Widok

sterylizacja kotki - gdzie i za ile?

Inne Temat dostępny też na forum:
Czy możecie polecić mi dobrego weterynarza? planuję sterylizację kotki. jaki jest koszt takiego zabiegu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
koszt około 200 zł. Ja wybrałam weterynarza z mojej dzielnicy (w Gdańsku) żeby oszczędzić koteczce długich podróży, tym bardziej po zabiegu- warto mieć to na względzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szukam w gdansku adresu do sterylizacji kotki,prosze o pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sprawdź ofertę u kilku, weterynarz do narkozy powinien użyć gazu, bezpieczniejsze niż w zastrzyku, dopilnować wybudzenia, nie oszczędzaj kilku złotych na tym bo doplacisz potem do leczenia kotki jak jakis "paprak" coś źle zrobi, u kotek to trudniejszy zabieg niż u samców, w necie sa fora "kociarzy" wpisz w gogle i poczytaj, uzbrojona w wiedze pomożesz kotce przetrwać te chwile.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
witam,
sterylizowałam 2 kotki w Przychodni Weterynaryjnej Dr Vet w Gdyni - Redłowo, tel. 0 58 622 01 89. Polecam !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
A ja stanowczo odradzam, fakt, że byłam tam jedynie 2 razy (i to z 1,5 roku temu), ale pani dr, która nas przyjmowała była strasznie niesympatyczna. Ponadto w sumie nie wiem, czy to była lekarka czy jakaś stażystka, bo fachowa to ona również nie była. Psinę to mi dopiero wyleczyli na Kieleckiej. Odradzam zdecydowanie (chyba że do tego czasu coś się zmieniło...)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja odradzam kielecką. Polecam stryjską kawałek dalej. Moja "dachowa" kotka miała wypadek i wybity dysk. Trafiła na kielecką. Tragedia. Przeniosłam ją następnego dnia całą we własnym moczu i zestresowaną. Przez decydującą dobę nie zrobili nic poza podaniem leków przeciwbólowych i umieszczeniem w klatce. Nawet nie wiedziałam jak ją trzymać. Zero informacji. Za tę dobę zapłaciłam 150zł+wizyta+leki i zdjęcie. Ze stryjskiej odebrałam koteczkę dopiero po tygodniu. Dzwoniłam codziennie.... 2 razy dziennie. Codziennie dostawałam informacje o jej postępach. 2 razy dziennie miała zabiegi, stałą opiekę. Koteczka po tygodniu była odprężona, tuliła się do pani doktor. Groziło jej uśpienie. Dziś już obskakuje wszystkie kąty w domu. :) Cena? 2 razy taniej za dobę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Szczerze polecam, profesjonalne podejście, ludzie z pasją do zwierzaków :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
A ja polecam, robiłam ostatnio sterylizację, wszystko ok, pozdrawiam Panią Gabrysię i Olę !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Przedewszytskim wybierz weterynarza który ma doświadczenie i robi boczne małe cięcie ok 1.5cm (a nie kroi cały brzuch), idealnie gdyby szew byl wewnętrzny, wtedy nic na zewnątrz nie wystaje i kotek nie grzebie przy rance, moja kotka na drugi dzień po zabiegu była już jak nowa :) a co do polecenia weta to musiałbys podać skąd dokładnie jesteś...w Gda polecam weta na Elbląskiej, 'tna' za 150zł i maja b duże doswiadczenie, w Gdyni Dr Łukuć w Redłowie badz Kasprzyk na Jaskółczej 4
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
dokładnie też polecam tych wetów i dodatkowo jeszcze dr.Tomasza Sujkowskiego z Pogórza
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
podczepię się pod temat bo ostatnio mam mały dylemat. Chciałąm wyterylizowac moją kotkę w marcu, tylko że kicia nie miala jeszcze nigdy rujki...przynajmniej ja nie zuważyłam u niej nietypowego zachowania. Częśc weterynarzy mówi że śmiało można już sterylizowac a inni doradzają żeby poczekac do 1 wszej rujki. ;/ Co o tym sądzicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też miałam dylemat, częśc wetów mówiła że można przed inni że lepiej po. Ostatecznie zabieg odbył się PRZED, miała malutkie nacięcie na brzuszku, jeden rozpuszczalny szew, obeszło się bez kołnierzy, kubraczków itp. Następnego dnia już sobie delikatnie brykała. Futrzak miał wtedy 7 m-cy.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przychodnia weterynaryjna Oliwa ul Kaprów
trafiłam na promocję w marcu /100 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja polecam pana Jerzego Kończaka z Rumi
[url=http://slub-wesele.pl/suwaczki]image



zaopiekuję się Twoim pupilem pod Twoja nieobecność....pisz shana22@tlen.pl




popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam ja nie polecam pana doktora na pogórzu górnym w gdyni na przeciwko rynku taki facet w kreconych wlosach nie ma dobrego podejscia do zwierząt i zrobił tak sterylizacje ze kotce jakies bebechy wychodzą brzuchem karygodne i ma to glęboko w powazaniu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
ja polecam ocelota z boku robia i moja koteczka brykala nastepnego dnia)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Koszt to około 285 złotych z opieką lakami i wszystkimi wizytami oraz kubraczkiem! Dr Sontag -patoka na Michałowkiego naOliwie jest mistrzynią
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Na początku roku bodajże w lutym będzie darmowa lub za pół ceny sterylizacja i kastracja.
Dowiedz się u weterynarza.
http://pl.oriflame.com/products/catalogue-viewer.jhtml?per=201310

Zapraszam do oglądania i zamawiania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś może polecić weterynarza do sterylizacji kotki w Gdyni?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dr.Bandura z Gdyni świetny specjalista chirurg. wszystkie moje koty tam sterylizowałam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja zdecydowanie polecam dr Tomasza Sujkowskiego - Pogórze Górne, świetny specjalista
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja też polecam dr Sujkowskiego :) wyratował mojego kocura :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
po ilu miesiącach można sterylizować kotki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej mam pytanie odnosnie Twojego postu,gdzie ta steryluzacja,mozesz mi podac adres tego osrodka? Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
asmilky, do kogo konkretnie kierujesz swoje pytanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pani Łukuć w Redlowie. Mega małe cięcie. Oddaje kota wybudzonego. Jaki jest koszt normalnie nie wiem, bo sterylizowałam kotkę w ramach marcowej akcji sterylizacji
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy wiecie może kto teraz przyjmuje w Dr Vet na Legionów? Bo doszły mnie słuchy że ekipa się zmieniła (?).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hejka chodzilo mi o post od Kashka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.gdynia.pl/ratusz/7731_83075.html - tańsze sterylizacje w marcu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam Dr Sujkowskiego pogórze
https://pogorze.cylex.pl/firmy/sujkowski-tomasz--lek--wet--lecznica-dla-zwierz%C4%85t-10688009.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Grabówek

Muza musi grać. (2291 odpowiedzi)

:) Dobrze jest jak gra, (co by nie zabrzmiał tytuł wątku zbyt autorytatywnie)....

do góry