Widok

uwaga - niebeżpieczeństwo na drodze!

Zdarzenie zostało nagrane kamerą samochodową. W dn. 21/03/2016 godz 12.00 około Placu Zebrań Ludowych kierowca z plafonem KOMFORT TAXI na dachu auta – GD7381T Skoda Octawia w sposób rażący łamał przepisy ruchu drogowego i narażał innych uczestników ruchu na niebezpieczeństwo. Wymuszał pierwszeństwo, a w odpowiedź na mój sygnał zaczął co 2 metry gwałtownie hamować uniemożliwiając dalsze poruszanie się. Przed światłami wyszedł z auta (powtarzam KOMFORT TAXI) i zaczął pluć na moje auto. Uprzedziłem Pana, że jest nagrywany i że zgłoszę fakt takiego zachowania do centrali firmy. Nadał kontynuował bardzo niebezpieczne manewry. Zadzwoniłem do biura – Pan Prezes Z. Lebiedziński był nieosiągalny. Panie Prezesie, proszę uważniej dobierać kadrę. Pan wiele lat kreuje dobry wizerunek firmy, się stara, a kierowca auta GD7381T zniszczył ten wizerunek w moich oczach i oczach innych kierowców w ciągu minuty. W jakim świetle wypada firma? To nie była osoba prywatna, to była osoba, firmująca się znakiem KOMFORTU. Dlatego piszę opinię tutaj. Stanowczo nie polecam. Niemożna czuć się bezpiecznie będąc pasażerem tego kierowcy.
Moja ocena
Komfort Taxi kategoria: Taxi
obsługa: -
 
jakość usług: -
 
czas oczekiwania: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Na policję dziada. Nagranie możesz wysłać anonimowo, ale wtedy nie będziesz mieć pewności jak i czy wogóle policja z tym zrobiła. Albo imiennie, ale wtedy będą cię ciągać w roli świadka, a papuga złotówy (a co za tym idzie, również złotówa) dostanie dostęp do twoich danych, a to już niefajne..
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry