Widok

umowa bez mojej zgody

Przymorze Temat dostępny też na forum:
Bardzo proszę o pomoc. Na poczatku roku konsultant z Energa zaproponował mi przejście na strefe dwutaryfową. Nie chciałam podejmować decyzji od razu,poprosiłam o przesłanie mi oferty poczta. Chciałam to najpierw przeczytać w spokoju. Konsultant powiedział mi że musze podać mu kilka informacji aby mógł wysłać mi info do domu. Pytałam kilka razy czy to mnie do czegoś z obowiązuje? Usłyszałam że nie dopiero jak odeśle te papiery wypełnione oni zamontują mi nowy licznik bo mój jest za stary I nie ma takiej funkcji. Nagle przestały przychodzić rachunki,tlumaczyli to zmianą systemu I że napewno mi wyślą. Dostalam rachunek dziś czyli 21.11.16 za okres rozliczeniowy od 08.06.16 do 31.10.16. Okazuje sie że mam jednak dwie taryfy na które nie wyrazem zgody I dalej licznik który nie nalicza dwóch taryf. Fakt dostałam od nich te papiery ale nic nie odsyłałam. Proszę o pomoc, jestem osobą starszą I oni chyba myślą że tak to zostawie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i właśnie ta jest ta naiwność.
Nie podaje się nikomu swoich danych, nigdy, informacji.
Żeby przesłać ofertę nie potrzebują informacji.
Wątpię, że coś się uda załatwić skoro sama Pani im podała informacje bądź dane.
Ode mnie też próbowali wyłudzić, ale się rozłączyłam, bo oni rozmowy nagrywają i to jest ich potwierdzenie na zawarcie umowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli nie wyraziłaś zgody na zawarcie umowy i nic nie podpisałaś to nie powinni zmieniać taryfy. Pozostaje rzecznik konsumentów albo URE
http://bip.ure.gov.pl/bip/kontakt/29,Kontakt.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pismo, że nie wyrażała pani zgody na zmiany. nic na tzw gębę. Proszę napisac pismo i je złożyć u nich z potwierdzeniem złożenia.. Zaznaczyc należy że podczas ropzmowy z konsultantem nie było zgody tylko prośba o ofertę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Składane u nich pisma można o kant de rozbić. Walczę z nimi tym sposobem od kilku miesięcy, rozmawiać nie ma z kim :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skoro działają w taki sposób to składanie pism do nich nie ma sensu. Złożyć trzeba do instytucji która może narzucić im właściwe zachowanie, bo sami raczej się nie wycofają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz

!!! PRACA !!! (3 odpowiedzi)

Cześć, szukam pracy na wakacje w Trójmieście. Jestem studentką j. angielskiego, biegle mówię...

Szukam Fajnej Kobiety z Wrzeszcza (3 odpowiedzi)

Spotkajmy się, porozmawiajmy, może coś dobrego z tego wyniknie...

Hallera 140 (3 odpowiedzi)

Hallera 140 powstanie w spacerowej odległości od plaży w Brzeźnie z jedynym gdańskim molo oraz od...

do góry