Widok

totalny SYF!!!!!!

Towarzyskie Temat dostępny też na forum:
Dziś pomimo paskudnej pogody pojechałam sobie nad jeziorko w Bieszkowicach. To co zobaczyłam przeszło moje wyobrażenia...no dosłownie góry śmieci prawie wszędzie. To samo dzieje się nad morzem choć tam można spotkać ekipy sprzątające.
Nierozumiem czy tak trudno jest zabrać ze sobą tą butelkę po wodzie albo skórkę od banana??? To już świnie są czystrze.......brrrrrr
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem w szoku! To jeziorko bylo zawsze bardzo czyste. Czyżby buraki wylaly się z Trójmiasta??? :o(((
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie sądzę, żeby buraki wylały się z trójmiasta. Zimą raczej się nie jeździ nad jeziora. Sądzę, że miejscowi na niedzielnych spacerkach zapominają zabrać swoje śmieci.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Nierozumiem czy tak trudno jest zabrać ze sobą tą butelkę po wodzie albo skórkę od banana??? To już świnie są czystrze.......brrrrrr"

Pewnie nie jest trudno zabrać ze sobą swoje śmieci ale ludzie tego nie robią bo tak zostali wychowani. Najlepiej i najprościej rzucić na ziemię
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Sanepid powinien się tym zająć oddają mocz i sr*ją gdzie popadnie nawet psy razem się kompią brudasy d*py gole chodzą dziwne natura ciągnie do lasu w niedzielę dwa menele przy skrzynce piwa na środku ścieżki reklama piwa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja tam zawsze szczam na plazy a potem ludzie sie opalaja ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja to tam nie raz jak bylo disco w bingo to stawialem klocka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i gitara,... bo to jest właśnie miejsce dla was
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry