Widok

wodzirej Arkadiusz Mięczewski opinie?

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam was

Kolega polecił mi Pana Arkadiusza Mięczewskiego na wodzireja Podobno bardzo znany w w Słupsku, i podobno też mecze koszykówki nagłaśnia na prokomie. Czy ktoś miał z tym Panem przyjemność się bawić na swoim weselu lub może jako gość był u kogoś?? Za wszelkie opinie będziemy wdzięczni ;)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ile ten pan sobie ceni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tego co słyszeliśmy to 1800 zł rok temu brał dziś może troszkę drożej ale w cenie jest DJ tzn sam sobie dobiera DJ.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam go w 100%...Czlowiek wie jak rozbawic towarzystwo.... Jests osobą która bierze czynny udział w weselu... Sam bawiłem się na jego weselu i powiem ze na innych weselach nie wybawilem sie tak jak za jego prowadzenia... Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Organizowałam szkolenie, którego wieczór integracyjny prowadził właśnie p. Arek.

Jedno słowo: REWELACJA!

Mieliśmy wiele imprez ale on jest absolutnie niesamowity. Jeden czlowiek a potrafi poruszyć bez wysiłku 60 innych do pełnej zabawy.
Panie od nas z firmy juz wziely namiary (na swoje wesela) a my na pewno bedziemy dalej kontynuowali współpracę.

Z czystym sumieniem i pełnym podziwem polecam.

Nie spotkałam się z tym by trenerki, nasz dyrektor (którzy widzieli wiele i do wielu rzeczy sie przyczepiają) pytali z uznaniem: " Skąd wyście go wzięli?!"

Profeska!
[/URL][url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli ktoś ma namiar na Pana Arka to bardzo proszę o przesłanie na lodzkaaa@interia.pl
Wielkie dzięki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
ja również poproszę telefon lub maila do Pana Arka na : emilkamaj@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pan Arkadiusz Mięczewski rzeczywiście jest dość znany w Słupsku. Swego czasu pracował w Słupskim radiu Vigor. :) Byłam na kilku imprezach, które prowadził i mogę z czystym sumieniem polecić.
"L'Arte" wizaż i stylizacja
www.larte.pl.tl

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli to nie problem, to proszę na maila o kontakt do p.Arka. eta_me@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
WITAM.
tak sobie wszedłem i czytam i dziekuje za opinie.
tel do mnie 602320361
mail studio.2000@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
masakra
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi tez na wesele polecano tego Pana, moj znajomy z godding w sopocie bardzo go zachwalal, jednak mi nie chodzilo do konca o sprowadzenie na wesele takiego "showmana" ale jesli ktos szuka wlasnie takiej osoby to polecam :) do kosztow trzeba sobie jednak doliczyc cene noclegu Pana Arkadiusza i jego dj'a oraz dojazd ze slupska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje wesele prowadził Pan Arkadiusz, byłem również na weselu u koleżanki gdzie też Pan Arek był wodzirejem i mogę powiedzieć tylko jedno, Super zabawa, super wesela polecam wszystkim którzy będą planowali wesele. Dodam jeszcze jedno mój brat bierze ślub w sierpniu i również Pan Arek będzie prowadził jego wesele.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chodziłem z Arkiem do szkoły (studia) spoko koleś ma głos i talent, prowadzi również wiele innych imprez np. organizowane na placu pod Urzędem Miasta, Festiwal Fajerwerków w Ustce, kiedyś swego czasu wieczory (niektóre) w Słupskim pubie Aga. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam,
czy ktoś posiada jakies filmiki z przebiegu wesela prowadzonego przez pana Arka?
Pozdrawiam
Ewa

PS: prosiłabym o kontakt na gg 2542626 lub adres mailowy iguanaiguana@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Krótka historyjka: kiedyś bardzo słabo bawiliśmy się na jednym z wesel, które prowadził słabiutki DJ. Chwilę po 23 przyjechał Arek ze swoim człowiekiem i tak rozbawili wszystkich gości, że każda orkiestra wymięka! Po tym nie mieliśmy wątpliwości kto zagra na naszym weselu (mimo, że podczas rozwożenia zaproszeń rodzina była niezadowolona jak usłyszała, że nie bierzemy orkiestry) to poźniej stare wujki i ciotki przychodzili do nas i nas przepraszali, że tak to przyjęli! Z czystym sumieniem i zamkniętymi oczami możemy polecić ARKA na każdą imprezę - nie tylko wesela, imprezy firmowe, różne eventy - jeśli ktoś organizuje takie imprezy po prostu ma jeden kłopot z głowy, goście na pewno będą się rewelacyjnie bawili - nawet najwięksi sztywniacy! Pozdrowienia KiM
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz

Szukam Fajnej Kobiety z Wrzeszcza (3 odpowiedzi)

Spotkajmy się, porozmawiajmy, może coś dobrego z tego wyniknie...

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

Szukam Przyjaciółki 2024 (3 odpowiedzi)

Szukam 40 letniej przyjaciółki. Inteligentną, zadbana, o dobrym charakterze , lubiącą mówić prawde

do góry