Widok

sokowirówka od dzis w biedronce

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
jezeli ktos bedzie w biedrze dzis to prosze niech zerknie na te sokowirowke!nie zalezy mi na super sprzecie. czy ta jest znośna "na żywo"? sądzac po pojemniku na sok to chyba jest malutka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i co? zwrocil ktos z was uwage na te sokowirowke? a moze ktos kupil?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a w jakiej cenie ta sokowirówka?
od czwartku ma być w lidlu za 111zł - pojemnik z dziubkiem na sok o pojemności litra, na resztki ok 2,6l
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jest gdzies na stronie biedronki gazetka z ta sokowirowka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zanim kupisz sokowirówkę sprawdź jej moc, wszystkie do 500W to niestety lipa, bo słabo wyciskają sok o pozostawianiu resztek nie wspomne. Wiem, to z doświadczenia, bo w zeszłym roku wymieniałam taką na mocniejszy model.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziś jest w gazetce ,też idę ją kupić!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W lidlu ju nic nie kupię ze sprzętu. Z reklamacją jest duży kłopot. W sklepie nie przyjmują reklamacji, trzeba dzwonić na infolinię itp.
Różne rzeczy dla dziecka i nie tylko zupełnie za darmo - http://gratyzchaty.pl/?ref=6074


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to jak nie taka to jaka tak do 100 zl :( skoro liczy sie moc, fakt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupiłam w zeszłym roku z biedronki właśnie sokowirówkę. jest bardzo mocno eksploatowana i zyje do dziś... najważniejsze,że flaki z owoców są suche po odciśnięciu siku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
asiunia, a kupilas w podobnej cenie co teraz jest? i mocy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeżeli sokowirówka z biedronki kosztuje ponad 100 to zainwestowałabym w znaną markę. Ja mam Zelmer Julita 377 o mocy 250W i jestem bardzo zadowolona.

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
kupil ktos moze te sokowirowke? albo w lidlu w tym tyg? moze ktos juz zdazyl pouzytkowac i poleci?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam kupiłem sokowirówke z biedronki z firmy clarus i jestem bardzo zadowolony polecam ... Warta ceny rewelacja .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Te z biedronki mają moc 700w ale jak działaja nie wiem ,też szukam mocnej do jabłek z działki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też mam z sokowirówkę z Biedronki już 3 rok, w użyciu bardzo często. i nic sie z nią nie dzieje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Pełnoletnia córka -mój osobisty koszmar (129 odpowiedzi)

Moja córka m-c temu miała 18 urodziny . i tyle ja widziałam...... Do 18 tez rzadko bywała w...

bol glowy w ciazy (25 odpowiedzi)

co stosujecie na bol glowy w ciazy??wiem,ze nie mozna brac zadnych tabletek przeciwbolowych...

Amniopunkcja - do osób które już to przeszły (285 odpowiedzi)

Z uwagi na poprzednią ciążę z silnym podejrzeniem wady genetycznej, którą poroniłam w 13...

do góry