Widok

walizka - bagaż podręczny

muszę zakupić walizkę tą małą na bagaż podręczny -zastanawiam się czy kupić taką najzwyklejszą (ale boję się że może raz dwa i się rozleci) czy warto może jednak kupić "porządniejszą" ? jakie sklepy możecie polecić?
i na co zwrócić uwagę przy zakupie - nie wiem może jakieś nowe ulepszenia :) i lepiej plastik czy z materiału?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak najlżejszą !!!



ja mam "WYPASA" z Witchen - plastik abs, s****ees i wazy 7 kg !!!!!!!!

jest super ... fakt .... ale nie do samolotu!!!!



i wymiary sprawdz ---> 55 to chyba MAX !!!! zeby Cie nie cofneli bo 2 cm za wysoka ...



ja kupilam podręczna miesiące temu w carrefour ...

i jest SI


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
podreczna nie kupowala bym jakis mega wypasionych bvo przeciez podrecznej nigdzie nei oddajesz i ty bedziesz miala ja w reku wiec rzucac nei bedziesz :)
ale jesli ma byc bagazem glownym to wolalabym kupic porzadna bo wiadomo co sie moze stac jak rzuca walizka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
to zależy czym będziesz lecieć w Wizz Air krzyczą aż 10 EURO za podręczny, a jak nie masz kasy to lipa nie przejdziesz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zazuzi - pierwsze słyszę że za podręczny coś się płaci - fakt dawno nie leciałam wizzairem i moze cos w regulaminie zmienili ale jest to chore - w czym mam portfel zabrac i dokumenty ? przeciez torebka to tez podreczny
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
o co chodzi z tym podrecznym? kupilam bllety i w ramach mam podreczny , za bagaz nadany tylko place
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podejrzewam ze chodzilo o to jak masz za duzy bagaz podreczny to musisz doplacic, tak samo jak za ten glowny bagaz ktory nadajesz, jak za ciezki do doplacasz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Podejrzewam ze chodzilo o to jak masz za duzy bagaz podreczny to musisz doplacic,"

Jak jest za duży zabierają do luku i trzeba dopłacać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, wiem o to mi chodzilo:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie, laski dobrze piszą. Teraz w wizzair wprowadza jakieś nowe opłaty - własnie za bagaż podręczny. chyba torebka i laptop nie będą traktowane jak podręczy ale większa torba już tak.

Z tego co słyszałam to miało to wejść od 1 sierpnia.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od dawna już wiadomo, że podręczny musi być jeden.
TZN. jak masz walizkę nie możesz mieć jeszcze torebki.
Czepiali się o to już 2 lata temu. Wszystko musi się mieścić jedną.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny własnie wróciłam z urlopu -leciałam wizarem i piszecie jakieś bzdury .
Bagaż jest tak jak był darmowy-i tak jak było musi być jeden , dodatkowo luzem możecie mieć książkę i połaszcz -reszta musi być w walizce .
Jedyne co się zmieniło to dwa pierwsze rzędy w samolocie są płatne po 10 Euro

Co do pytania : to polecam najtańszą i najlżejszą walizkę . Ja mam jedną taką lepszą i dwie te zwykłe za 29 zł kupione i trzymają się wszystkie tak samo , a im lżejsze tym lepiej bo więcej zapakujesz . Tak naprawdę ciagniesz je tylko z samochodu na lotnisko i po tafli lotniska kawałek.Na podręczny nie ma sensu wydawac kasy .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
dzięki dziewczyny, w takim razie jutro wybieram się po pierwszą lepszą walizeczkę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Patrycja, tylko zwróć uwagę na jej wagę, ja też zastanawiam się co wziąć lepiej walizkę, czy torbę. Wiadomo w walizce wszystko fajnie można poukładać i wyjąć w takim samym stanie jak się włożyło :) ale jak ma się więcej do zabrania to każdy kg na wagę złota ;)
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jeśli lecicie WizzAirem to poczytajcie na stronie internetowej bo faktycznie testowo na lot z lotniska w Katowicach wprowadzili opłatę za bagaż podręczny. Szczegółów nie znam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ostatni raz leciałam wizzairem z gdańska do oslo 3 tygodnie temu i nie było nic na temat opłat za podręczny, moi rodzice dwa tygodnie temu i tak samo - bez opłat. Zgadzam się z Kasią jezeli masz duzo lepiej torba, aczkolwiek ja raz leciałam z torbą i nigdy więcej, wolę zdecydowanie walizkę, z włókna węglowego są nawet poniżej 2kg.

