Widok

sortowanie banknotów

Czytałam opinię i trochę mi to nie wygląda ciekawie.Jedna umowa o pracę i plus umowa zlecenie... O co tu chodzi? Czy opinie są prawdziwe?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Praca dla Solid.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

umowa o pracę w połaczeniu ze zleceniem to standardowy wybieg aby nie płacić pełnych składek (w takim układzie płaci się tylko składkki od tego co na umowie o pracę, ze zlecenie już nie) i aby obejść kodeks pracy (brak dodatku za nadgodziny, brak urlopu, brak koniecznosci zachwania limitów dobowego odpoczynku)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To raczej nie ma co pracować w takim miejscu. :/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

lepsze to niż nic, jakieś minimlne składki będą, ale raczej nie jest to do końca uczciwie wynagradzana praca...
niestety, wszystkie firmy ochroniarskie stosują takie wybiegi, to są odgórne zalecenia z centrali firm, gdzie sztab prawników kombinuje jak oszukać pracownika i nie dać się złapać,
Niekiedy kierownicy i menagerowie są szkoleni by nie zostawiać śladów ustaleń z pracownikiem np. zamiast odpisać na wiadomość, dzwonią, albo zmiany załatwiają na gębę. Stosują socjotechnikę, "własnemu szefowi nie wierzysz na słowo" a ile warte jest to słowo dowiadujesz się w momencie nie-otrzymnia należnej części wynagrodzenia. Oczywiście na papierze wszystko się zgadza :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Te ochroniarskie TO sciemy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Własna gastronomia - czy się kalkuluje? (57 odpowiedzi)

Mam pytanie, głównie do mieszkańców Gdyni: jakie jest Wasze zdanie nt. poprowadzenia własnej...

Ile zarabiacie miesięcznie? (534 odpowiedzi)

Ciekawi mnie, jak kształtują się na rynku pensje pracownicze. Napiszcie proszę kwotę netto i...

Praca jako hostessa w batorym (3 odpowiedzi)

Witam czy słyszeliście może cos na temat firmy kartcenter?pytam się bo dostałam propozycje pracy...

do góry