Widok

somewhere in Gdynia :D

Orłowo Temat dostępny też na forum:
Cześć, znajdę gdzies w Gdyni miejsce, gdzie się kalibruje alkomaty? Czy jest to na tyle mało popularne, że kurier i wysyłka mnie czeka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do wyboru do koloru, bo jest opcja zaniesienia bezpośrednio i u nas w tym miejscu https://www.spyshop.pl/content/kalibracja-alkomatu-gdynia-89 albo wysłac bezpośrednio do tego miejsca w którym oni kalibrują, Wrocław bodajże, na koszt ich własny tylko to jakiś formularz trzeba dodatkowo wypełnić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

formularz jest do pobrania z ich strony więc tylko trzeba druknąć i wsadzić do środka przesyłki. płaci się za kalibrację z góry a cennik mają na stronie i wtedy za darmo ma się przesyłkę. ja tak będę niebawem trzeci raz wysyłał. co ważne to szybko sprzęt spowrotem się dostaje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

Wczorajszy koncert (6 odpowiedzi)

Hej, Jak oceniacie wchodajszy koncert BAJM'u na zakonczenie Jarmarku. Ogolnie impreza fajna .....

!!! PRACA !!! (3 odpowiedzi)

Cześć, szukam pracy na wakacje w Trójmieście. Jestem studentką j. angielskiego, biegle mówię...

Sztuczne kwiaty do wiązanek na groby - gdzie kupię? (11 odpowiedzi)

Gdzie kupię ładne, efektowne sztuczne kwiaty i dodatki do zrobienia wiązanek i bukietów na groby?...

do góry