Widok

trudno się leczyć

Do tej przychodni należę od dłuższego czasu, ale niestety w ostatnim roku nastąpiło ogromne pogorszenie się usług. W recepcji zmiana personelu na nowy, wyjątkowo niemiły i niepomocny dla pacjenta. Do lekarza bardzo trudno jest się zapisać, rano nikt nie odbiera telefonu a potem brak wolnych miejsc, na kolejny dzień nie można też się zapisać, osobiście jak przyszłam o 7 rano to też nie było miejsc. Zapisy z tygodniowym wyprzedzeniem więc byłam zmuszona skorzystać z porady odpłatnie poza przychodnią.
Moja ocena
obsługa: 2
 
oferta: 2
 
jakość usług: 2
 
wyposażenie: 2
 
czas oczekiwania: 3
 
ocena ogólna: 3
 
2.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nikomu nie polecam tej przychodni.Wyjątkowo niemiły personel pielęgniarski.Często czekałam pod okienkiem a trzy panie przez około 10minut paliły papierosy w piwnicy.Są pyskate,egoistyczne i bardzo ordynarne.Często mają otwarty komputer i oglądają ogrody,kwiaty itd.a pacjenci czekają.Duża rotacja wśród nich. Fajne pielęgniarki szybko odchodzą bo nie pasują do trójki palaczek!!!Z numerkami jest jak w lotku.Można od 6 rano stać pod przychodnią przez trzy kolejne dni i odejśc bez numerka.Dla wybranych pacjentów zawsze coś się znajdzie!!!!Aha i jeszcze jedna sprawa.Przychodnia jest czynna do 20 bo taki napis widnieje przed drzwiami ale po 19 już pusto.Odradzam nowym pacjentom i polecam inne przychodnie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry