Widok

używana pralka i lodówka Siemens - sprawne sprzedam

Sprzedam Temat dostępny też na forum:
Witam,
czy byłby ktoś chętny na lodówkę 170 cm Siemens i pralkę Siemens chyba gł. 45 cm /wsad 4.5 kg - oba sprzęty sprawne , używane ok. 12 lat , bezawaryjnie działają nadal. Kolor biały. Pralka pierze bardzo dobrze, jest ciężka i stabilna nic nie skacze, ma funkcję" mniej zagnieceń" , nie jest głośna . Lodówka plastiki cale , w zamrażalniku 2 szuflady , cichutka również bezawaryjna jak do tej pory . Myślę , ze oba sprzęty popracują jeszcze kilka lat sprzedaję z racji wymiany lodówki na większą a pralkę wymieniam na pralko-suszarkę . Oba sprzęty można będzie odebrać własnym transportem z Kowal w okolicach 20.08 ( jak dotrą do mnie nowe) , cena po 300 zł za szt. Za oba 550 zł . Oczywiście można kupić osobno. Tel. 608-632-504 , odpowiadam na sms.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hop nadal aktualne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nieaktualne juz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

dr Włodzimierz Sieg-opinie prowadzenie ciąży (20 odpowiedzi)

Jak w temacie proszę o opinie o tym lekarzu, zmieniam ginekologa w połowie ciąży i jestem...

Choroba skóry - Twardzina... ktoś tez się leczy? (19 odpowiedzi)

Witam, u mojego męża prawdopodobnie wykryto twardzinę. Miał zmiany skórne " skóra jak u...

dr.Bożena Pozorska PILNE !!!!!!!!!!!!!!!!! (26 odpowiedzi)

Witam,czy ktoś może zna prywatny numer do dr.Bożeny Pozorskiej?? Przyjmowała w Sopocie,teraz...

do góry