Widok

spa villa baltica sopot

Praca Villa Baltica Temat dostępny też na forum:
pracował tam któś? np. jako masażysta/stka lub idzie na tzw."dzień próbny"?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
A kiedy dokładnie masz ten dzień próbny? W nadchodzącą sobotę? W minioną sobotę (17.08) był tam mój znajomy i skończyło się na przemasowanej sobocie (masaże godzinne, dwugodzinne) od 10 do 18 na zasadzie "dnia próbnego" i cisza. Nie wiem czasem, czy Oni nie szukają tam taniej siły roboczej w gorącym okresie kiedy po prostu nie wyrabiają...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Drodzy Państwo, wiele z osób poszukujących pracę ma wiele dyplomów, które niestety o niczym nie świadczą. Jest wiele tak zwanych pseudo masażystów, którzy nie potrafią zrobić podstawowego masażu twarzy. Dlatego też zapraszamy Państwa na dzień próbny aby sprawdzić umiejętności w praktyce, sprawdzić zaangażowanie, chęć do pracy i umiejętność integrowania się z grupą i pracę w zespole. Proszę nie doszukiwać się drugiego dna tam gdzie go nie ma tylko wziąć się do roboty albo szukać pracy gdzie indziej.
pozdrawiam serdecznie
Kamińska Magdalena współwłaściciel.
ps. Jeżeli nikt do Pana od nas nie zadzwonił oznacza to tylko jedno iż Pana umiejętności są za niskie i nie możemy podpisać z Panem umowy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 13
Ale ja nie szukałem u Was pracy, więc nie rozumiem tej wycieczki personalnej? Nikt do mnie nie zadzwonił, bo w życiu nie złożyłbym do Was CV. Za przepracowany dzień nawet próbny należy się wynagrodzenie. Ale przyjęliście sprytną taktykę "dnia próbnego" i bez podpisania żadnej umowy pracownik świadczy Wam usługi przez cały dzień po czym wymieniany jest na nowego "kandydata" i macie darmową siłę roboczą. I to Pani doszukuje się drugiego dna sądząc zapewne, że jestem osobą, która była u Was na dniu próbnym, a to jest kompletna bzdura. Po prostu przeczytałem temat na forum, zobaczyłem villa baltica, znajomy był ostatnio u Was i się odniosłem do tematu.

P.S. Mam nadzieję, że któryś z tych wykorzystywanych "próbnych" masażystów pójdzie po rozum do głowy i upomni się o swoje.

Pozdrawiam, Paweł Czajkowski.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
>>>Paweł Czajkowski
Dzięki ze odpisałeś. Mój post był właśnie w celu sprawdzenia sytuacji, przed wybraniem się tam. Dużo osób wysyła tam CV, wiele z nich jest zapraszanych i to na cały dzień, co już jest podejrzane. W innych ośrodkach robią test próbny umiejętności, ale jest to jeden góra dwa masaże lub po prostu przez godzinę się pokazuje techniki i tyle. Jak ktoś się zna na rzeczy to w godzinę jest w stanie ocenić przydatność pracownika. Jak w widać w dobie kryzysu, każdy kombinuje- niby rekrutacja do pracy, ale ileś czasu się pociągnie na darmowych pracownikach i biznes się kręci.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
a co do dnia, to mi proponowano jakoś w tygodniu, a koleżance sobotę, więc jak widać cały tydzień tam ludzi "próbują".
Co do pójścia po rozum, jak nie ma umowy to nie można nawet niczego od nich rządac.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dokładnie tak jak piszesz, jak ktoś się zna na rzeczy to jest w stanie sprawdzić kwalifikacje w dość krótkim czasie np. kilka próbnych masaży (różnego rodzaju) itp., co spokojnie może zająć max godzinę lub dwie. Plus ewentualnie jakaś teoretyczna wiedza. Ja nigdy się nie godzę na dni próbne jeśli nie mam pewności, czy dostanę za nie wynagrodzenie lub nie są one potwierdzone pisemną umową. Zbyt dużo takich przykładów znam począwszy od mojej rodziny, a kończąc właśnie na znajomych.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Drodzy Panowie, widzę że doskwiera Panom nadmiar wolnego czasu. Poszukiwaliśmy trzech masażystek/masażystów i osoby które wykazały się największymi umiejętnościami zostały zatrudnione. Zapewniam że nie szukamy "darmowej siły roboczej" tylko profesjonalnych masażystów, a niestety wiele z osób które przychodzą nie maja nawet podstawowych umiejętności i wiedzy. Zapraszamy na dzień próbny gdyż chodzi nam nie tylko o umiejętności ale również o pracę w grupie, podejście do klienta. Dobrze, że Panowie nie przyliście na "dzień próbny" (a może poprostu nikt do Panów nie zadzwonił gdyż Panów kwalifikacje były za małe) gdyż nie potrzebujemy dla naszych klientów osób pretensjonalnych, niezadowolonych i szukających na siłę problemów. Klienci , którzy przychodzą do SPA przychodzą po relaks i na pewno nie mają ochoty oglądać niezadowolonych masażystów a Panowie chyba do takich należą.
Serdecznie pozdrawiam
Magda Kamińska

PS nie wiem jak może się Pan wypowiadać na temat naszych "DNI PRÓBNYCH" jeżeli Pan na nich nie był i nie wie jak one przebiegają
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 17
oj i znowu kogoś szukają....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani Magdaleno Kamińska.
Pani arogancja sięga zenitu, skoro nie poinformowała Pani osobę rekrutowaną o zakończeniu procesu rekrutacji to oznacza brak fundamentalnej kultury.

Do tego publicznie przyznaje się pani do zatrudniania osób na czarno.
Czyli mówiąc wprost do łamania prawa.

W kodeksie Pracy nie istnieje pojęcie próbnego dnia. Pracodawcom nie wolno też organizować próbnych dni bez wynagrodzenia dla pracownika.

Najwyraźniej takie praktyki są w Państwa firmie na prządku dziennym.
Jest mi z tego powodu przykro.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1
Okres rekrutacji trwa około tygodnia.
każdy z osób które podeszły do rekrutacji powinien być poinformowany o zakończeniu ... Dzień próbny jest dniem odpłatnym, jeżeli ktoś nie może obie tego wpoić nie powinien zajmować się proiwadzeniem ''biznesu''
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani Magdaleno,

Czy klientowi przysługuje bezpłatny pierwszy dzień pobytu w Spa Villa Baltica Sopot? Bowiem przed zadecydowaniem o korzystaniu z waszych usług chciałbym się przekonać czy warto
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fatalne miejsce. Radzę omijać szerokim łukiem. Właścicielka arogancka kombinatorka. Oszukuje zarówno klientów jak i pracowników.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie tylko to miejsce z tego co mi wiadomo ta Pani prowadzi kilka punktow ,mialam okazje rozmawiac jednym z bylych pracownikow placowki ,ponoc ta Pani calkiem niedawno prowadzila ciucholand w Gdansku Morenie co by mialo potwierdzenie w tych pozwach zbiorowych ktore mozna znalesc w sieci i nie zna sie absolutnie na branzy kosmetycznej a praktyki ktore stosuje do prowadzonych dzialalnosci mozna by szeroko opisac .Polecam sprawdzic w CEDIG ktore to punkty "omijać szerokim łukiem ".Ja sprawdzilam.pozdrawiam szukajacych pracy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry