Widok

termometr na podczerwień - Wasze opinie i gdzie kupić

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny,
szukam termometru dla dziecka i podobno najlepszę są na podczerwień do ucha lub czoła, które szybko pokazują temperaturę niecierpliwego maluszka. Chciałam kupić BabyOno ale odradzono mi, bo jest na nie dużo reklamacji. Jaki termometr możecie polecić i gdzie kupić w Trójmieście (Allegro odpada, bo w razie reklamacji same kłopoty).

Pozdrwaiam i dzięki za pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
up :) mamusie podzielcie się swoimi uwagami z żółtodziobem :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też przed zakupem ale kupuje z allegro, chyba taki
http://www.allegro.pl/item621476634_termometr_na_podczerwien_do_czola_i_do_ucha_4w1.html
Nasza Kochana Lenka
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam własnie taki tylko innej firmy ,kupilam rok temu ale wtedy byly drozsze,placilam 100 zl i tak w sumie to srednio jestem z niego zadowolona. Fajnie ze mega szybko pokazuje temp.w zasadzie nim dziecko zdąrzy sie zorientowac to temp.zmierzona, i mozna to bez problemu zrobić przez sen bez budzeni dziecka. Ale są też minusy, gdy np.mierzylam temp w odstępach co ok.pół godziny zeby zoabczyc czy leki zadzialaly to term.wariowal i za kazdym razem pokazywal inną temp. i to nawet o 2 st. czyli raczej nie miesci sie to w granicach blędu który wynosi 0,5 dstopnia. No a le moze poprostu zle trafilam,choc moja bratowa tez mam taki termometr to mówi ze jej mimo dobrych baterii to generalnie sie spóźnia a niby ma pokazywac dokladną date i godizne. A termometry takie widzialam ostatnio w Akpolu przy kasach, firmy Baby Ono chyba za ok.90 zl
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
dzięki za info. własnie byłam dzisiaj w Akpolu i sprzedawca mi odradził, bo mają dużo reklamacji na ten termometr babyono :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
trzeba się wybrać do Mama i ja ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mamy taki:

http://allegro.pl/item625791761_apteka_termometr_douszny_braun_irt_3020_thermoscan.html
poki co jestesmy bardzo zadowoleni - a jezeli nie chcesz na allegro to moze poszukaj w sklepach typu euro lub mediamarkt

co do hurtowni z rzeczami dla dzieci to polecam sprawdzać ceny bo niektóre są znacznie wyższe niż w "normalnych" sklepach
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
może jeszcze ktoś się wypowie?
Nasza Kochana Lenka
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Douszny ma ten minus, ze temperatury wody nim nie zmierzysz. Ja mam NC 150 Microlife i pod tym kątem jest bardzo uniwersalny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba wiecej nie ma niż na zwykły który jest do niczego
aby strzepaać temperature trzeba nie lada wysiłku - aż reka boli i nic
-badziwie , to juz czwarty z apteki na wymianę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W aptece kobieta mówiła mi ,że istotne jest w jakim miejscu czoła dokonujemy pomiaru. Najlepiej niby jest na środku czoła .No
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Termometry na podczerwień są bardzo dokładne, ale również bardzo czułe.Cała tajemnica polega na tym że należy wyczyścić końcówkę przed każdym pomiarem.Wtedy nie powinno być problemów. Poza tym proponuję zanim zacznie się użytkować jakąkolwiek rzecz przeczytać uważnie instrukcję obsługi i wtedy wszelkie wątpliwości powinny zostać rozwiane.pozdrawiam wszystkich uzytkowników
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
aaa przepraszam zapomniałam dodać,że ja używam takiego termometru do ucha i czoła firmy CLARUS.Jest to termometr tani, bo kosztował 50 zł. Stosuję go zgodnie z zaleceniami producenta i wszystko gra:)))A jeśli chodzi o pomiar temperatury czoła to napisane jest w instrukcji,że taki pomiar może być zakłócony warunkami panującym na zewnątrz, więc zawsze dokładniejszy będzie pomiar w uchu.Pozdrawiam:)))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Termometry na podczerwień jest to wielkie G. Przekonałem się o tym leżąc w szpitalach. Pomiar na moim rtęciowym wynosił 38 i 7 więc to już jest spora gorączka, a na szpitalnym 36 i 4. Więc przyznacie że różnica jest kolosalna. Ja jestem dorosły ale dziecko mogłoby nie przeżyć bo nie powie, że trzeba podać leki. Nie mierzcie tym G.... M. Gorączki u dzieci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałem tak samo leżąc w szpitalu to jest jak ruska suszarka do mierzenia prędkości,która pokazuje że nawet nieruchomości mają prędkość
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupiłam ostatnio w akpolu termometr na podczerwień firmy Topcom Kidzzz, kierując się informacjami z ulotki i ceną (115 zł)
mierzy temperaturę na czole, dousznie i pokazuje temperaturę pokojową, na dwie baterie AAA, posiada tryb oszczędzania baterii, podświetlenie monitora i malutką latareczkę, stojaczek
jeszcze niewiele mogę o nim powiedzieć,
to co rzuciło mi się w oczy od razu:
- nie ma wymiennych kapturków (odkażać trzeba spirytusem wg sprzedawcy)
- ma plastikowy i dość szeroki kapturek, więc o mierzeniu temperatury niemowlaka z ucha jest napewno bardzo trudne