Ja mam dwie, jedną własnie taką z włókna węglowego a jedną z biedry - i szczerze mówiąc obie super ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Informacja ze strony wizzair

Bagaż

Od 1 sierpnia Wizz Air wprowadza próbnie nowe zasady dotyczące bagażu podręcznego na trasie Londyn Katowice mające na celu zachęcenie pasażerów do wnoszenia mniejszych bagaży na pokład, co usprawni i przyśpieszy wsiadanie do samolotu.

Nadal bez zmian obowiązuje w Wizz Air zasada, że jednemu pasażerowi wolno wnieść na pokład tylko jedną sztukę bagażu.

Czym się różnią bagaże wnoszone na pokład samolotu? ROZMIAREM!

1.Mały bagaż podręczny:
-Bagaż podręczny o wymiarach nieprzekraczających 42x32x25 cm może zostać wniesiony na pokład samolotu bezpłatnie. Bagaż ten musi się zmieścić pod siedzenie przed pasażerem. Waga bagażu nie może przekraczać 10 kg.

2.Duży bagaż podręczny:
Jeżeli bagaż podręczny przekracza wymiary małego bagażu podręcznego, ale nie jest większy niż 55x40x20 cm, można wnieść go na pokład samolotu po uiszczeniu nowej opłaty w wysokości 10 euro. Bagaż ten musi się mieścić w schowku nad siedzeniami dla pasażerów. Waga bagażu nie może przekraczać 10 kg.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a na linii Gdańsk- Lubeka płaci się już 270zl jeżeli bagaz podreczny jest za duzy. Pamietajcie, zeby zabrac polskie pieniadze lecąc za granicę. Obsługa lotniska w Gdańsku nie przyjmuje euro i mają to głęboko w nosie jak rozwiążesz ten problem. Możesz zostawić bagaż albo nie lecieć. Firma wizzair niestety oferuje coraz droższe loty, komfort jest coraz mniejszy, obsługa samolotu zostawia wiele do życzenia a loty coraz częściej się opóźniają. Nie poł godziny, ale 4 a nawet 9
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przeleć się Ryanairem to docenisz Wizzair.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
hahahaha, doklandnie....
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak są dobrej firmy walizki, każda będzie ok - czy twarda czy miękka. Ja mam taką z Roncato, z 10letnią gwarancją http://www.esklep-roncato.pl/uno-sl/17-wozek-kabinowy-4k-roncato-uno-sl-.html Z czystym sumieniem mogę polecić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Najlepsze walizki znajdziesz na https://www.mojawalizka.pl/. Są wyjątkowo poręczne, zgrabne i pakowne. Jeśli chodzi o aspekty wizualne, to można naprawdę przebierać w różnych stylach i designach. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inne

proszę o radę w sprawie zakupu laptopa :) (12 odpowiedzi)

hej, może ktoś na tym forum zna się na rzeczy albo może polecić mi jakieś informatyczne forum...

CDN Hosting (4 odpowiedzi)

Czy ktoś z was korzystał z tego rodzaju hostingu? Jakie są główne korzyści płynące z użycia CDN...

Szukacie rzetelnego serwisu informacyjnego? (3 odpowiedzi)

Popularny i rzetelny serwis informacyjny jako jeden z nielicznych portali w Polsce informuje na...

do góry