Widok

uderzenie w ciemiączko pomocy!!

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
witam!
Mamy miesieczne dziecko, w nocy bierzemy synka ze soba do lozka z mezem bo wygodniej mi je tak karmic niz wstawac w nocy do lozeczka..
Dzis maly przekrecil sie w moja strone glowka tak ze lezal zaraz obok mojej reki i zaspana uderzylam lekko lokciem prosto w jego ciemiaczko:(
zaczal plakac ale to dlatego chyba ze byl glodny(wczesniej stekal i obudzil sie na jedzenie)
moja pediatra na dzieci zdowe przyjmuje tylko wtorki i srody..
do tego Wiktorek jest po szczepieniu i ma stan podgoraczkowy i nawet nie zauwaze zadnych objawo gdyby cos sie dzialo z glowka..
Dodam ze bylo to lekkie uderzenie normalnie w inna czesc ciala to by nawet nie poczul..
Czy jest jakies badanie zeby stwierdzic czy nic nie jest uszkodzone?? Bardzo sie martwie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
wiesz co jak sie martwisz to jedz może na izbę przyjęc , tak dla świętego spokoju.

i nie martw sie na pewno bedzie wszytsko dobrze.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Raczej nic się nie stało :)
jednak jak się martwisz to tak jak napisała aleksandra jedź na IP. Oni tam sprawdzą i pewnie zrobią USG główki :)
Marcelinka 28.11.2009, Dominik 20.11.2005
Moje dzieci są dla mnie sensem życia, są całym światem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie tak. IP zrobią USG główki, a Ty będziesz spokojniejsza
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Brzeźno

Auto Części (4 odpowiedzi)

Cześć Panowie, Potrzebuję namiar na sprawdzony sklep motoryzacyjny w Gdańsku otwarty jutro lub...

Rezydencja Merwede (9 odpowiedzi)

Rezydencja Merwede powstaje w pierwszej linii zabudowy od plaży. Aby się na niej znaleźć,...

do góry