Widok

szukam profesjonalisty

ktory podejmie sie formatowania dysku mojego komputera.. Oczywiscie tylko za dziekuje. Czy znajdzie sie tu ktos taki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
potrzebujaca na gwalt napisał(a):

> ktory podejmie sie formatowania dysku mojego komputera..
> Oczywiscie tylko za dziekuje. Czy znajdzie sie tu ktos taki?

Hallo Potrzebujaca,
co takiego ma twoj komputer, ze potrzebujesz profesjonalisty aby dokonac formatowania twardego dysku. Napisz dokladniej o co chodzi ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To w koncu na co, na gwalt czy na formatowanie potrzebujesz tego profesjonaliste. Uwazaj, bo jak na to drugie to wszysko stracisz. A na to pierwsze to jeszcze zyskac mozesz.

Moze po prostu sprobuj zaladowac windows jeszcze raz. Ktos z dzieci powinien Ci pomoc, a jak nie masz jeszcze dzieci, to ktores od sasiatki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
(sasiadki)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
start/uruchom/command i ładnie wpisujesz FORMAT C: naciskasz enter, potem Y i znow enter i twoj komp się ślicznie formatuje:))

Heżeli pisząc tego posta miałaś na myśli żeby ktoś ci zrobił reinstalkę systemu to za dziękuje raczej się nie da, bo to jest z:
Format z 10min
Instalka wina z 1-1.2h
Zmiana ustawień + ustawienia internetu itp + instalowanie sprzetu (skanery, drukarki itp) + sterowniki do kart graficznych muzycznych itp + podstawowe programy (IE, Outlook i jakieś 20kont, firewall, antyvir, wszystkie touscany, active porty, Ad-awary, Nortonowe ghousty, officy, win commandery, best playery+zestawy kodeków, photoshopy, kazy, jakis program do ustawienia lokalnego FTPa, pakery, gg, i wiele innych)...jak ja wgrywam jeszcze te wszystkie do przerobki z wav na mp3, plasha, kilka do grafiki, banerkow, obrobki filmow, muzy, jakies gierki, kilka programow ktorymi mozna przekonac w necie niemile osoby by zmienily swoje nastawienie do ludzi, i jeszcze sporo innych....to roboty jest na jakies dodatkowe 10h, i to u mnie, gdzie wiem co i jak, a jak bym mial siąść do kogoś i by się np okazało że tej osbie coś nie chodzi bo namieszała w biosie, to nasze sznase sie zmniejszaja o 50%, bo swojego znam, ale niektore mają troszkę za dużo opcji;)....ja u mnie to robie w 12h...i nie sądze by ktoś za dziękuje zrobił to tobie, jak mam kumpla co za samego wina ściąga 100zł, a jak ma jeszcze ładnie opcje poustawiać programy powgrywać itp, to potrafi ładnie kogoś wykościć, ale cóż tak teraz ciągną, zadzwonisz po informatyka to norma że bierze z 50/h

Pozdrawiam... i życze powodzenia...

PS: A takie czasy nastały że za dziękuje to byś musiała się wykazać urodą by ktoś chciał cię zgwałcić;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem co sie dzieje ale ogolnie slabo chodzi komp. Nigdy nie byl formatowany. A oprocz tego mam wirusa jakiegos sobiga B.I ruszyc go za nic nie moge.
Szkoda ze uwazacie iz nie ma juz ludzi pomagajacych bezinterresownie. Gdybym miala akurat wolne pieniadze to nie prosilabym tu o pomoc tylko poszlabym do jakiegos serwisu. A skoro tu pisze tzn ze potrzebuje pomocy za nic..
Ale widze, ze uwazacie, iz w dzisiejszych czasach za wiele od ludzi oczekuje..
To bylby nawet niezly temat: BEZINTERESOWNOSC W DZISIEJSZYCH CZASACH> CZY POTRAFICIE TACY BYC?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie masz racji potrzebujaca....
Bezinteresownosc tak ale dlaczego czyims kosztem?
Przeciez ktos,kto mieszka kolo Ciebie pomoze Ci predzej bezinteresownie niz ktos kto musi przejechac cale Trojmiasto i jeszcze stracic czas dlatego ze nie potrafisz wytlumaczyc dokladnie o co chodzi.
Wirusa zlikwidujesz programem antywirusowym sciagnietym za darmo z internetu.
Anty wytlumaczyl Ci juz co zrobic z dyskiem.
I ma racje piszac ze jesli chodzi o wstawienie jeszcze raz programu to dla amatora to kwestia kilku godzin a zawodowiec robi to do godziny a placisz dlatego ze jest to fachowo i szybko zrobione.
Taki fachura ma juz wszystko przygotowane wczesniej i robi to na blyskawiczne skroty.Robota dobra ale i kosztowna.
Tak ,ze nie dziw sie ze bezinteresownosc w tym wypadku dotyczy osob bedacych blisko Ciebie i dla ktorych praca przy kompie jest przyjemnoscia
a nie zrodlem utrzymania.:))))))))))))))))))))


Powyzej to tylko moje zdanie.
Nie wszyscy musza sie z tym zgadzac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może jest tu prostu potrzebny beinteresowny specjalista niekoniecznie od komputerów ;-)))))))))))))))))))))))))
...Remember the jester that showed you tears...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jesli tak to inna sprawa.
Panowie,nie tloczyc sie.
Kolejka obowiazuje.


Powyzej to tylko moje zdanie.
Nie wszyscy musza sie z tym zgadzac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To ja jestem dopiero piąty ??????
...Remember the jester that showed you tears...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dopiero?
Az.
A w tamte trojkaciki to nadal wierzysz?:)))))))))))))))))))))


Powyzej to tylko moje zdanie.
Nie wszyscy musza sie z tym zgadzac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To nie jest kwestią wiary tylko przeznaczenia. Jeżeli ONO (Przeznaczenie) i ja (Gizmo) będziemy w tej sprawie jednomyślni to tak się stanie ;-)
...Remember the jester that showed you tears...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoda ze to niemozliwe ale chcialbym to widziec.
To moze byc ciekawe.
Nawet.:))))))))))))))))))))))))


Powyzej to tylko moje zdanie.
Nie wszyscy musza sie z tym zgadzac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Manor napisał(a):
...
> I ma racje piszac ze jesli chodzi o wstawienie jeszcze raz
> programu to dla amatora to kwestia kilku godzin a zawodowiec
> robi to do godziny a placisz dlatego ze jest to fachowo i
> szybko zrobione.
> Taki fachura ma juz wszystko przygotowane wczesniej i robi to
> na blyskawiczne skroty.Robota dobra ale i kosztowna.

Nie dokladnie mi o to chodzilo, bo informatyk jej zainstaluje wina w 10min szybciej niz ja, zabuli za to 100zl i wsio, jak poprosisz to jeszcze ci zainstaluje offica, ale nie zainstaluje ci zadnego innego programu, a sterowniki to ci zainstaluje jak mu dasz plytke lub dyskietne, zapomnij ze jakiemus bedzie sie chcialo cos przygotowac przed przyjsciem do ciebie, a np dla niego poszukanie w necie przez godzine sterownikow to zabawa, bo kase sciagnie za godzinke..znam takich, i jak ktos powie ze to naciagacz to sie myli, on to robi najszybciej jak sie da, ale coz, stawka jest za godzine a nie wazne ze win sie instaluje ze 40min sam....a czy robota dobra to mam watpliwosci, bo uwierz mi ze informatyk bedzie ci instalowal firewalla to to zrobi ale juz nie pomysli by go skonfigurowac do twojego kompa, i masz program ale on i tak przepuszcza wiekszosc,, i sznasa zablokowania ataku jest dosc mala;)...i czas sie nie liczy, bo i amator i fachowiec robia to w prawie takim samym czasie, bo obydwoje siedza i czekaja az sie to samo zainstaluje...informatyka od lamera odroznia tylko to ze informatyk zrobi to o chwilke krocej i jest mala szansa ze cos namieszal, a jakis lamer co 2 raz w zyciu instaluje wina to moze i zrobi, ale nie koniecznie wszystko bedzie dzialac, lub np zainstaluje sterowniki do 10kart graficznych by trafic na ta odpowiednia

Pozdrawiam
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj,
Pomogę Ci za darmo, jak się odezwiesz, no może nie do końca za darmo, ale za dobrą kawę :)
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Manor probowalam programow antywirusowych i nie pomagaja. Nie moge tego usunac..
I nie widze nic w w beinteresownosci.
Oczywiscie bezinteresownosc laczy sie z tym ze cos mozemy stracic np czas.
Wiesz.. Dla mnie nie jest problem zawiezc sasiadke gdzies badz jej dzieccko za dziekuje.
Nie jest dla mnie problemem jesli zrobie 5 dzemow oddac 2 kolezance.
Nie jest tez problemem podzielic sie jablkami z ogrodka . Choc to ja musze je zrywac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
... Anioł :-)
...Remember the jester that showed you tears...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przykro mi,jestem za daleko bym mogl cos pomoc.
I nie jestem na tyle dobry by wzorem Anty-ego wsadzac rece w Twoj program.
Gizmo,a co Ty na to?


Powyzej to tylko moje zdanie.
Nie wszyscy musza sie z tym zgadzac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie brzydzi gwałt, nawet na komputerze. Ma dusza jest zbyt wrażliwa...
...Remember the jester that showed you tears...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A moze nie brzydzisz sie tylko stukania po klawiaturze?
To tez palcoweczka,tylko ze na sucho.:))))))))))))))))))))))))))


Powyzej to tylko moje zdanie.
Nie wszyscy musza sie z tym zgadzac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
www.wirusy.onet.pl jezeli dobrze pamietam, skaner on-;ine, jak wykryje wira to go usunie, albo kaze przeczytac o nim w bazie danych, a tam powinna byc nzawa toola i link do stronki, gdzie on powinien byc, sciagasz instalujesz i powinno to pomoc....ja nie wiem skad wy takie dobre wiry bierzecie:))
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie z forum:)))))))))))))))))))))))))


Powyzej to tylko moje zdanie.
Nie wszyscy musza sie z tym zgadzac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i mam fachowca,na miejscu ,tylko:
Gdzie ma sie zglosic?
Co jest tym miejscem?
Jak ma napisac ze jest chetny?
Ze ma wolny sobotni wieczor?
Do kogo jak nie ma adresu?
Wiec poradzilem by dal sobie siana.
Bo jak mozna zyc tylko z domyslow?


Powyzej to tylko moje zdanie.
Nie wszyscy musza sie z tym zgadzac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
manor to daj mi kontakt do niego.. maila? gg?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Teraz jest juz na to za pozno.
Przeczytal caly topik i powiedzial ze nie interesuja go ludzie
chowajacy sie za bezimiennymi nickami.
Ja go rozumie,nawet nie masz napisane gdzie jestes.


Powyzej to tylko moje zdanie.
Nie wszyscy musza sie z tym zgadzac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
antyspoleczny ten scaner go nie usunal. Wirus jest w jakims pliku systemowym i nie potrafie tego zrobic. Mozesz mi pomoc?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak widze, uplynelo duzo czasu, ale nie przybylo konkretow.
Jesli chodzi o Windows, to ponowne zainstalowanie systemu jest tak czy siak od czasu do czasu konieczne.
Jesli juz zdecydujesz sie na formatowanie, to czesto jest lepiej usunac partycje i je jeszcze raz zalozyc (lub tez wykonac FDISK /MBR), niektore proste wirusy siedza w MasterBootRecordzie. Jesli formatowac to FORMAT C: /U (nie jest wtedy zakladany umozliwiajacy restaracje plikow)
Powodzenia (zbyt duzo km nas dzieli, niestety)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziekuje MEx. Optymistyczne jest to ze sadze ze pomoglbys mi gdybys byl tu w Trojmiescie.. SZkoda ze daleko jestes. Ja sama tego nie rusze nie mam zielonego pojecia o tych sprawach. Natomiast na zaplacenie chwilowo mnie nie stac..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Manor czy ty uwazasz ze ja w pierwszym poscie napisze adres stan cywilny nazwisko imiona rodzicow?
Jestes jakis przewrazliwiony na punkcie podawania danych..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Absolutnie nie jestem przewrazliwiony.
Po prostu byl czlowiek wolny ale nie bylo z Toba zadnego kontaktu.
Dalem mu adres forum,poczytal i odpowiedzial co napisalem.
Nie jestem na miejscu by bawic sie w koordynacje.
A swoja droga czy to nie ciekawe ze wszystkie osoby proszace o pomoc pisza calkowicie anonimowo?
Nawet bez adresu mailowego?
Przeciez mozesz zalozyc darmowa skrzynke.
Podac numer na gg.
Mozna miec ich tyle ile dusza zapragnie.
A po co mi Twoj stan cywilny,imiona?
Przeciez chodzi o gwalt,prawda? :)))))))))))))))))))))))))))))))))


Powyzej to tylko moje zdanie.
Nie wszyscy musza sie z tym zgadzac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mogłaś przynajmniej napisać skad jesteś bo ktoś z chyloni lub wejcherow po tygodniu pracy nie bedzie sięwlukł do pruszcza albo ceder po to by Ci usunąc vira i dostać dziękuje, bo np ja na sam wypad do gdyni jestem w plecy na prawie 10zl (bilety)

co do vira, to wiesz ze go masz, bo antyvir go znalazł? to masz jego nazwe, jak masz to to sa 2 opcje, 1 to poszukac czegos w necie o nim, 2 to start/wyszukaj/nazwa vira, potem wiesz gdzie on jest i probujesz go recznie usunac

Pozdrawiam
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak recznie usunac? Podpowiesz? Jestem z Gdyni Redlowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potrzebująca> Jesli jeszcze nie uporałaś się z problemem odezwij się do mnie na GG (256721) lub na mail > mek1@poczta.fm
Pomogę Ci za free
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ciekawe czy pomógł czy zgwałcił....a może to to samo
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak sie do pazdziernika nie uporasz to wejdz w pazdzierniku na www.szpieg.pg.gda.pl i tam albo na grupach albo gdzies daj ogloszenie. Za darmo to moze nie calkiem ale za obiad to sie na pewno ktos znajdzie. Ja tak to zalatwiam z kumplami. Pizza lub cos innego. Albo kupuje albo robie jedzonko sama a Oni sie w tymczasie bawią.I njaczesciej obowiazkowe piwko-ale nie zawsze.
Pozdrawiam,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rzeczywiście, to akurat nie jest jakaś skomplikowana wiedza, każdy chyba dziś może sobie z tym poradzić. Albo faktycznie poprosić dziecko z podstawówki ;)
firewall sprzętowy http://www.stormshield.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

... ale 14 lat temu była, ... bo dzieci, które teraz są w podstawówce jeszcze na świecie nie było.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

a ja chętnie pomogę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

struś pędziwiatr normalnie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Taaaaa..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

pan szuka pana (10 odpowiedzi)

poznam faceta bi dzis

male piersi (79 odpowiedzi)

ehh dreczy mnie to bo mam bardzo male piersi owszem mam meza ktory mowi ze mnie kocha taka ale ja...

ona-feromony (36 odpowiedzi)

feromony jakie i czy dzialaja...

do góry