nowy wąteknowy wątek
sokowirówka od dzis w biedronce
[Rodzina i dziecko bez ogłoszeń]

jezeli ktos bedzie w biedrze dzis to prosze niech zerknie na te sokowirowke!nie zalezy mi na super sprzecie. czy ta jest znośna "na żywo"? sądzac po pojemniku na sok to chyba jest malutka...

Re: sokowirówka od dzis w biedronce

i co? zwrocil ktos z was uwage na te sokowirowke? a moze ktos kupil?

a w jakiej cenie ta sokowirówka?
od czwartku ma być w lidlu za 111zł - pojemnik z dziubkiem na sok o pojemności litra, na resztki ok 2,6l

image

a jest gdzies na stronie biedronki gazetka z ta sokowirowka?

Zanim kupisz sokowirówkę sprawdź jej moc, wszystkie do 500W to niestety lipa, bo słabo wyciskają sok o pozostawianiu resztek nie wspomne. Wiem, to z doświadczenia, bo w zeszłym roku wymieniałam taką na mocniejszy model.

dziś jest w gazetce ,też idę ją kupić!

W lidlu ju nic nie kupię ze sprzętu. Z reklamacją jest duży kłopot. W sklepie nie przyjmują reklamacji, trzeba dzwonić na infolinię itp.

Różne rzeczy dla dziecka i nie tylko zupełnie za darmo - http://gratyzchaty.pl/?ref=6074

no to jak nie taka to jaka tak do 100 zl :( skoro liczy sie moc, fakt.

ja kupiłam w zeszłym roku z biedronki właśnie sokowirówkę. jest bardzo mocno eksploatowana i zyje do dziś... najważniejsze,że flaki z owoców są suche po odciśnięciu siku.

image

asiunia, a kupilas w podobnej cenie co teraz jest? i mocy?

jeżeli sokowirówka z biedronki kosztuje ponad 100 to zainwestowałabym w znaną markę. Ja mam Zelmer Julita 377 o mocy 250W i jestem bardzo zadowolona.

kupil ktos moze te sokowirowke? albo w lidlu w tym tyg? moze ktos juz zdazyl pouzytkowac i poleci?

Witam kupiłem sokowirówke z biedronki z firmy clarus i jestem bardzo zadowolony polecam ... Warta ceny rewelacja .

Te z biedronki mają moc 700w ale jak działaja nie wiem ,też szukam mocnej do jabłek z działki

ja też mam z sokowirówkę z Biedronki już 3 rok, w użyciu bardzo często. i nic sie z nią nie dzieje.