Widok

sprzet RTV i AGD

Witam kupilem dzis sprzet o lacznej wartosci paru tysiecy, bylbym zadowolonym klientem, jednakze z przykroscia musze stwierdzic, ze wasz personel jest niekompetentny jezeli tlumacze jak krowie na miedzy , ze chce podlaczyc telewizor pod komputer to oczekuje pomocy, co mi jest potrzebne w tym celu a nie w domu okazuje sie, ze w zestawie nie ma wejscia pod monitor, ani przejsciowki okey moge ja kupic, ale mi o tym powiedzcie a nie ze w domu czlowiek sie irytuje. Kupujac Soundbar znow podobna niespodzianka brak kabla Aux brawo dla was nie szkolicie personelu, i nie dbacie o lepsza sprzedaz, a ja mam 24h na sprawdzenie sprzetu i jestem w tym momencie poszkodowany, bo jutro jade do pracy i musze specjalnie jechac kupic to czego mi brakuje i nie kupie tego u was. Co sie dziwic dajac personelowi 1000zl pensji sami sie skazujecie na brak kompetencji, i brak checi do sprzedazy.
Moja ocena
Auchan kategoria: Hipermarkety
obsługa: 2
 
asortyment: 4
 
promocje: 5
 
lokalizacja: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 2
 
4.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak już jest, jak się kupuje sprzęt RTW i AGD lub podobny w sklepie z żarciem... Czy to jest inteligentne? Sam sobie odpowiedz...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry