Widok

szukam dobrego chirurga szczękowego

Witam-jak w temacie. Czy ktos moze miał do czynienia z takim lekarzem? musze usunąc chirurgicznie 1 zab oraz drugi-zatrzymany. Nie jest to zwykly zabieg usuniecia zeba tylko wlasnie chirirgiczny ( nie wiem jaka roznica ale roznica wlasnie jest- wlasnie tez w cenie). Ostatnio bylam w klinice i zaproponowano mi ten zabieg za 3 tysiące... troche to dla mnie drogo , szukam trochę tanszczego rozwiazania no ale tez tak,zeby był to jakis dobry,sprawdzony lekarz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest taka babeczka. Na oddzale chirurgii szczękowej przy Zwycięstwa, zaraz za Traugutta.
K*rewsko niemiła - na wejście.
Jak się złapie wspólny jęzor.. do rany przyłóż 0
Wie, co robi.... i robi to najlepiej jak można.

Niestety... demencja..
Nazwiska nie pomnę ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ojej dziekuję za odzew... ktos jeszcze kogos poleci?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Generała Augusta Emila Fieldorfa 17, 22-100 Gdańsk
ja miałam tam ósemkę z dłutowaniem usuwaną w 3 minuty :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Krupski K2 Gdansk Chrobrego lub wGdyni K 2.nie znam lepszego wspaniale usuwa 0 stresu.4 mies . temu usuwalam zatrrzymana 8 . 5 minut i po strachu bezbolesnie.Zawsze tam usuwam.Mam porownanie.Super chirurg dzczekowy!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam dr Krupskiego, w K2Dental w Gdyni i we Wrzeszczu. Został mi polecony przez kilka osób i do tej pory z sukcesem usunął moje 3 ósemki, w tym jedną, która miała być usuwana na Akademii Medycznej ze względu na trudne położenie. Oprócz tego, że jest kompetentnym chirurgiem i wykładowcą na GUM, jest bardzo sympatycznym człowiekiem z poczuciem humoru. Pobyt w jego gabinecie, mimo strachu, to zawsze świetna zabawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również polecam K2dental, naprawdę fachowy personejl znają się na rzeczy! Ja miałam wstawiane 3 implanty w K2dental bo leczenie kanałowe niestety nie dało efektów, trzeba byłą ząbki wyrwać (a problem się zaczął od ciężkiej próchnicy). U nich cennik jest na stronie: http://www.klinikastomatologiczna.com.pl/cennik
Sprawdźcie sobie :) Jeszcze raz polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na Zaspie koło kościoła (okolice szpitala). Niestety nie pamiętam nazwiska, ale tam przyjmuje świetny Pan - lekarz chirurg szczękowy. Miałam u niego wyrywane dwie ósemki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Cum on opinie (42 odpowiedzi)

Szukam opinii o specyfiku Cum on. Najbardizej zależy mi tutaj na informacjach o działaniu oraz o...

Dobry Dentysta w Gdańsku na NFZ prosze o pomoc! (34 odpowiedzi)

Witam, szukam dobrego dentysty w Gdańsku na NFZ

Ortopeda Marek Kołodziejczak - proszę o opinie. (7 odpowiedzi)

Jestem zarejestrowana do ortopedy Marka Kołodziejczak w Gdyni na Pułaskiego. Może ktoś miał z...

do góry