ale odczyt jest bardzo szybki (max 2 sek), ma duży wyświetlacz, na którym można ustawić godzinę, datę i wyświetla temperaturę pokojową
url=http://www.maluchy.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam Brauna douszny i nie byłam zadowolona, bo:
- wymiana kapturków jest uciążliwa i ciężko je dostać,
- aby pomiar był prawidłowy należy bardzo precyzyjnie umieścić termometr w uchu maluszka, co nie jest takie łatwe,
- pomiar często był za każdym razem inny.
Kupiłam więc w aptece termometr przykładany do czoła Micro life i jestem bardzo zadowolona:
- temperaturę łatwo zmierzyć, nawet jak dziecko śpi,
- czas pomiaru 1 s.
- pomiar za każdym razem taki sam. Polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
ahalia - ile płaciłaś za ten termometr Microlife? Jest sporo modeli w róznych cenach :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chodzi o taki?

http://allegro.pl/item627524502_super_termometr_do_czola_procheck_microlife.html

czy może taki?

http://allegro.pl/item628341220_microlife_fr100_skroniowy_termometr_do_czola.html
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej
Mam dwoje dzieci starszy 5 lat. Przerobilismy sporo termometrow i powiem wam jedno- zawsze mam w domu tradycyjny.
Braun douszny- zawsze inna temperatura - a to nie jest fajne jak babel ma raz 39,1 C a za chwile 37,9 C
Elektryczny - koszt 10 PLN, najdokladniejszy w pupie, dziala srednio niezawodnie 1 rok.
Na czolo - u nas mlody nie dal sobie jak byl chory przykladac- taki egzemplarz i koniec, nie chcialam sie silowac.

Temperatura jest wazna, i jak sie dzialo cos niepokojacego to zawsze robilismy drugi pomiar tradycyjnym. Udalo nam sie zrobic z tego 5-minutowa zabawe wiec mlody badzo chcetnie teraz mierzy. Mlodszy ma elektryczny do pupy.

W szpitalu pediatrycznym tez uzywaja tradycyjnych - np. szpital wojewodzki. Nie bez powodu :) pielegniarki uwazaja je za najdokladniejsze. Byc moze tak jest, nie kwestionuje ale tez nie ujmuje nowoczesnej technice :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
na porodówce w wojewodzkim maja juz taki do czoła :) ile sie tej rtęci tam wczesniej wylało to koszmar:/
image

image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
wiesz, ten termometr z wojewodzkiego, z oddzialu polozniczego to byl kupiony z pieniedzy cegielek za porody rodzinne.
eh, a tyle sie krzyczy ze oplaty biora, ale ta kasa idzie na dobre rzeczy. Termometr drogi- nie kazdy oddzial na niego stac.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam ten drugi model i kosztował 89 zł. A tak naprawdę to chciałabym taki, który zawsze pokazuje 36,6 i nie kłamie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a nam każdy lekarz odradza elektryczne termometry. Ale nie posłuchaliśmy i kupiliśmy TOPCOM. On jest do ucha i na czoło. Powiem szczerze że kasa wydana na marne.
Od 2 miesięcy mała nam choruje i od wczoraj ma już czwartą gorączkę. Ten termometr przekłamuje i to nawet o 1 stopień a czasem nawet więcej. Za każdym razem mierzę jej najpierw na czole a potem rtęciowym w pupie. Temo. zupełnie inna. Oczywiście po odjęciu pięciu kresek. Najlepszy rtęciowy i mierzony w pupie. Wiem, że już nigdzie nie można go kupić bo został wycofany ale słyszałam że na rynku od ruskich można kupić
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Termometr rteciowy - to juz tylko z nazwy.
Ja kupilam tradycyjny termomert szklany- ale on nie jest z rtecia, cos innego teraz tam laduja. Chemikiem nie jestem ale chyba tak jest skoro kupilam go calkiem niedawno w aptece :)

