Widok

włamania na Jasia i Małgośi

doszły mnie słuchy o włamaniach do domów w ostatnim czasie, ponoć raz nawet w nocy jak lokatorzy spali....ktoś coś wie więcej?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
zawsze można w samoobronie kogoś skaleczyć :) byle nie nożem niestety
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie slyszalem. skad takie info?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od sasiada....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To skoro sąsiad tak mówi i był świadkiem, to pewnie tak było
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
też słyszałam jakoś koło miesiąca temu. seria w Baninie Pępowie i Lniskach. wpuszczają gas usypiajacy przez okno - smacznie śpisz a złodzieje obrabiają. także przestroga by nie zostawiać okien otwartych na parterze
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
to by chyba cysterną trzeba podjechać, żeby taki gaz ("z" na końcu) się dostał na piętro i pewnie jeszcze przez zamknięte drzwi, do sypialni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
tak ci się tylko wydaje, okna mogą być pozamykane. Gaz wpuszczają przez otwory do mikrowentylacji. A i gazu dużo nie trzeba. Poczytaj jaka jest dolna granica pogłębienia snu .. dla gazu podobnego do chloroformu jest to stężenie rzędu 6000 ppm CHCI3.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Od tej ilości reagują czujki, więc jednak musi to być więcej. Poza tym, nadal aby uzyskać taką ilość na kubaturę całego domu, trzeba sporo gazu i nie masz pewności, że do sypialni się równo przedostanie z parteru.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A teraz powinna się pojawić reklama firmy pt. promocyjne instalowanie alarmów!!!

Ludzie a ufo nad Baninem widzieliście bo lata co 3 lub 4 dni piszą na portalu nasa :-)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

do góry