Widok

tort dla trzylatki Kraina Lodu

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Proszę o pomoc - liczę na doświadczenia Rodziców. Gdzie zamówić Tort z Bałwankiem z krainy Lodu na urodziny Trzylatki? Nie mam rozeznania w cukierniach. Odwdzięczę się opinią i informacją zwrotną. dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawdź cukiernia z pasją w Brzeźnie gdansk ulica lozy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zobacz na stronie cukierni czernis.zamowilam tam tort z pszczolka maja na 2 urodziny i byl sliczny i pyszny. Polecam smak truskawkowy.nie jest zbyt slodki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

polecam cukiernię Sowa lub Róg Wojskiego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zdecydowanie Baccate w Gdansku.torty oblednie wygladaja i smakuja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A około ile trzeba zapłacić za kg tortu dziecięcego? Jeszcze tam nie kupowałem, a wyglądają bardzo atrakcyjnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

facebook aniatorty przepyszne i przecudne torty polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zdecydowanie slodkie inspiracje Joanny na fb. zamwialam kilka tortów, kazdy pyszny i piękny i na naturalnych składnikach. kolejne na pewno tam zamówimy:)
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuje bardzo za odzew! Jak obiecałam informacja zwrotna: Zamówiłam 2 tory w cukierni z Pasją w Brzeźnie (nigdy tam nie zamawiałam). Cena 55/kg plus koszty dekoracji. U mnie 1 tort 150zł, drugi 220zł (duży, kraina lodu,dekoracje, figurka olafa). Kontakt mejlowy dostałam do właścicieli - opisałam co chce i jak. Polecono mi smak i powiem Państwu - że" czekoladowa pasja" to po prostu obłędny smak. Chyba był lepszy niż z Deckera, a tańszy. jeszcze raz dziękuję!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Cieszę mój wpis pomógł najlepszego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czy tort był z tej słodkiej masy cukrowej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Torty nie ale zapewne cały dekor. Olaf itp.
Jak wszędzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mamo trzylatki, a czy masz może zdjęcie tortów i podesłałabyś mailem?? plisss :) a.fryczke@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przepraszam,że tak późno - zerknęłam dopiero.Zaraz wyślę zdjęcia jeśli są jeszcze potrzebne.Tort w środku był obłędny,niskosłodzony-masa zewnętrzna dekoracyjna-słodka,ale miekka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mama Trzylatki powyżej:) jeszcze raz dziękuje za sugestie-dodam,że porównałam ceny i w Brzeźnie jednak jest najtaniej za kg.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Przymorze

gdzie szukać pracy? (135 odpowiedzi)

Hej, przeprowadzam się w lutym do Gdańska, podpowiedzcie gdzie szukać pracy, w sensie ogłoszeń o...

fajna książka kucharska (23 odpowiedzi)

Możecie polecić jakąś fajną książkę z przepisami? Aby była ze zdjeciami i na bazie łatwo...

Szukam Xero na Przymorzu (4 odpowiedzi)

Witam gdzie znajdę Xero na Gdańsk Przymorze?

do góry