A swoja droga to wczesniej ktos pisal- najlepszy bylby ten co pokazuje zawsze 36,6 C i to jest prawda :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
koleżanka poleciła mi Browna, drogi - 180 zł ale podobno bardzo dobry i taki właśnie zamierzam kupić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
podbijam :)


właśnie zastanawiamy się nad zakupem termometru :)


zwykły elektroniczny (z miękką końcówką, do pupci itp.)
czy na podczerwień - do ucha albo czoła?
a może w smoczku?


nie chcę wydać więcej jak 100zł :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam do ucha i na czoło firmy Scaneo
Jedyny jego plus to to, ze pokazuje temperature w pokoju.... za jedyne 115 zł...
Kiedyś Mloda ewidetnie rozpalona w nocy (jej pierwsza gorączka) mierze tym badziewiem i nic, temperatura prawidlowa.... Ale nie dawalo mi to spokoju i zmierzylam rteciowym w pupie i było 40 st...
Takze nie polecam!!!!!!
Teraz mam rteciowy i zwykly elektroniczny i oba sie spisuja :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ostatnio kupiłem dla swojego dziecka termometr Mescomp AC322 z kolorowym wyświetlaczem , jest do ucha i czoła , mierzy w 1 s. i jest na podczerwień . Dla mnie rewela
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do tej pory mieliśmy zwykły elektroniczny termometr z giętką końcówką :P do mierzenia temp. w pupie :)



w zeszłym tygodniu kupiliśmy termometr na podczerwień :) chcieliśmy mieć możliwość odbioru na miejscu :) znaleźliśmy termometr w Baltrade w Gdańsku :) o taki https://www.hurt.com.pl/?o=shpp&i=6479
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam termometr AC 322 plus firmy Mescomp , dokładny pomiar w dwie sekundy , kolorowy wyświetlacz , dodatkowo mówi temperaturę , to nawet dziecko które nie zna cyferek może sobie zmierzyć temperaturę . Można go zakupić w Gdańsku sklep AKPOL ul. Jaśkowa Dolina 84 .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
hop

i ja się zastanawiam nad termometrem.
AgusiaGda.. i jak się termometr sprawuje/sprawował? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja dziś kupiłam elektr i na podczerwień w Biedronce za 39,90zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak cos to ja mam na sprzedaz tech med 9w1:) na gwarancji jeszcze rok.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czemu chcesz go sprzedać? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poniewaz mam 2+ inne dla Nas i bez sensu je wszystkie trzymac.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nie dziewczyna , ale doradzę ci kupić termometr na podczerwień Mescomp AC 880 , używali go w szpitalu w którym Przebywałem , pielęgniarki były zadowolone , podobno dokładny , mierzy w 2 s.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja jakiś czas temu dostała od teściów ten termometr

http://www.novamed.pl/v4/sklep/foto/big/medelhand_ref_91932.jpg

I powiem mam rewelacja.
Do mierzenia przybliżonej temperatury mamy podczerwień (tu musicie mieć świadomość, że te bezdotykowe termometry raczej przekłamują i często się zdarza, że pokazują złą temperaturę) ale najważniejszą jego zaletą jest to że można nim mierzyć temperaturę pod pachą i to równie szybko bo z tego co pamiętam mierzy temperaturę w jakieś 6 sekund
Jednym słowem polecam bo i cena nie jest za wyskoka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
polecam takie z kolorowo pokazującym wyświetlaczem, firmy Mescomp, sprzedaje je od jakiegoś czasu i praktycznie żadnych reklamacji, a jak juz się zdaży to wymieniają od ręki na nowy, w dodatku musi być chyba dobry bo cieszy się u mnie popularnością.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Żaden termomet elektryczny nie daje takiej dokladnosci co tradycyjne szklane z rtecia. W wojewodzkim fakt maja nowy do czola ale gdy zapytalam lekarza o dokladnosc to powiedzial ze elektryczne nigdy nie sa dokladne i jesli chce kupowac to nie warto. Dlatego ja caly czas mam stary tradycyjny i na dodatek bardzo dokladny termometr.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co myślicie o takim? http://www.novamed.pl/termometr-bezdotykowy-thermoflash-lx-26-visiomed
image

Fotografia okolicznościowa, sesje dziecięce, portretowe itd.
www.ans-photo.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko nie Braun!

