Widok

weekendowe wypady rowerowe

witam, szukam osoby na wycieczki rowerowe po trójmieście i okolicach, moja prędkość 25-30 km/h, mam 23 lata, codziennie jeżdżę do pracy (9 km w jedną stronę), w weekend trasa Gdańsk- Gdynia ale już mi się znudziła. Proszę pisać na maila Patrycjaduda1991@gmail.com lub na forum
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
szosa czy góral?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
góral
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
na facebook jest grupa Babskie krecenie, jezdzą co tydzień
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zaiste dobra prędkość, takie kręcenie może dać w kość, jak po trzech kilometrach nie masz dość, to jesteś gość :)

A tak serio, gdyby to miała być wycieczka w niedzielę, to się piszę. Podaj tylko czas i miejsce startu.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
tu autorka pewnie miała na myśli proste asfaltowe drogi, ewentualnie twarde drogi(takie ubite, bez dziur) polne, bo po lesie to wątpie zeby taką prędkość utrzymywała przez dłuższy odcinek. No chyba ze nogi stalowe ;)

Gdzie jedziecie? moze tez pojade, zalezy od trasy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaki dystans jesteś w stanie pokonać na wycieczce?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeżeli chodzi o dystans to 15 km bez przerwy to minimum, ale planuje zacząc wycieczki o znacznie więkrzym dystansie, np 50 - 100 km
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Organizuję wycieczki ale musisz dać radę przejechać min 100km żeby nie zginąć po drodze. Jak będziesz gotowa daj mi znać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jaki czas? 3h, czy mniej, żeby nie zginąć po drodze?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, jakąś trasa zarzucisz? Tak do +-120
Te powiedzmy sto km to mniej więcej w jakim czasie? Bo jak w 3 h, to odpadam, jak ok 5 h, czyli średnia już z postojami. Około 21-24 km/h zależy od terenu i profilu.
Jezdzisz tak sobie? Bo napisałeś że organizujesz wypady, brzmi to jakbys traktował to zarobkowo :) nie wiem po prostu czy dobrze zrozumiałam :)

Może do zobaczenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Organizowanie nie koniecznie polega na pobieraniu opłat, robię to społecznie. Dystans wycieczek średnio 70-250 km a tempo ok 20-25km/h wystarczy żeby na krótszych dystansach (do 100km) jechać w grupie a nie w ogonie. Szukam kilku osób które dadzą radę i lubią coś zobaczyć ciekawego przy okazji. Osoby zainteresowane proszę o kontakt max_c74@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
max, a jaka prędkość na tych wypadach? Robisz wypady w jaki teren?
Pozdrawiam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W taki jaki jest po drodze tzn. każdy teren.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
max, a planujesz w najbliższym czasie zorganizować jakiś dłuższy wypad, ale tylko po drogach asfaltowych?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Planowałem wypad do Fromborka ale nie wiem czy go zrealizuje w tym sezonie (jeżeli to jest dłuższy wypad po asfalcie).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://rwm.org.pl/?r=2014&m=09&d=13
13 lub 14 wypad do Krynicy Morskiej, a nawet do Piasków. Dzień ten z lepszą pogodą. Dystans z Osowej 185. Prędkość średnia min 26 lepiej szybciej. Liczę na euska, dobrze by było zebrać ze 4 osoby. Czas cały dzień.
Zapewniam ból tyłka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
14 mam 140km na Żuławach, więc nie da rady...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Euska właśnie takich osób poszukuję na wycieczki rowerowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja wiem, bo z nim jechałem i jechało się dobrze, ale teraz z "Żuławami Wkoło" nie wygram i rozumiem. Szukam niedobitków z Żuław i Potopu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No, ludzie, z ulicy Długi Targ do Piasków i z powrotem, to będzie tylko 140km. Licząc z co najmniej 2 godzinami postojów wychodzi średnia (z postojami) jedyne 20-22 km/h.
Profil trasy idealnie płaski, powrót z wiatrem :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
z jakiego rejonu startujesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem z Gdyni więc wycieczki zaczynają się w Trójmieście w zależności od kierunku jazdy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wycieczka wczorajsza
http://rwm.org.pl/relacje/index.php?mode=galeria&id=3334&uid=1521
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zmień ten imiesłów, bo plan rzadko czeka na zakończenie odpustu, a już na pewno nie wchodzi do kościoła szczególnie przed narodzeniem.
Ładna wycieczka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Relacja już poprawiona, przepraszam za błąd. Dziękuję za uwagi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rowery

Rower elektryczny (6 odpowiedzi)

Jaki rower elektryczny do spokojnej jazdy kupić. Czy dokupić osprzęt elektryczny do starego...

Rower + bieganie co o tym myślicie? (13 odpowiedzi)

Chciałbym się dowiedzieć czy warto biegać trenując kolarstwo. Nigdy nie lubiłem biegać,...

Jaki rower miejski kupic? (24 odpowiedzi)

Chcę kupić rower miejski, ale nie wiem co wybrać, bardzo podobają mi się w kolorze białym. Chcę...

do góry