Widok

spawanie ramy stalowej

Jak w temacie, gdzie spawać? Temat by 2 lata temu więc pozwalam sobie na powtórkę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A bardziej precyzyjnie co chcesz spawać ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
teraz sam mam inwertor, ale nie robię dla obcych, ale ostatnio gdy zlecałem spawanie, spawałem na Wrocławskiej w Gdyni, migomat, nie narzekam na jakość
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ramy się spawa metoda TIG!!! Migomatem to możesz sobie furtke pospawać. Szukaj kogos kto spawa w TIG.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widziałeś co napisałeś ?
"Ramy się spawa metoda TIG!!!...Szukaj kogos kto spawa w TIG."
Czy to ma sens ?
Widziałeś co jest napisane w temacie
"spawanie ramy stalowej"

Podobnie jak tX też mam spawarkę :-) ale autor tematu się nie odzywa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
@spawacz amato, dokładnie jak w nicku masz napisane , "amato" , no i się odzywasz nie majac pojęcia o spawaniu. Pamietaj o jednym ze, to jest dzial ROWERY i watek (spawanie ramy stalowej ) czyli ramy rowerowej bo to taki dzial ..... co za tym idzie ram rowerowych nie spawa się Migomatem. (MIG).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
1. Nic nie pisałem o Migomacie.
2. Czepiasz się słówek. Wyszukujesz jakieś mądrości i nowinki a sprawa jest prosta ja budowa cepa.
3. Rama jest stalowa a ja mam spawarkę transformatorową.
4. Oprócz tego że mam spawarkę to jej od czasu do czasu używam.
5. Nie spawam często więc nie jestem mistrzem spawania ale radzę sobie. Tak naprawdę nie ma tu wielkiej filozofii : spawanie, zbicie otuliny, szlifowanie i jeśli trzeba poprawki.
6. W przypadku spawania ramy rowerowej najważniejsze jest miejsce do spawania i spasowanie elementów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cos na dokladke odnośnie spawania ram rowerowych.

http://www.kochamrowery.pl/2014/01/stalowe-ramy-rowerowe-skad-ten-sza-i.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale demagogia ten artykuł. Można lubić winyle, ale argumenty o płaskiej transmitancji, niezniszczalności i niższych kosztach śmieszą chyba wszystkich, nawet autorów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
miszczu, rowerem stamtąd jeżdziłem ostatnio po górskich pustynnych drogach Jordanii, jaka szkoda że przedtem mnie nie pouczyłeś, że nieprawidlowo, że nic nie wiem i nic nie umiem, ani też że warsztat polecany przez Sportland się nie zna, w przeciwieństwie do ciebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kolego, jeśli to jeszcze aktualne, to zapraszam do firmy, w której pracuję. Spawamy stal, alu, nierdz. mosiądz i inne metale, mamy 2 doswiadczonych spawaczy, więc nie powinno być żadnego problemu. WILMEX, Jasień ul.Orzechowa 4. Pozdro :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spawałem widelec na Jasieniu przy Kartuskiej, metodą TIG na szybko bo mi i spawaczowi się spieszyło. Troszkę się zdziwiłem, że widelec zaczął pękać na spoinie przy nasadzie (tuż pod łożyskiem dolnym). Stara spoina jest bardzo ładnie położona ... Poza tym rama miód, nie to co aluminiowy szajs.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Widocznie dobrze nie przetopił materiału, ale na szybko to tak bywa. Pozdro.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Żeby było jasne, zaczęła pękać krawędź tej pięknie wtopionej pierwotnej spoinki. Nowa oczywiście nie wygląda tak ładnie, zobaczymy jak sługo wytrzymie ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spawałem w piątek przy Kartuskiej 377.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja sobie wypożyczyłem migomat https://migomat.com.pl/migomat-spawarki-mig-mag
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepsze spawarki dostępne na rynku znajdziecie w ofercie sklepu hurtowniaspawarek.pl. Polecam! Możecie tam nabyć również wszelkie niezbędne akcesoria spawalnicze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rowery

Rower elektryczny (6 odpowiedzi)

Jaki rower elektryczny do spokojnej jazdy kupić. Czy dokupić osprzęt elektryczny do starego...

Jaki rower miejski kupic? (24 odpowiedzi)

Chcę kupić rower miejski, ale nie wiem co wybrać, bardzo podobają mi się w kolorze białym. Chcę...

rowerek treningowy stacjonarny - gdzie kupię? (12 odpowiedzi)

Gdzie mogę kupić w Trójmieście rowerek treningowy stacjonarny w cenie ok. 200 zł? Decathlon,...

do góry