Widok

szkoły podstawowe Dąbrowa/ karwiny Gdynia

SP 14 Temat dostępny też na forum:
szukam opinii na temat szkoły podstawowej nr 45 i Zespołu Szkół nr 14 w Dąbrowie. Przeprowadzam się z 7 letnim synkiem do Gdyni i nie mam pojęcia którą szkołę wybrać :( Proszę o opinie , zależy mi bardzo aby szybko przystosował się do nowego środowiska i szkoła mu to ułatwiła....Dziękuje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoła 45 jest mała, kameralna. Ale jest tylko do 3 klasy. Później dzieci z regóły całą klasą przechodzą do zs14 do klasy IV. Mój starszy syn chodził do 45 i byłam zadowolona (miałam bliżej domu). Teraz jest w zs14 i nie narzeka. Za to drugi syn od razu poszedł do zs14 i też jest dobrze. W zs14 klasy 0-3 są dodzielone od starszych. Lepiej chyba, żeby poszedł do zs14, bo gdy pójdzie do 45 to za 2 lata znów by zmieniał szkołę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoła podstawowa 47 (zespół szkół nr 14) jest bardzo dobra. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Od roku mieszkamy na Dąbrowie i nasz synek chodzi do szkoły 45, wrażenia mam bardzo dobre. Szkoła mała i kameralna a do tego dzięki "politycznemu niżowi" jest tylko jedna pierwsza klasa :) minusem jest nauka na zmiany, szkoła jest malutka i nie da sie tego uniknąć. Lekcje w 1 klasie sa od 8 do 12:25 albo od 12:35 do 16:00.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dąbrowa

Mechanik znający się na koreancach KIA (16 odpowiedzi)

Mam do zrobienia wał (szlif na wale/ewentualnie wymiana) do tego panewki i pierścienie, poszukuję...

do góry