Widok

szukam dobrego hydraulika

Usługi i wykonawcy Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś mógłby mi polecić sprawdzonego, uczciwego i terminowego hydraulika w Bojanie lub okolicach? chodzi o założenie instalacji grzewczej w domu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam, polecam firme htm z gdyni, nr 511507488.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
pan Kulasiński, firma Darco, Chwaszczyno. 602 175 786
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Damian Grablowski-polecam,mily rzetelny
58 676 04 12, ulica chyba Wybickiego...po prawej stronie,jadac do Koleczkowa
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 27
Tego pana szczególnie NIE POLECAM. Facet poległ na jednej budowie - terminy u niego są abstrakcją, a do tego ceny mocno przesadzone !
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 6
gościu już dwukrotnie w capa mnie zrobił - juz jedzie, jedzie i... tyle go było widać
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Popieram przedmówcę. Też za poleceniem z tego forum zadzwoniłem i umówiłem się na spotkanie w celu omówienia dokładnego zakresu i wyceny prac. Nie pojawił się. Zadzwoniłem tłumaczył się że mu coś wypadło (jak każdy fachowiec :-) ) więc się umówiłem na kolejny termin.
Nie pojawił się więc go odpuściłem. Nie wiem czy jest fachowy ale w związku z takim podejściem zdecydowanie odradzam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Budowalem już dom dwukrotnie i za każdym razem instalacje razem z kotłownia i solarami wykonywał Pan Damian, nie ma on niestety wolnych terminów ale coś za coś, albo jakość albo szybkie wykonanie, sam fakt że te terminy są tak odległe świadczy o firmie. Jestem bardzo zadowolony z wykonania ale też z fachowego objaśnienia szczegółów działania urządzeń.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
firma uniterm _ gdansk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
w ubiegły roku instalację grzewczą wykonywał u Nas Pan Damian Grablowski, zna się na rzeczy, potrafi doradzić jest miły i co ważne pilnuje porządku na budowie. Co do terminów to rzeczywiści są odległe ale nie oszukujmy się.... jeśli chce sie mieć kogoś dobrego to warto poczekać.... naprawdę polecam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 20
Polecam Pana Marka Piotrowskiego 601-096-013 . Super fachowcy i terminowi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
polecam firme profit z bojana ul wybickiego
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mogę polecić Pana Damiana Grablowskiego z Bojano ul Wybickiego tel 609235785 dzięki temu Panu jakoś się udało pociągnąć budowę do końca.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 20
Spotkałam się z Panem Grablowskim, rzeczowy, zabiegany i bardzo miły młody chlopak, doradził nam wiele rozwiązań i będziemy korzystać z jego uslug.

Dziękuję za pomoc.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 22

Inne tematy z forum Bojano

Zbiórka na sztandar szkoła podstawowa w Koleczkowie (4 odpowiedzi)

Poszukiwani Sponsorzy na Nowy Sztandar dla ZSP Koleczkowie Z okazji święta Patrona -...

Różaniec o pokój na świecie (5 odpowiedzi)

Dziś o 16:00 tj.16.02 kontynenty połączą się w modlitwie o pokój na świecie i ustanie przemocy,...

Laptop do naprawy (3 odpowiedzi)

Polecicie jakiś serwis do naprawy matrycy w laptopie Asus, szybka robota?

do góry