Widok

stanowczo odradzam przedszkole numer 2

jednym słowem,przechowalnia dzieci ,brak kreatywności i pomysłów.Jedyny pomysł to zabawa na dywanie kadra stanowczo do wymiany ,panie z drugiej grupy są juz wypalone i czas na emeryturę.Straszenie dzieci pania dyrektor ,brak pedagogicznego nauczania dzieci ,oprócz krzyków i kar nie mają nic do zaoferowania !!
Moja ocena
opieka: 2
 
zajęcia dodatkowe: 2
 
wyposażenie: 2
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 2
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12
Mam wrażenie, że komentarz jest o zupełnie innym przedszkolu, bo nie zgadza się nic, co Pani (?) pisze! Moja druga córka chodzi do tego przedszkola już kolejny rok i ostatnie co można powiedzieć o tym miejscu, to że się nudzi, bo nie ma zorganizowanych zajęć. Kompletne bzdury! Panie są przede wszystkim doświadczone, a nie brakuje tam również młodszej kadry. Córka uwielbia panie z IV grupy, a pani dyrektor jest po prostu dla dzieci autorytetem, nie straszakiem. I chyba o to chodzi. Z czystym sercem mogę polecić powierzenie największego skarbu, czyli dzieci kadrze z tego przedszkola...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

Polecam przedszkole numer 2

Opinia krzywdząca. Do tego przedszkola chodzi aktualnie moje drugie dziecko. Mając do wyboru: prywatne blisko albo państwowe dalej wybrałem przedszkole nr 2. Kadra kompetentna. Moim zdaniem b. dobre przedszkole.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry