Widok

szukam miejsca na wesele

Doradźcie mi. Szukam jakiegoś miejsca na wesele (ok. 100 osób).
Najlepiej jakiś dworek położony w pięknej okolicy niedaleko Trójmiasta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Waldek napisał(a):

> Doradźcie mi. Szukam jakiegoś miejsca na wesele (ok. 100 osób).
> Najlepiej jakiś dworek położony w pięknej okolicy niedaleko
> Trójmiasta.
================
Znamy wiele ciekawych miejsc. Zadzwoń Tel. 058 / 344 74 68
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam dwor w bychowie
www.bychowo.pl lub dworek w suleczynie nad jeziorem w lesie
www.lesnydwor.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bychowo! Tak to byłby dobry wybór. Moi znajomi organizowali tam wesele i byli zadowoleni. Mowili, ze wszystko było tak jak sobie zaplanowali. Ja bawilam sie super i chyba tez tam zrobimy wesele tylko ciezko z terminami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam pensjonat "Oleńka" w Tuchomiu. Miałam tam wesele w czerwcu zeszłego roku. Świetne jedzonko (baaardzo dużo), niewygórowana cena i romantyczna okolica :) Nasi goście byli zachwyceni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam zdecydowanie Dworek w Bychowie.z*******e miejsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przy okazji zapytam, czy byliście może albo słyszeliście cosik o weselu organizowanym w Pałacu w Leźnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam w ubiegłym roku na weselu w Pałacu w Leźnie - nie było to zbyt udane wesele. Pałac piękny, ale pomieszczenia są dość małe - w jednym pomieszczeniu był obiad, w drugim szwedzki stół, a w trzecim tańce (według mnie pomieszczenie to było zbyt małe). Mimo że wesele było dość duże, to goście się rozeszli po wszystkich salach, a część spędzała całe wesele w ogrodzie. A poza tym z zalet - piękny hall, ogród i "pałacowy" klimat.
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najważniejsze aby cała impreza odbywała się na jednej sali. Tak, żeby zespół miał kontakt z gośćmi. Trochę tych wesel zagraliśmy, więc możecie mi zaufać.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
skoro piszesz ze na wielu "weselach graliscie" to po co piszesz zeby ci doradzono jakas sale?no chyba ze Waldek pytajacy a odpowiadajacy ostatnio to dwie rozne osoby.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdy zadawałem to pytanie, to chodziło mi o salę dla kolegi, który też jest muzykiem z mojego zespołu. Znamy wiele sal, ale nie wszystkie. A to forum daje pewne możliwości poznania nie tylko nowych miejsc ale i opini na zadany temat.
Dzięki za informacje. Dla mnie ten wątek jest już zakończony.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, miałam wesele 2 lata temu w hotelu "TRZY STAWY" jakieś 16km od Gdańska cudowne miejsce przepiękna okolica,obsługa na wysokim poziomie POLECAM!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kupię

Gdzie warto zamowic kwiaty w Gdansku?? (63 odpowiedzi)

Dziewczyny poniewaz jestem za granica niemam za bardzo mozliwosci jezdzenia po kwiaciarniach.Bede...

Zaproszenia ślubne - gdzie najlepiej kupić? (134 odpowiedzi)

Gdzie najlepiej kupić zaproszenia w okolicy Trójmiasta?

do góry