Widok

teren prywatny

Jadę dziś od strony PKM Jasień do Potokowej a tu szlaban i tablice "teren prywatny". Ciekaw jestem kto z UM zezwolił na zablokowanie jednej z najbardziej uczęszczanych dróg. Gratulacje.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
No zwykli okur...cy tam siedza. Na szczescie w sklepach jest szeroka oferta szlifierek akumulatorowych :-)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Masz na myśli ten asfalt od wiaduktu do płyt?
Jeżeli tak, to tam od wielu lat stała tablica teren prywatny. Jeżeli mnie pamięć nie zawodzi, to szlaban kiedyś też stał.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Teraz nawtykali tam słupki utrudniające przejazd. Ciekawe kto przytulił tenteren po poligonie? Cóż, komisja w sprawie reprywatyzacji zbliża się wielkimi krokami.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja ostatnio jadać wzdłuż PKM od Gdańsk Rębiechowo do Lotniska, po lewej stronie gdzie była droga techniczna, miałem niemiłe spotkanie z Panem który mieszka tam na górce. Wyskoczył do mnie z ryjem i pięściami. Z jego bełkotu zrozumiałem że chodzi o teren prywatny. Tylko czekać kiedy z widłami będzie polował na rowerzystów.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ostatnio tam jechałem na wiosnę. Czy po po którejkolwiek ze stron jest jakaś cywilizowana dróżka ciągnąca od końca ddr na lotnisku do asfaltu przy PKM Rębiechowo? Bo ja tam skakałem z rowerem po jakichś rowach, polach pełnych błota, na szczęście żaden chłop mnie nie ganiał.
Zanim wybudowali PKM była rozległa połać niczyjego pola prowadząca pod radar i koniec starej Słowackiego, która po każdym deszczu zamieniała się na bagna Indochin.
Na rower trekingowy, gdy ktoś jest fanem czyszczenia roweru po każdym wyjeździe to się nadaje, ale jakby zrobili ścieżkę do PKM Rębiechowo, albo końcówki Słowackiego, to byłby w ogóle najlepszy wyjazd na Banino/Miszewo. Obecnie to Planetarna z płytami meba, te kilkaset metrów mnie zawsze zniechęca do cyklizmu w ogóle, albo +7km dookoła przez Budowlanych.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też tam jechałem i to widziałem. Jednak rowerzyści tam to ignorują i jadą dalej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polska wersja Allemansrätten
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rowery

Jaki rower godny polecenia... (23 odpowiedzi)

Pytanie do "specjalistów" którzy chcieliby coś doradzić - szukam roweru , stary został przekazany...

Jaki rower do trójmiejskich lasów i okolic (12 odpowiedzi)

Przymierzam się do zakupu roweru, nie jeździłem od dzieciaka więc postanowiłem kupić rower w...

Gdzie kupić rower? (25 odpowiedzi)

Cześć! Szukam jakiegoś sklepy w Trójmieście, gdzie mógłbym kupić dobry rower po niewygórowanej...

do góry