Widok

uniwersytecka poradnia endokrynologiczna

Przymorze Temat dostępny też na forum:
Witam, muszę zapisać się do dobrej poradni endokrynologicznej, mam lekkie zachwiania z hormonami. Czy na tej uniwersyteckiej są duże kolejki? Ewentualnie możecie polecić jakiegoś lekarza lub inną dobrą poradnię?
Dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam sprawdzić sobie na kolejki.nfz.gov.pl. Ale do endokrynologa zazwyczaj się trochę czeka... Nawet 3 miesiące.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
3 miesiące??? Nie za optymistycznie?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba prywatnie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no nie. może dobrze trafiłam, ale mi została zaproponowana data za 3 miesiące właśnie :P ostatecznie poszłam z wynikami i lekarka mnie wcisnęła w termin za miesiąc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale poszłaś prywatnie? jak na nfz to gdzie?? bo ja gdzie nie dzwonie na nfz to w latach sie liczy.... chyba że jest się już pod opieką lekarza to tak znajdują miejsca, ale dla nowych pacjentów terminy są masakryczne....
image image

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
poszłam na NFZ. lepiej wyczekać i dostać się pod opiekę lekarza przyjmującego na NFZ, bo to nigdy nie jedna wizyta, ale badania, kontrole... co prawda nie wszystkie badania można zrobić za darmo, ale i tak jest dużo lepiej.
Polecam stronę kolejki.nfz.gov - można sobie sprawdzić, gdzie jest w danej chwili najmniej czekania. ja poszłam do: NIEPUBLICZNY SPECJALISTYCZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ EWA STEFANOWICZ-KUJAWA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli nie w uniwersyteckiej poradni endokrynologicznej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

BARDZO DOBRY STOMATOLOG GDYNIA (19 odpowiedzi)

Może ktoś polecić, byłem prywatnie w klinice w Gdyni i zęby mam tak zrobione, że trzy bolą...

gdzie rezonans magnetyczny? (73 odpowiedzi)

Dziewczyny czy możecie mi powiezdieć gdzie w Gdansku można zrobić szybko rezonans magnetyczny...

dobry stomatolog - nfz i ceny (16 odpowiedzi)

Witam Czy znacie jakiegoś dobrego stomatologa na nfz? Taki który nie jest tam za kare z ludzkim...

do góry