Widok

szkoda, że nie ma oceny "zero"

Ta firma to porażka, nie wiem czy pracuje tam choć jedna kompetentna i zaangażowana w swoje obowiązki osoba. Przy podpisywaniu umowy pani z okienka podała dni, w jakie są wywożone śmieci z mojej okolicy, jednak 2 razy z rzędu nie zostały odebrane. Po kontakcie tel. okazało się, że pani była zbyt leniwa, żeby sprawdzić przekazywane informacje (kolejki nie było, byłam jedyną osobą w BOK-u!) i rzuciła sobie jakimś tam dniem, a wywóz tak naprawdę odbywa się w innym terminie. Świetnie. Wystawiliśmy pojemnik odpowiedniego dnia, a śmieci i tak nie zostały zabrane. Po kolejnym telefonie dowiedziałam się, że umowa jest "nieaktywna", bo leniwa pani nie przekazała jej dalej. Może sobie śniadanie w nią zawinęła? Więc kwitnę sobie od dwóch tygodni z napełnionym kontenerem i czekam aż łaskawie odbiorą śmieci.
Nikomu nie polecam, olewka, zero informacji, nikt nic nie wie, żeby się dowiedzieć czegokolwiek trzeba dzwonić po kilka razy i czekać na linii, bo przełączają z działu do działu, a w żadnym nie ma zorientowanego w sytuacji pracownika. Trochę informacji dostanie się od jednej osoby, trochę od innej, praca dla detektywa. Tragedia!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam prosbe do dyspozytorow wysylajacych wozy po smieci na rejony aby te wozy nie jezdzily po chodnikach od tego sa jezdnie jesli nie moga dojechac po jezdni to niech zostawia i nie biora icha miasto niech naprawi jezdnie my na jazde zadnych aut nie pozwolimy a kierowcy ,ich numerywozow podane zostana do wydzialu ruchu drogowego policji,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry