Widok

telewizja i internet w Bojanie

mieszkam od niedawna w Bojanie i zastanawiam się nad wyborem telewizji oraz internetu. Bardzo proszę napiszcie z jakich firm korzystacie. Już wiem, że PLAY traci zasięg.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wave.com.pl
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Może w jednym poście na forum zapytaj o wszystko hurtem bo to już kolejny wpis pod tytułem "od niedawna mieszkam w Bojanie"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
sprawdź na społecznym forum gminy szemud w dziale bojano tam masz wypisanych wszystkich operatorów z linkami do stron
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki bardzo, właśnie przeglądam forum i robię notatki, miłego dnia
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
play przelacz sobie na nadajniki plus recznie i wylacz 3g w telefonie i dziala... uroki zycia na wsi...

internet to tpsa i neostrada albo dsl... ewentualnie radiowka... o lte i innych mobilnych zapomnij

s tv masz z chwaszczyna albo talerz dowolny...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podjedz do sklepu komputerowego w Bojanie. Od niedawna mozna u nich zamowic radiowke. Internet 25M + telewizja 120 zlotych.
Ja korzystam i smiga niezle. W nocy predkosc internetu u mnie rosnie do 40 nawet 60 mega. Chyba uwalniaja transfer.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
BZDURA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dobra dobra jaka bzdura. Prędkość, czy w ogóle internet i telewizja czy ceny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prędkość 60Mb- w Polsce? , w niemczech nie ma takiej, bzdura !!!!! ~Michał R to TROL
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
W Bojanie firma orange udostępnia internet 40mbit/s, ale można dostać również 80mbit/s, ale to nie w Bojanie. Polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Orange, cwaniactwo i perfidia. Czekam na upływ terminu obowiązywania umowy i zawrę umowę z kimkolwiek,byle się od nich uwolnić. Do wisny może powstanie coś nowego.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
poczytajcie sobie jakie sa predkosci w polsce

http://www.komputerswiat.pl/artykuly/redakcyjne/2012/05/internet-na-swiecie-polska-na-tle-innych-krajow.aspx

..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
tu sa oferty orange

http://www.orange.pl/gorace_oferty_int_stacjonarny.phtml

ludzire w polsce nie ma szybkiego internetu, jak ktos ma 6mbs to jest w siodmym niebie.W Bojanie jest tylko badziewie,taka jest prawda...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeszcze krotko w niemczech jest 50Mbs ale tylko na swiatlowodach i na calkowicie nowych stacjach przekaznikowych.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
W niemczech jest 50?
Tosz to w bojanie mam tyle za mniej niż 100 zł:
http://www.speedtest.net/my-result/4510525892
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
nie chce mi sie wieżyc żebyś w Bojanie miał takie wyniki.W Niemczech na światłowodach masz do 500mbs, normalny masz 100mbs. Ja mam caly czas pomiedzy 95mbs a 105mbs. Mieszkam w Hamburgu.Podaj jaki provider masz.Mam rodzine w Bojanie i wiem co za badziewie jest tu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Następny głupio-mądry. W Niemczech jest, w Polsce nie może być, bo to Polska. Ma statystki to nie wierzy. Człowiek - tu też się pozmieniało!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jak to jaki - najlepszy!
http://www.wave.com.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Bojano

Przyłączenie Bojana do Gdyni (123 odpowiedzi)

Patrząc na obecny kształt gminy, przynależność Bojana do gminy Szemud wydaje mi się przestarzała....

Chodnik (6 odpowiedzi)

Witam około 3 lat temu przegłosowaliśmy bardzo liczną grupą chodnik na ulicy Hebla od stacji...

Koinonia Jan Chrzciciel: zaproszenie do wzięcia udziału w badaniu naukowym (3 odpowiedzi)

Szanowni Państwo, W związku z rozpoczęciem projektu, poświęconego problematyce perswazji...

do góry