Widok

szukam sali gimnastycznej na wynajem

szukam do wynajęcia sali gimnastycznej na potrzeby firmowej drużyny biegowej na zajęcia typu crossfit w okresie listopad-grudzień 2016 oraz styczeń 2017 (3 miesiące).
Interesuje mnie wynajęcie sali w tym terminie raz w tygodniu w godzinach popołudniowych na 1,5h. Napisałam do szkół, ale nikt się póki co nie odzywa... macie jakieś namiary?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może zamiast pisać do szkół, to warto po prostu zadzwonić ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej :) nie pracuje tam i nie wiem czy beda zainteresowani, ale chodze tam i co nieco widze :) w Akademosie od dlugiego czasu prowadzony jest trening obwodowy, rowniez teraz w okresie letnim. klub mimo ze caly czas czynny jest w tej chwili modernizowany i z tego co wiem od pracownikow jedna z sal ma byc po remoncie dostosowana do crossfitu. Zadzwon i zapytaj czy sa zainteresowani, moze na weekendy sie zgodza :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Kontuzja kolana - poszukuję doświadczonego fizjoterapeuty. POMÓŻCIE!!! (28 odpowiedzi)

Witam, bardzo proszę o pomoc. Trzy mies. temu doznałam kontuzji kolana z uszkodzeniem...

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? (102 odpowiedzi)

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? Co według was przynosi najlepsze efekty ? Mam...

Fitness, siłownia (22 odpowiedzi)

Hey :) Szukam kogoś do wspólnych wypadów na siłownię, fitness itp. Od tygodnia mieszkam w Gdyni...

do góry