Widok

stolnica silikonowa - warto?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Ja przed świętami zamęczam Was pytaniami o sprzęt kuchenny ;) Ktoś używa? Warto kupić? Pozdrawiam!
image[/url]
image[/url]


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niedawno kupiłam w ikea taka stolnice i polecam - jest stosunkowo duża, ciasto ładnie odchodzi, zajmuje malutko miejsca bo zwija sie w rulon, mąką przy wałkowaniu opruszyłam tylko wałek i to wystarczyło. W komplecie jest też nożyk do wycinania, podważania ciasta.
Jakiś czas temu były stolnice w Lidlu ale o wiele mniejsze.

A przy okazji wie ktoś czy są silikonowe wałki ? bo na razie mam drewniany ale chcetnie bym wymieniła na jakiś inny :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wałki silikonowe chyba są. Zdaje mi się ,że gdzieś widziałam.
Znalażłam opinie na innej stronie i zmartwiłam się tym suwaniem po stole :/

"Mam coś w rodzaju silikonowej - z Tuperrware. I nie polecam.
1. nie ma brzegów jak drewniana, więc się wszystko obsypuje dookoła
2. jest lekka więc mi jeździ po stole
3. nie ma krawędzi, którą można zahaczyć o brzeg blatu więc jak wyżej
4. zwija się do schowania, więc po rozłożeniu nie jest idealnie płaska.

Efekt jest taki, że trzeba badziewie obstawić słoikami dookoła a i tak szczyt komfortu pracy to to nie jest. Na dodatek rozmiary zupełnie nie kompatybilne z moim rozmachem i nie można na niej kroić ostrym nożem.

Zalety są dwie - nic się nie klei i można ją łatwo schować. Jak ktoś używa raz na ruski rok to ok"
image[/url]
image[/url]


popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj Basiula.
ja mam też z Tuperware i nie wyobrażam sobie bez niej życia. Dam Ci parę rad, jak ją oswoić ;)
Żeby się odwinęła na płasko to po rozwinięciu do pracy zwiń ją na chwilę w drugą stronę.
Żeby nie jeździła po stole, przetrzyj stolnicę i stół pod nią wilgotną - ścierką lub gąbką.
Kup sobie nożyk plastikowy (np. sztućce jednorazowe są idealne) i krój do woli.
powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poza tym ja do swojej dostałam z Tuperware nożyk do krojenia. ale moze zależy to od konsultantki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Asiunia - widzę że oswoiłaś ją idealnie ;)))) Dzięki za rady!!!
image[/url]
image[/url]


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
a ja marzyłam o stolnicy ale na drewniana brak miejsca -juz wiem co sobie kupię :) dzieki dziewczyny

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sorha - ta z Ikea fajna bo duża. Ale w Gdańsku produkt niedostępny - no tak, cena atrakcyjna. Może ktoś ma na sprzdaż taką z Ikea? :)
image[/url]
image[/url]


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Basiula one sa na allegro, ale inne tez. Mi sie udalo kupic Tuperware po cenie nizszej niz u "konsultantki" :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale z allegro nie dojdzie do mnie do świąt :( Bo dziś wysłany list polecony ekonomiczny raczej nie dojdzie...
image[/url]
image[/url]


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też mam z Tupperware i powiem szczerze - nie pamiętam kiedy była używana ;) a jest u nas przynajmniej 10 lat ;)


wolę wałkować na blacie lub wielkiej desce kuchennej :]






RH Gdańsk
Marzena, Piotr Rojewscy
ul. Bitwy Oliwskiej 34/36
80-339 Gdańsk
tel.:(058) 552 50 19
tel.kom.:0 601 660 019
gdansk@tupperware.pl

to autoryzowani dystrybutorzy (prywatnie mojej Mamy koleżanka)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.tupperware.pl/xchg/pl/hs.xsl/947.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia - ale jaki koszt tej z Tupperware?
image[/url]
image[/url]


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
tej z tupperware nie polecam. mam od dawna, a używam tylko nozyka. o wiele bardziej podchodzi mi taka zwykła silikonowa kupiona w osiedlowym agd. jest bardziej gumowa, lepiej trzyma się blatu, jest bardziej elastyczna niz ta z tuppperware więc zajmije mniej miejsca

http://allegro.pl/silikonowa-mata-stolnica-bergner-4771-promocja-i1981557989.html

taka mam.
z tupperware polecam otwieracz do puszek i wyciskacz do czosnku:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rewelacja i niedawno były w lidlu
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ta z ikei się nie roluje, nie ślizga i ogólnie leży pięknie :) Kurcze a niedawno było ich full (warto zadzwonić bo może jednak są) :)
Żadnych wad jakie padały do tych innej marki nie zauważyłam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Basiula - cena podana na stronie.



ogólnie mamy mnóstwo pojemników i innych cudów z tej firmy :] zdecydowaniem polecam przesiewak do mąki - jeśli ktoś sporo piecze ;) ja przesiewam mąkę do wszystkiego :] http://www.tupperware.pl/xchg/pl/hs.xsl/979.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok kobietki. Tupperware nie ma silikonowej stolnicy. To rodzaj tworzywa, które stołu trzyma się tylko na mokro. Moja ma ponad 20 lat i jest mocno zużyta. Wymienię ją na silikonową.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam taką stolnicę. Używam jej bardzo często, bo nawet 2-3 razy w tygodniu. Jestem bardzo zadowolona. Składam w kostkę i zwijam
Nie ma żadnych zagnieceń.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pozwolę sobie podpiąć sie pod stolnicowy wątek :)

Nie wiecie może gdzie w Gdańsku dostanę dużą, drewnianą stolnicę (z brzegami z trzech stron)?
Jakoś w marketach nie widziałam ostatnio, ale może jakieś zwykłe sklepy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem czy na 100% - ale wczoraj przejeżdżając przez skrzyżowanie Hallera i Mickiewicza widziałam napis na takim sklepiku-budce tuż koło skrzyżowania, że mają stolnice :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia - to jest sklep 1001 drobiazgów :) Rzeczywiście jest tam masa drobiazgów do kuchni i nie tylko ale czy są stolnice i jakie to nie wiem. Taki sam sklep jest na Obrońców Wybrzeża.
image[/url]
image[/url]


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za info :)
Sprawdzę na pewno, bo w marketach mają tylko takie bez brzegów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Basiula - ten 1001 drobiazgów na Obrońców Wyb. - wchodzi się schodkami do góry, na rogu budynku, w którym jest aptek Gemini?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak :)
image[/url]
image[/url]


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ależ drogie kolezanki :)
W Ikea jak najbardziej dostępna jest :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
MamaMarty- to najlepsza wiadomość w Nowym Roku (póki co - wszak cały rok przed nami ;))
image[/url]
image[/url]


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

szkoła Montessori - ktoś miał styczność? (53 odpowiedzi)

Chciałam poprosić o opinie osoby, które mają/znają dzieci uczęszczające do szkoły (nie...

Szukam poscieli na prezent slubny (3 odpowiedzi)

Moze ktoras z was kupila lub sie natknela... Widzialam w necie takie posciele z nadrukowanymi...

dobry prawnik- prawo rodzinne. Kogo polecacie? (17 odpowiedzi)

sprawa jest dosyć skomplikowana, szukam dobrego prawnika który zajmuje się ustalaniem ojcostwa....

do góry