Widok

ulica Żeliwna

Pogórze Temat dostępny też na forum:
Witam, chciałam poruszyć problem parkowania na ulicy Żeliwnej.
W zimę już od godziny 16 nie ma miejsc parkingowych. Ludzie staja krzywo i zastawiają inne pojazdy!

Opamietajcie się - głupota ludzka nie zna granic.
Mało tego mieszkańcy domu wielorodzinnego visa vi Bloków 23 i25 zachowują się jak ..
Niszczą samochody, które parkują na chodniku/ulicy przed owym domem.
Zaznaczam, że jest to teren miasta a nie ich własność.

Dzielnica/ ulica syf!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3
ciasno się wam zrobiło jak 10 i 12 postawiły szlabany?
do tej pory nie trzeba było się pchać przez śnieg w górę ulicy i parkować w zaspach, bo można było stawać niżej i podreptać kawałek do domku. teraz się skończyło.

macie spółdzielnię i te jakieś fundusze zbierane latami? też sobie zróbcie parkingi, bo ciągle w komunistycznych warunkach żyjecie. 1/2 miejsca parkingowego na mieszkanie albo i mniej.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tylko teraz wasi goście staja u nas :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
10 i 12 oszukała 5 wzieła nie swoje !!!!!! układy Potulskiego i lojalność Dariusza Romana tak działa komuna
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
a wy z Żeliwnej 5 nie narzekajcie daliście sobie zabrać to teraz macie trzeba było iść do sadu i załatwić sprawę . wam nic nie potrzebne nawet plac zabaw
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Piotrze - święta racja ... Szlabany było postawić już przy wjeździe z Unruga i odciąć całą ulicę ! Pół parkingu pod lasem jest cały czas puste !
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kolejna sprawa to, że ludzi na Żeliwnej chyba nie stać na benzynę, każda rodzina ma po kilka aut, które stoją dniami w tym samym miejscu. Ciągnąc temat mieszkańcy domków też łaskawie mogliby stawać u siebie na podwórkach, ale za ciężko jest wyjść z samochodu i otworzyć bramę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Urzekający jest fakt, iż mieszkańcy "posiadłości" z własnymi miejscami parkingowymi lubują się w parkowaniu wszelakiej maści pojazdów pod blokami. Począwszy od osobówek, poprzez samochody dostawcze a na wywrotkach skończywszy... i nie byłoby w tym nic złego gdyby to było parkowanie doraźne (bo faktycznie bez sensu otwierać i zamykać bramę gdy się co chwile danym pojazdem jeździ) ale zostawianie tych samochodów na dłuższy czas gdzie nierzadko stoją one w dość specyficzny sposób zaparkowane jest już poniekąd irytujące... a może byłoby mniej gdyby sami nie szykanowali i nie gonili namiętnie wszystkich stawiających samochody po ICH STRONIE ULICY. Małomiejskie metody rysowania samochodów kluczem to już popisowy numer co niektórych...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Spójrz na moje podwórka, a dowiesz się kim jestem - ot i tyle na temat mieszkańców domku naprzeciwko Żeliwnej 23 i 25. Aaaa i jeszcze jedno co do NICH - Kto klęczy przed figurą... - dokończcie sami ;) mieszkańcy, bo zapewne wiecie o co chodzi... . :))))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jakaś niebieska astra na obcych blachach to już chyba drugi tydzień stoi w tym samym miejscu...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
idz sprawdz albo odsniez jak nie masz co robic
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Akurat szlabany nie zrobiły dla mnie żadnej różnicy- Wasze szlabany- wasza sprawa:) Poruszony temat parkowania w wyższej części ulicy- dzieki, że nie jestem osamontniona w sowich spotrzeżeniach, bo szlag człowieka trafia! I jak ktos słusznie zauwazył- wystarczy spojrzeć na podwórka domów "po ciemnej stronie lustra" - totalny syf...i to juz tyle lat.
Jaki Pan taki kram, ale buractwo pozostanie zawsze buractwem i bedziemy wiecznie szarpac się o miejsce parkingowe.

Ps. Też dziwi mnie ilosć samochodów wiecznie zaparkowanych...Czy to 7 rano czy 12 w południe...nie mówiąc juz o 16....ciagle pełne parkingi...sprzedajcie graty jak Was nie stać na benzyne!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ponoć już niedługo powstanie niedaleko żeliwnej, na Unruga Parking, taki 24h z kamerami, ja się długo nie będe zastanawiał, dość mam już tej żenady z parkowaniem! Przejdę się te nie wiem 200 czy 300m, dam te 100zł i nikt mi auta nie zastawi i nikt nie obije, co się zdarzało nie raz, lakiernik więcej kosztuje!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a skad wiadomo o tej zeliwnej? ja nic nie slyszalem o parkingu? kiedy bedzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podsłyszane w ABC ;) Panie w sklepach wiedzą wszystko hehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Macie Rade nadzorczą która zajmuje się przede wszystkim swoimi interesami i kiedy przyjść po 1600 miesięcznie za nic nie robienie . promocja Firm to ich specjalność a nie zajmie się tym żeby było gdzie zaparkować na zebrania chodżą pracownicy RSM glosują jak władza chce .Zebranie prowadzi Członek Rady Nadzorczej i czego chcecie Płacić ! płacić i Nie narzekać . siedź w domu niech oni rządzą regularnie płać żeby mieli co sobie wypłacać
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Gdzie jest taka rada nadzorcza? Bardzo chętnie bym się tam dostał... Byłeś kiedyś na zebraniu? Jakich firm?
A co to w ogóle ma do rzeczy?
Żeby zbudować parking trzeba posiadać grunt, na którym mógłby powstać, a takowego SM nie posiada... A na zakup jakiegoś gruntu od miasta, gdyby był dostępny, to pewnie minimum milion by kosztowało razem z budową. Skąd takie środki? Przecież nie z funduszu remontowego...
Płacić? Gdyby nikt z mieszkańców nie miał zaległości to by było pięknie... A na tablicach ogłoszeń co jakiś czas wiszą kartki ile tys. winni są mieszkańcy danej klatki.
Trzeba mieć jakiekolwiek pojęcie żeby się wypowiadać...

Jak na razie trzeba równo parkować po prostu i dość ciasno niestety. Pod blokiem 25 często mogłyby zaparkować 2 więcej auta gdyby wszyscy mieścili się między liniami, które wyznaczają miejsca parkingowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mieszkalem kiedys przy zeliwnej i zgodzis sie musze z tym parkowaniem MASAKRA a mieszkancy domkow to zeliwną mają za prywatny folwark na dodatek w sezonie grzewczym w piecach jakie maja do ogrzewania domków spalaja smieci różnego rodzaju i smród że hoho,a co do parkowania w zime jest najgorzej a jak sie juz komuś uwagę zwróci to wrogiem na ciebie się patrzy miałem kiedyś za uwage zwróconą przebite koło i za drugim razem jakiś dziwny rysunek na szybie jak pod jednym z domków zaparkowała moja żona ktoś powinien się zając tym parkingiem nie wspomne o spalaniu śmieci
pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Pogórze

Osiedle Beauforta (24 odpowiedzi)

Od dziesięciu lat na terenie Pogórza powstaje nowa dzielnica potocznie nazywana Gdynią Północ. Od...

do góry