Widok

stomatolog Wiszące Ogrody?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Jakiś czas temu wpadła mi do rąk reklamówkę gabinetu na Wiszących Ogrodach, ma ktoś może namiary?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mialam stycznosc z ta pania dr i nie polecam ;> wiem ze pn czw przyjmuje popoludniu a w pt od rana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://maps.google.pl/maps/place?hl=pl&rlz=1W1GPCK_pl&lr=&um=1&ie=UTF-8&q=stomatolog+dorota++gdansk&fb=1&gl=pl&hq=stomatolog+dorota&hnear=gdansk&cid=6094776400201880587
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na portalu: http://www.wiszace-ogrody.net/
czasem pojawia się reklama tego gabinetu.
Jest na niej tel: 501 377 133
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Serdecznie dziękuje. Mimii a dlaczego nie polecasz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poprostu uwazam ze jest pelno lepszych innych stomatologow. mialam przyjemnosc z ta pania dr i jak na wyzsze wyksztalcenie to nie zablysnela inteligencja a jesli chodzi o robote tez zadna rewelacja.
Mieszkalam tam troszke ale chodzilam na karczemki do stomatologa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Karczemkach chyba są dwa, do którego? Szukam dobrego stomatologa, którego będę mogła odwiedzać pokonując obwodnicę bez pchania się do centrum.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja polecam z czystym sumieniem. Pani dr delikatna ale konkretna, nie bawi sie z zębami tylko je "naprawia", wypełnienia bardzo dokładnie zrobione i nic sie nimi nie dzieje.
A co do inteligencji tej pani też nie mam zarzutów, nie wiem czego Mimii oczekujesz od dentysty? Ja nie prowadze z nią rozmów o polityce tylko przychodzę robić zęby.
pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z resztą ciężko się z dentystą rozmawia ;)
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie, raczej sobie z dentystą nie pogadam z odsysaczem i innym sprzętem w buzi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam dziś u pana stomatologa, który również przyjmuje we wspomnianym gabinecie. Jeśli szukacie inteligentnych lekarzy - to polecam właśnie jego, haha... Poważnie. Rewelacja. Przemiły, kulturalny, młody gość. Działa sprawnie i profesjonalnie. To jest po prostu współczesna stomatologia - wypełnienie mechanicznie uszkodzonego zęba zajęło mu ze znieczuleniem i polerowaniem 20 minut. Telewizorek LCD wyświetlał mi w tym czasie przed oczami programy na TVN Style. Do tego uważam wcale nie wygórowane ceny. Przyjemność a nie wizyta u dentysty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest nowy gabinet na przytulnej 36, skorzystałem i jestem SUUPER zadowolony,przed tem leczyłem się w gabinecie obok pizzerii Alicante i tam porazka,bol i poprawki na przytulnej poprawiłem wszystko i komfortowo zrobiłem wszystkie "braki" naprawdę godne polecenia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byliśmy oboje z mężem u pani stomatolog przy pizzeri Alicante. Ja wróciłam na drugi dzień po tym jak mi plomba wypadła a mąż też kilka dni po wizycie. Wychodzi na to, że nie byliśmy przypadkiem... Nie polecamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja polecam dr Wolszczak-Płatkowską z Chełmu, teraz przy ul. Szpora 9/78. perfekcyjna, dobry doradca, a przy tym bardzo sympatyczna. cała moja rodzina chodzi do niej i tylko do niej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Kosmetyki dla dzieci - czytacie skład? (42 odpowiedzi)

Ostatnio całkiem przez przypadek trafiłam na fachową stronę nt. szkodliwych składników kosmetyków...

Oszczędzanie - jakie macie sposoby? (108 odpowiedzi)

Ponieważ niedługo rozpoczynam urlop wychowawczy, przyjdzie nam żyć przez pewien czas z jednej...

Dobry neurolog - Gdynia - pilne!!! (27 odpowiedzi)

Witam serdecznie Czy zna ktoś dobrego neurologa z najlepiej z Gdyni, który szybko mnie...

do góry