Widok

white taxi

czy ktos powie na jakich warunkach sie pracuje w tej firmie i ile mozna wyciagnac jezdzac u nich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

to były expres , firmy expres kazdy kto jezdzil to mocno odradzal
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Inny właściciel
Inne warunki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Z tego co wiem to legalne zatrudnienie i stawka za godzinę bez żadnych kosztów jak jeździsz na ich aucie a jak na swoim to 300 zł. Mój brat jeździ i jest zadowolony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10
A wiecie czy mają dyżury jaką składka miesięczna i ile można wyciągnąć u nich na średnio 12 godzinach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Podpinam się pod pytanie kolegi bo jeżdżę w citydrivers ale niestety szef tej korporacji poprzyjmowal tyłu kierowców że teraz czeka się godzinę na zlecenie za 12-15 zlotych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Ekstra Nazwa :) Sam chętnie będę korzystał. White Taxi for White People :) czad tego brakowało
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czego się po krzysiu spodziewałeś? Pazerny na kasę był zawsze, ale odkąd koguty są to już wogóle odpał jest.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Chłopaki - jeździcie to wiecie które są duże korpo, i których jest dużo aut. Jak jest mała firemka która ma kilka lub kilkanaście autek to nie oczekujcie że będą z tego kokosy - klient jak ma czekać na taxi po 30-40 min rezygnuje i zamawia kogo innego.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dyżury mają Ci, co jeżdżą na umowie zleceniu, Ci co mają swoje samochody jeżdżą kiedy chcą. Mój brat jeżdżąc 230-240 godzin zarabia prawie 4 tyś na rękę + napiwki więc spoko
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10

Jeżdżąc tylko w weekendowe nocki za wrzesień mam obrotu 9300. Minus paliwo 850 i prowizja dla mt (ok600-700), oraz podatek vat 8% - zostaje mi 7tyś na czysto. I nie robię 230-240h w miesiącu..
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 13

haha mytaxi ta 9000 obrotu ? : ) akurat podatku taksówkarz nie placi (karta podatkowa) nie wiem po co takie głupoty pisać 7000 na czysto przy 240h ? realnie w mytaxi przy tylu godzinach zrobisz 2000-3000 obrotu z tego zus -1200 300do mytaxi paliwo 800zl ile zostanie ? zaraz powiem by zostało 2000 na reke trzeba pracować ok 300 h na taxi
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Kochany - boli że inni pracują a ty mendzisz na słupku? Nie jestem na karcie - prowadzę swoja działalność, a taryfę odpalam na weekendy dodatkowo. Zapraszam na spotkanie - zobaczysz miesięczny i parę dobowych to oczko zbieleje :) I tak można trochę złotówek przytulić pracując w nocy :) Na pewno więcej niż w dzień :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

To jezdzij dalej....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obudź się żeby tyle zarobić w weekend byś musiał ok 800 zł zarobić dziennie przy stawce 2 zł /km i w miesiąc przejechać ok 6000 km (płatne i dojazdy ) jest to nierealne ja w dziadostwie siedzę niech inni też w to wdepna powodzenia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

teraz to w ogóle jest fajnie, bo kierowca na własnym samochodzie płaci tylko za to co wyjeździ, bo się płaci tylko za zlecenia bez żadnych opłat
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

u................
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

no bez oplat a zus 1260zl na miesiac to co ? 100 kursów i nawet nie masz na zus i prowizje mytaxi zloty interes
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

haha najgorsza firma juz uberek lepszy niz to
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 5
A jakiej aplikacji pracują
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taxi123 i powiem szczerze że dużo osób mówiło że nie ma sensu tam iść ale poszedłem na próbę na swój samochód (bo można na ich samochodzie jeździć) i jestem zadowolony dużo zleceń mają jak ktoś chce zarobić to naprawdę polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
Kierowca z dzialu rekrutacji ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Interesujące, wiele osób tutaj twierdzi że wszystkie te firmy pseudotaxi tylko ściągają hajs od kierowców i nic nie dają w zamian, a tu proszę Ty poszedłeś dla próby i masz pełno zleceń mimo że wszyscy narzekają. Jednak są szczęściarze na tym świecie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie wiem czy jest tam dział rekrutacji porostu idziesz i mówisz ze chcesz jeździć. A co do szczęścia to nie wiem czy takie mam porostu jeżdżę i dostaje zlecenia a to jest dla mnie ważne a jaka mają opinnie nie interesuje mnie puki zarabiam na tym jak przestanę zmienię firmę a jest ich trochę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

White Taxi odradzam jezdziłem 2 tygodnie, nie dajcie sie nabrać szkoda czasu. White, Dajan i Opti to najgorszy wybór. Dobre firmy to As, mytaxi i city drivers. W tych korporacjach kierowcy zarabiaja. Zresztą na miescie sie widzi tylko te firmy jezdzące.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

White taxi to dziadostwo, mało kursów, długie dojazdy po klienta bo jezdzi mało kierowców jak sie uda dojechać to klient odmawia bo za długo czekał i w między czasie zamówił w innej firmie. Ogólnie to mało kursów. Odradzam jest wiele innych lepszych firm.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja tam cały czas jeżdżę i nie jest tak źle. Ja wiem też bym chciał zlecenie za zleceniem i doloty po 500m ale niestety tak nie ma w żadnej firmie a do tego są jeszcze dyżury a tu nie ma więc nie ma co narzekać tylko trzeba jeździć i zarabiać. Przerobiłem juz kilka korporcji w gdańsku i wcale nie jest tak wszędzie kolorowo w każdej znajdzie się coś żeby się przyczepić. Tak więc kolego nie narzekaj.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Dokładnie tak jest. Najlepiej po prostu przyjść i spróbować. Ale jak zwykle do powiedzenia mają najwięcej ci którzy nawet nie jeździli albo myśleli że pojeździ 8 godzin i wyciągnie 4000 na rękę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

U siebie w korpo jeżdżę średnio 25h tygodniowo i miesięcznie mam obrotu koło 6tyś.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Że mytaxi się zarabia to się nie zgadzam. Mytaxi to najgorsze rozwiązanie taxi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

transport/logistyka czy technologia zywnosci (22 odpowiedzi)

Witam , mam pytanie, w trakcie którego kierunku byłoby łatwiej o pracę? Tzn, o posady, w których...

Willa Fahrenheita Jacek Bitel prowadzenie pensjonatu 7 dni w tygodniu i święta (8 odpowiedzi)

"Poszukuję pary (mężcz i kobieta)do lat 50 do prow. hotelu w Gdańsku. Wymagania :obydwoje min....

Obuwie robocze (9 odpowiedzi)

Hej używa ktoś butów Dickies Dixon Rigger? Jak się sprawują? Lub co polecacie w podobnym stylu?

do góry