Sama 2 lata szukałam i nikt mi dobrze nie poradził, ani tu na forum, ani w żadnej aptece - I teraz mam microlife! POLECAM!!!

http://www.ceneo.pl/5054112
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no własnie temat dla mnie na czasie, właśnie wczoraj miałam kupic wieczorem termometr na allegro ale nie zdążyłam sie wyrobić :))) a miałam taki upatrzony
http://allegro.pl/promocja-termometr-do-ciala-nowosc-1sek-i1450795884.html
no i teraz już sama nie wiem który będzie najlepszy, ten o którym pisze gwiazdeczka tańszy więc może nie warto przepłacać
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam wątek bo jestem zainteresowana kupnem tego termometru Mescomp AC 322, gdzie w gdańsku go dostanę ?
imageimage


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie wiem jak ten o który pytasz, ale polecam thermofinder z firmy hubdic, koszt w mama i ja 200zł ale naprawdę jest rewelacyjny
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to mój 3 i chyba ostatni termometr na podczerwień i tym razem bezdotykowy

http://allegro.pl/hit-bezdotykowy-termometr-petit-terraillon-i1709644373.html

używam go jakiś miesiąc i nie mam zastrzeżeń a w stosunku do poprzednich miałam i to dużo - ten zawsze podaje prawdziwą temperaturę a i cena jest w miarę ok

fajne jest to, że można nim zmierzyć np temperaturę wody w wanience lub mleka w buteleczce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasia31 a ten hubdic to jaki masz model bo jest kilka http://www.ceneo.pl/Termometry;017Hubdic_P0-126758.htm ?
imageimage


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ten termometr doskonale nadaje się dla niemowląt http://magicznaplaneta.pl/dzial/drobneagd/kategoria/?id=188&prod=116196 - funkcja mierzenia temperatury w uchu ułatwia znacznie sprawę szczególnie u takich małych dzieci. Cena też wydaje mi się przystępna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

Uploaded with ImageShack.us


image

Uploaded with ImageShack.us


co myślicie o tych firmach?? ceny od 100 w górę
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wkurza mnie że każdy który mam mierzy inaczej a mały wczoraj miał 34,4 w chorobie i nie wiem , że tak może być czy te termometry które mam sa do kitu więc chciałabym mieć naprawdę miarodajny wreszcie.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam do sprzedania termometr elektroniczny 5 w 1,mierzy temperature ciala dziecka szybko i dokladnie. Mozna go uzywac takze do mierzenia temperatury mleka, pokarmu i wody do kapieli dziecka. Cena 80.00-kontakt 504709738
http://imageshack.us/photo/my-images/163/itermometrelektroniczny.jpg/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki ale taki mam
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co myślicie o bezdotykowym Babyono lub Bremed 1500?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam termometr douszno czołowy AC 322 Mescomp , kosztuje poniżej 100 zł, w promocjach w aptekach jeszcze taniej, bardzo mala awaryjność, praktycznie brak reklamacji, a ciekawy wygląd i dokładne pomiary.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie przesadzaj, wszystkie termometry elektroniczne mogą się zepsuć, to zależy od użytkownika, ja mam BabyOno 115 i mierzy rewelacyjnie, raz też coś źle mierzył ale nie zauważyłam, że jest brudny sensor. Doradzili mi bym wyczyściła i problem został rozwiązany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam termometr bezdotykowy Microlife. Sama dla swoich dzieciaków kupiłam ten model: https://sklep.chde.pl/temperatura/82,microlife-termometr-elektroniczny-bezkontaktowy-nc-100.html. Przydał mi się również do mierzenia temperatury wody oraz mleka.
Faktycznie lepiej kupować przez sklep internetowy niż przykładowo na allegro, bo w razie reklamacji nie ma problemu z naprawą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo dobra hurtownia w trojmiescie gdzie mozna kupic w detalu jest ,,BALTRADE,, http://www.hurt.com.pl ,a jezeli chodzi o termometry na podczerwien to aktualnie maja 2 modele firmy tech-med ,ktore przoduja w rankingach.
(hurtownia miesci sie we wrzeszczu )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja polecam Tech-med TM50 PRO kupilam w euro rtv agd. Swietny zakup poki co przez 7 miesiecy dziala bez zarzutu a uzywam bardzo czesto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od roku używam termometru microlife bezdotykowego ok 100zl i jestem bardzo zadowolona, doradzono mi w aptece we wrzeszczu naprzeciwko top-meble, ostatnio widziałam tam egzemplarz demonstracyjny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupiałm 5 lat temu w aptece microlife,niebieski ,do tej pory działa swietnie! bardzo polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hartmana, na podczerwień, mieży temp. na czole i w uchu. Używają ich powszechnie w szpitalach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Posiadam Microlife nc 100 ( niebieski), cena wysoka bo 100zł ale... posiadam go 3 lata i był to najlepszy zakup jak syn urodził sie. Mierzyłam mu temp. codziennie kontrolnie, wodę do kąpieli, mleko w butelce itp.
W ruchu jest cały czas, synek miał drgawki gorączkowe to pilnuje temp. az nadto.

