Widok

tragedia !!! omijać szerokim łukiem tą przychodnie

zdecydowanie nie polecam tej przychodni,z usług korzystałam kilka razy, jedynie moge pochwalić panią doktor ginekolog wiśniewską- jedyna normalna i kompetentna lekarka. reszta to stado lekarzy-emerytów którzy znają 2 nazwy antybiotyku. czekać w kolejkach trzeba tyle co w zwyklej przychodni nfz z tym że tu trzeba jeszcze okolo 100zl zapłacić! lekarze powolni obsluguja 2-3 pacjentów na godzine.najlepszy prezes Bural - dermatolog,przychodzi do przychodni kiedy chce i wychodzi kiedy chce mimo że na tablicy wyraznie napisane w jakich godz powinien przyjmowac, totalny ignorant i arogant. nie polecam tego lekarza nikomu, tylko wyciąga kase od ludzi, przyjdziesz z problemem to cie wysle do 3 innych lekarzy (oczywiscie w swojej przychodni by zarobil kase) po czym kaze wracac z wynikami ktorych nawet nie oglada i dopiero przypisuje leki. panie w recepcji w sumie sympatyczne ale strasznie powolne, robia wszystko naraz i przez to nie ogarniaja recepcji. jestem bardzo rozczarowana ta przychodnią, kiedys byla tańsza i lepsza, teraz powstalo wiele przychodni w trojmiescie o niebo lepszych wiec polecam wszystkim zaplacic te 10zl wiecej za wizyte w innej przychodni i zostac dobrze obslużonym...
Moja ocena
obsługa: 2
 
oferta: 1
 
jakość usług: 1
 
czas oczekiwania: 1
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 1
 
1.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chciałem przestrzec przed gastrologią robioną w Spółdzielni Lekarskiej w Gdyni u lekarza med.Jarosława Knapika , za zabieg zapłaciłem zgodnie z cennikiem w rejestracji przed zabiegiem 170 zł.następnie nie dość że lekarz spóżnił się 40 minut to jeszcze po zabiegu kazał mi dopłacić 30 zł za jakiś test który zrobił nie pytając o zgodę . Dlaczego nie ma w cenniku mowy o tym że gastroskopia kosztuje 200zł a nie 170zł? A jak bym nie miał takiej sumy akurat przy sobie to co miałbym zrobić , albo co by ze mną zrobiono ,wezwano by policję,a może nie jest to obowiązkowa opłata tylko dowolny datek dla lekarza ,kogo się uda nabrać ten płaci?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry