiej i Lendziona.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
A zgłosiłeś to komukolwiek, czy tylko narzekasz na forum?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
no nie zgłosiłem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pytanie było do marka ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, zgłosiłem. Dopiero teraz, bo nadal miałem nadzieję, że ktoś tam pracuje, ale chyba jest z tym słabo. Uszkodzenie słupków na parkingu powinni zgłaszać parkujący, czyli Ci co nie potrafią nacisnąć hamulca w odpowiednim momencie. Natomiast barierka przy skrzyżowaniu musiała zostać ścięta podczas jakiegoś wypadku, więc podejrzewam, że pojawiła tam się policja i to ona powinna poinformować zarządcę (może to zrobiła tylko ZDiZ ma to gdzieś?).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i juz proste
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i juz proste
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale wystarczy piłka do metalu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja się zastanawiałem czy tego ręcznie nie odgiąć, ale stwierdzilem ze chyba nie ma co sie kopać z koniem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak bedziesz niebezpiecznie blisko jechał to tak, ale tam nie jest jakoś specjalnie wąsko przecież, ani też nie ma zakrętu. Równie dobrze można zahaczyc o parkowane wzdłuż scieżek auta lub słup sygnalizacyjny przy przejściu dla pieszych.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok, ale nie jesteś sam. Jak jedzie inny rower z przeciwka to robi się ciasno.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bez przesady, aż tak ciasno tam nie jest. Rownie dobrze mozna wjechać w parkowane wzdłuż ścieżek samochody. Poza tym takich słupków jest wiecej - np przy Hydrobudowie, przy Galerii Bałtyckiej. Są też barierki - np na Kartuskiej na wysokosci nowobudowanej pętli, a scieżka jest tej samej szerokości. Z kolei na estakadzie na 3 Maja jest mało przyjazny przy kolizji płot na całej długosci.

Wg mnie po prostu byłeś przyzwyczajony, że nic tam nie było, i nagle walnęli słupki i zrobiło ci się wąsko.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dopiero to przeczytałem..
Wystarczyło zadzwonić do DIM-a i zgłosić ten fakt. Mnie też wkurzał ten słupek przy Lendziona,ale zgłosiłem dopiero na służbie. Na drugi dzień naprawili...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rowery

Rower elektryczny (6 odpowiedzi)

Jaki rower elektryczny do spokojnej jazdy kupić. Czy dokupić osprzęt elektryczny do starego...

Gdzie kupić rower? (25 odpowiedzi)

Cześć! Szukam jakiegoś sklepy w Trójmieście, gdzie mógłbym kupić dobry rower po niewygórowanej...

Jaki rower do trójmiejskich lasów i okolic (12 odpowiedzi)

Przymierzam się do zakupu roweru, nie jeździłem od dzieciaka więc postanowiłem kupić rower w...

do góry