Widok

umowa zlecenie na miesiąc

Mam problem. Firma oferuje umowę zlecenie na miesiąc, a potem umowę o pracę. To miesiąc, żeby mnie poznać itp. Jestem umówiona jeszcze w inne miejsca, jak pójdę do nich to po ptakach.I mam teraz problem. :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy jest to zgodne z prawem, bo wydaje mi się, że raczej nie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Oczywiście, że jest zgodne z prawem... Firmy często oferują takie rozwiązanie. Jeśli uważasz, że to uczciwa firma i chcesz tam pracować, to nie wiem nad czym się zastanawiasz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
I już wiem... To okazało się zwykłe call center. :( Szkoda, że na początku nie wiedziałam. Nie dajcie się tak wkręcać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I już wiem... To okazało się zwykłe call center. :( Szkoda, że na początku nie wiedziałam. Nie dajcie się tak wkręcać. Wszystko było ładnie i pięknie. A tam siedzisz 8 godzin na słuchawkach i generujesz leady, jak na sprzedaży. A wyglądało na normalną pracę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak firma jest uczciwa to da umowe o prace na okres probny a nie zlecenie. Proste
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Normalna sprawa z umową zlecenie na początek , na umowę o pracę trzeba robić badania itd. A może ci się nie spodoba - więc łatwiej ci będzie zrezygnować . Więc umowa zlecenie jest ok. lecz tylko na początek .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Raczej dobierają osoby pod siebie. Jak im nie podejdziesz i nie podpasujesz do "rodziny", jak się określają, to pa pa. I wczoraj znalazłam ogłoszenie do pracy - inna nazwa stanowiska, ale obowiązki niemalże identyczne. Myślę, że już szukają kogoś innego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masz tą przewagę że wiesz jaki będzie ich następny krok, więc nie miej sentymentów i działaj ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też mi się tak wydaje. Niemniej, muszę zaznaczyć, że nie można mnie określić jako eksperta. Nie byłem, nie jestem i nigdy nim nie będę.
Prawdziwą siłę człowieka poznaje się po sposobie, w jaki się zmaga z cierpieniem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

NO widzisz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo ukrywają TO wiesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

SELGROS Gdańsk Osowa-czy warto? (11 odpowiedzi)

witam, na dniach mam rozmowe w SELGROS w Gdansku (stanowisko asystentka dr, nie kasa/hala etc)...

Gdzie szukać pracy? (7 odpowiedzi)

Witam, mam 19 lat chodzę do szkoły chciałbym sobie trochę dorobić na pół etatu w jakich...

praca na zmywaku (18 odpowiedzi)

Co sądzicie o tej pracy? W miarę możliwa czy lepiej szukać czegoś innego?

do góry