Przydał sie również w szpitalu jak byliśmy ( mieli jeden termometr szklany na oddział!!!).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ten microlife to nie jest tak ze w rozne miejsca sie przylozy i wszedzie inna temperatura?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My się w domu mierzymy termometrem MiniTemp SANITY. Działa bez zarzutu i co też fajne to można zmierzyć temperaturę też jakiegoś obiektu, choćby butelki z płynem dla malucha. Spoko opcja, przydaje się.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bardzo dobry termometr to Thermofocus, włoskiej produkcji. Polecam, bo mam taki od dwóch lat i jest w 100% precyzyjny i niezawodny. To, co go wyróżnia, nazywa się kalibracją względem otoczenia (termometr nie przekłamuje dzięki temu wyników). Swój kupiłam w sklepie medycznym http://medyczny-rzeszow.pl
Polecam to miejsce z tego względu, że mają tam naprawdę bardzo dobrze opisane te produkty - człowiek od razu wie o co chodzi i może zapoznać się z termometrem jeszcze przed zakupem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wybór jest spory jeśli chodzi o termometry teraz. Ja brałam pod uwagę trzy różne modele i finalnie stanęło na NonContact. Dobra firma bo , z ich urządzeń też lekarze i pielęgniarki korzystają. Mierzy dokładnie, sprawnie, nie mam z nim problemów póki co i oby tak było przez kolejne lata, bo taki najtańszy to nie był to wynalazek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Spam ... jakby był tak dobry to byś z różnymi nickami nie pisała w kilku różnych wątkach. Noncontact to musi być wyjątkowe badziewie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja nie jestem .zadowolona z.mircolife, temperatura mierzona w tym samym miejscu po kilku sekundach potrafi się różnić o cały stopień. A 37 stopni a 38 to już zasadnicza różnica. Nie ufam mu. Chyba nie ma już dobrych termometrow od czasu wycofania rteciowwek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jestem bardzo happy że kupiłam Baby Temp z IR. Pomiar jest z dystansu, nie przenosi się bakterii dzięki temu, a muszę przyznać że podczerwień tutaj łatwo szybko reaguje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na podstawie czego dokonywałyście zakupu i jak długo korzystałyście z termometru, żeby upewnić się, że jest ok? Szukałam bardziej wiarygodnych testów - recenzji. Tylko nieliczne produkty jak Visiofocus Smart doczekały się tego typu opisów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla noworodka czy niemowlaka to zdecydowanie polecę Non Contact. Błyskawiczne badanie, którego synek nie odczuwa w żaden sposób.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrze mi się udało trafić z termometrem Classic, choć jeszcze kilka innych brałam pod uwagę. Tutaj mnie na pewno przyciągnęła niemiecka marka i też fakt, że gwarancję dają wieczystą. Krótko mówiąc – jest to inwestycja na lata :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Będę doradzała też ten analogowy Classic. Jest tani, ale z drugiej strony ma tę przewagę nad modelami cyfrowymi że producent daje na niego gwarancję wieczystą. Mechanizm dużo się różni od dobrze znanych rtęciówek, ale na szczęście w środku nie ma rtęci tylko zamiennik, ekologiczny, neutralny, którego nie trzeba się bać nawet jakby termometr pękł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jaki obecnie jest najbardziej polecany termometr? Na pewno w obecnych czasach są nowoczesne termometry. Jeżeli coś jest bardzo dobre, to jestem w stanie zapłacić też dobrze. Nie szukam czegoś najtańszego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Przeprowadzka - jaką firmę polecacie? (52 odpowiedzi)

Hej! Jaka firmę przeprowadzkową polecacie?? Za dwa tygodnie mnie to czeka i chciałabym...

nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz (91 odpowiedzi)

dr.Sabiniewicz -kardiolog dzieciecy opinie na jego temat poprosze

księgowa?? czy warto? (36 odpowiedzi)

post dotyczył będzie pracy.. a właściwie jej zmiany...obecnie pracuję jako powiedzmy pracownik...

do góry