Widok

urząd pracy - rejestracja

mam pytanie może ktoś bedzie wiedział czy mogę zarejestrować sie w urzędzie dla bezrobotnych w Gdyni jako bezrobotna ( rejestracja pierwszy raz) przez internet?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nawet jakby byla taka mozliwosc, to nie wiem czy jest to na tyle rozwinięte, czy by nie bylo opoznien, a co papier to papier, lepiej zlozyc osobiscie i masz potwierdzenie na pismie, i czekasz na kase. :) rejestracja idzie akurat stosunkowo szybko , max 1h chyba ze bezrobocie sie w gdyni powiekszylo ? bo ja tyle czekalam
Teraz pomnóż to przez nieskończoność, rozciągnij na wieczność, a będziesz miał pojęcie o czym mówię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem jak w Gdyni - ja się rejestrowałam w Gdańsku :] elegancko wypełniłam wszystko w domu, przed monitorem :] dostałam konkretny termin, godzinę, nr pokoju i stanowiska żeby przyjść z papierami do wglądu i popisać co trzeba :]


bez czekania w kolejkach :]


poszukaj na stronie PUP Gdynia http://www.pupgdynia.pl/art/id/654
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
eeeeeeeee a ja myslalam ze juz faktycznie internetowo rejestracja i sobie wyobrazalam niewiadomoco :o , a to tylko takie coś.... zaklepanie kolejki - szkoda.
Teraz pomnóż to przez nieskończoność, rozciągnij na wieczność, a będziesz miał pojęcie o czym mówię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no własnie szukałam na stronie up Gdynia ale nic nie widzę tylko elektroniczna skrzynkę podawczą a nie wiem czy to jest to
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Praca w biedronce skierowania na badania (11 odpowiedzi)

Witam zostałam przyjęta do sklepu biedronka i dostałam skierowania na badania lekarskie do celów...

transport/logistyka czy technologia zywnosci (22 odpowiedzi)

Witam , mam pytanie, w trakcie którego kierunku byłoby łatwiej o pracę? Tzn, o posady, w których...

spawacz bez doświadczenia (56 odpowiedzi)

wiem wiem było wałkowane.. ukończyłem kursy 135 i 141 na czarne pachwiny mieszkam +/- 60 km od...

do góry