Widok

szkoła podstawowa???????????

Stogi Temat dostępny też na forum:
stoję przed wyborem szkoły dla dziecka.na kRAKOWCU(62),na STOGACH(11) czy na PRZERÓBCE!! (61)Prosiłabym o opinie(mieszkam na Stogach dopiero od niedawna),będę niezmiernie wdzięczna(poziom,kadra itp)!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem ze Stogów i z opinni moich znajomych , które mają dzieci w tych wymienionych szkołach na pierwszym miejscu brałabym pod uwagę szkołę na Krakowcu, potem 61 a na końcu 11.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
dziękuję NN!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a wg moich znajomych i sasiadow kolejnosc bylaby taka: przerobka, krakowiec, stogi :-)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Krakowiec, Przeróbka, Stogi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja chodziłam do podstawówki na stogach co prawda kilka lat temu ale nie jest to aż tak zła szkoła ale co prawda nie polecam ; ) .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ale chodzi o wyposazenie szkoly czy o kadre czy o dzieci??? ja nawet nie myslalam o innych niz 11 bo dzwonki slysze w domu a to jest wygoda miec szkole pod domem, jednak moze warto sie zastanowic nad innym wyborem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moja córka rok temu skonczyla SP 61 na Przerobce, ona i ja bardzo zadowolona, poziom calkiem wysoki, warunki bardzo dobre, klasy nie tak liczne, a nauka w godzinach max do 15.

Sama chodzilam (wiele lat temu oczywiscie) na Krakowiec - cudowna wtedy szkola, z tamta kadra, ale teraz jak jest... nie wiem.

szkole na Stogach 11 absolutnie nie polecam, przepelnienie, lekcje do poznego popoludnia, nie nie nie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
witam,
moje dziecko chodzi do 61. jestem zadowolona w 99 %. w 100% raczej nikt nie jest i nie będzie zadowolony z żadnej szkoły. nauczyciele super, stołówka super. duży + za zajęcia pozalekcyjne.
- 1 % dla świetlicy ale to tylko 1%! za dużo dzieci, mniejsze wymagania, mniej kontroli... itd.
stogi ..no cóż część znajomych chwali..inni przenieśli dziecko do 61.... karkowiec- z opowieści innych z przed lat była wysoko oceniana.
pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A ja ci polecam szkole 11 na stogach.Szkola super nauczyciele rewelacja pan dyrektor zlote serce robi dla szkoly bardzo bardzo duzo.Ktos kto nie chodzil do 11 ten nic o tej szkole nie wie.Moj syn tam chodzil teraz do 4 klasy chodzi moja corka a za 3 lata daje tam kolejna corke bo wiem ze warto
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry