Widok

worki próżniowe do odzieży-czy warto?

Dziewczyny,
jak pewnie większość z nas mam malo miejsca w szafie i zastanawiam się nad zakupem workow próżniowych do odzieży jak np. ten:
http://www.allegro.pl/item502068480_worki_prozniowe_na_posciel_odziez_60_x_50_cm.html
czy któraś z was z tego korzysta i może potwierdzić że dużo miejsca się oszczędza?
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
zdecydowanie polecam, my mamy wszystko letnie w wtorkach, a zimowe w lato w workach, do tego wiadomo pociel, ubranka kuby etc. ja uzywam 90-90 ale mam duza szafe wiec meszcze takie duze bez problemu, miejsca oszczedza sie sporo :)
wszystko p owyjeciu jest mile w dotyku i zapachu, ja i tak piore, po wyjeciu, ale dzieku braku dostepu poiwetrza utrzymuje sie ladny zapach.

image
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez polecam

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja tez polecam, kupowalismy z allegro i bardzo dobre, ale pokusilismy się też tansza cena z chin sprowadzone i tandeta.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
my tez mamy z allegro, tyle tylko ze niemieckie.z tv marketu za drogo wychodzi.

image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki bardzo,
a możecie powiedzieć od kogo kupowałyście z allegro?- jak rozpoznać te lepsze
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak jak kolezanki polecam te worki w 100% kupowalam takie worki o roznuch rozmiarach w sklepie Black Red White oni teraz w wiekszosci maja taki stoiska z roznymi gadzetami Ramki pudelka szklanki kubki i sa wlasnie te worki -cena ich to groszowa sprawa a jakosc rewelacja naprawde na allegro nigdy nie wiadomo co mozna trafic a tu sprawdzona jakosc
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
a ja mam takie z nimi doświadczenia:
myslelismy z espakowanie ubrań w takie worki i włozenie do walizek na wyjazd zaoszczedzi trochę meijsca, nieststy - po wypakowaniu wiecej ubrań sie zmiesciłow walizce :)
POLIGRAFIA ŚLUBNA - Zaproszenia Menu Tablice Winietki Zawieszki http://doriart.ucoz.comimage
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
a to rzeczywiście ciekawostka bo mi do szafki nie chcaiły zmieścic sie 2 kołdry 2 poduszki 3 śpiwory zapakowalam to wszystko e jeden worek prłzniowy bez zadnego problemu weszlo malo tego bo na wysokosc po ściagnieciu powietrza ma moze 10 cm więc na górę polozylam jeszcze mnostwo rzeczy :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja kupił am 3 razy worki 2 razy były od razu do wyżuceni a 1 raz do jednorazowego użytku,może mi ktos podpowie jakie trzeba kupic a moze kupujecie tak jak ja tylko sie wstydzicie przyznac
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bo te najtańsze są kiepskiej jakości. wejdź na http://www.twojedodatki.pl te są naprawdę dobrej jakości i w dobrej cenie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
mam pytanie w którym sklepie kupiłaś moja droga te worki? Ja pytałam w sklepie w gdyni i nic takiego nie mieli i nie mają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam a mam pytanko od kogo kupiłaś z allegro?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja kupiłam z tego Betterware i nie umiem ich zamknać dobrze :-((( powietrze mi się dostaje do srodka mimo że wysysam odkurzaczem ...........no poprostu nie umiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja własnie sobie kupiłam i czekam na przesyłeczke :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jakie kupić? Od kogo najlepiej z allegro? Przymierzam się do tego, bo już od dawien dawna brakuje mi miejsca...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak przyjda to Ci powiem co i jak :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
HOP HOP :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej Wiperku. Czy dostałaś już swoje worki? Może ktoś jeszcze może polecić jakąś firmę? Sprzedawcę?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
dostałam...powiem tak, ciuchy zajęły 4 razy mniej miejsca w szafie ;)

zamawiałam na allegro ztakie http://allegro.pl/item546821971_worki_prozniowe_opakowania_80x60_wiszacy_zestaw.html
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 6
Ok, dzięki. Muszę wymierzyć moją szafę i wybrać rozmiar :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe ja kupilam te same co Wiper:)
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny właśnie wybieram takie worki na allegro. Czy możecie napisać od jakiego sprzedawcy kupiłyście? Nie chciałabym się naciąc. Z góry dzięki:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6675196
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chciałam zapytać, gdzie w sklepie mozna kupić te worki. Potrzebuję ich natychmiast :-)
image[/url]

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
pewnie w gdyni na 10 lutego - sklep z rzeczami z telezakupów mango

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam jeszcze jedno pytanko, zanim zamówię. Wymierzyłam wczoraj szafę i okazuje się, że ma głębokość 55 cm (drzwi przesuwane). Moje pytanie: czy upchnę te worki o wymiarze 60 cm, czy szukać gdzieś mniejszych??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
upchniesz, bo one się zmniejszają po odessaniu powietrza

ja mam takie 60x80 a szafę głęboka na 70 cm i to 80 spokojnie mi się zmieściło

worki zrobiły się mniejsze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok, dzięki za info.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja właśnie zamówiłam i już do mnie jadą
image[/url]

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam firmy softpack.
Sklep nie wysyła w terminie produktów, słaba jakość np. pojemników na pościel, ubrania, koce, organizer na buty jest beznadziejny, chyba na pościel czy koc go wykorzystam.
Cena zawyżona w stosunku do jakości.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupiłam na allegro i polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na 100000000000% polecam. Oszczedza sie MASE miejsca. Ja mam posciel (nawet koldry i poduszki) i zimowe ubrania na poddaszu i nic nie przepuszczaja. Poddasze mam nieocieplone wiec jakby cos przepuszczaly, to by bylo nieciekawie. Zanim wynieslismy na strych to je mielismy w sypialni przez pare tygodni zeby sie upewnic czy zawor nie pusci i nic...
SUPER SPRAWA!!!
Tara Marta urodziła sie 06/09/2010 o godz 10:17 ważąc 3,9 kg i mierząc 53 cm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hejo dziewczyny

Czy te wiszące worki duży ciężar utrzymają?
Muszę skompaktować ciuchy bo powoli mi się wysypują z szaf a wiosna idzie więc zimowe ubrania pójdą w odstawkę. :-))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hop hop
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No nic to, napakuję na wyczucie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie wiem ile wytrzymują, jak nie masz informacji na opakowaniu to może skontaktuj się ze sprzedwcą, albo rzeczywiście na wyczucie zapakuj- mi się wydają one dość wytrzymałe.
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny powiedzcie mi czy po użyciu tych worków ciuchy są pogniecione ? Dajcie znać bo chcę kupić w prezencie teściowej. :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up up
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nadal proszę o odpowiedź :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gwiazdeczko,
na chłopski rozum - jeśli dobrze złożysz to pogniąta się tylko trochę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jeśli to będą płaszcze zimowe ? Trudno mi sobie wyobrazić działanie tych worków :D
http://www.allegro.pl/item585068225_worki_prozniowe_normal_wiszacy_zestaw_najtaniej.html

Obiecam teściowej, że się nie pogniotą a potem będzie wstyd :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzę, że koleżanka ma lepsze dni.
Humorek dopisuje. :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
kupiłam te same worki co wiper , złożyłam pościel i zostawiłam na noc, rano wstaje, patrze a worki wygladaja jak przed odessaniem powietrza, dziewczyny co ja robię z nimi źle - dodam tylko że zakręciłam je na maksa aż mnie paluchy bolały ;-) ?
pomóżcie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
up....;-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A zakręcasz tą większą zakrętkę również?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Twoja poścel mogła wydłubać sobie dziurkę w worku, żeby oddychać.
Albo worki są wadliwe... ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bigbeat wszystko jest możliwe ;-)

zaręcam obie nakrętki i dalej to samo...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja osobiście stosuję worki próżniowe do pakowania wędlin w komorze próżniowej. Super ofertę na takie rzeczy mają w ampac
www.ampac.pl Firma ma bardzo dobrą jakość jak i też konkurencyjne ceny. Ostatnio jak surfowałem znalazłem ich stronkę. Polecam!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
gdzie mozna kupic takie worki ale nie allegro?? a jesli allegro to jaki sprzedawca?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.allegro.pl/search.php?string=worki+próşniowe&us_id=6675196&country=1
ja kupowałam u niego, moja sąsiadka znalazła też w podobnej cenie ale inne bo były we wzorki;)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam pytanko odnośnie tych worków - czy odzież zapakowana w takie worki gniecie się - jak wygląda po wyjęciu?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Właśnie wypakowałam rzeczy z jednego worka i niestety pogniecione. Z tym, że ja "wyssałam" powietrze na maksa, a producent radzi trochę zostawić. Może w takim przypadku się nie gniotą ubrania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nie umiem ich używać - nie zamykają mi się jak trzeba a i wcale dużo miejsca mi nie oszczędzają - nie wiem może ja ciuchów za duzo tam pakuję ???????kupiłam 3 takie worki dość spore i wg mnie nie jest to jakaś rewelacja - kupiłam z tej firmy Betterware czy jak jej tam :-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja te worki polecam! Przechowuje w niej dodatkowe kołdry, koce itd. Kupowałam je jakiś czas temu w hurtowni Szczepan w Przejazdowie fakt nie były tam drogie, jednak raczej pochodziły z Chin, a 2 po kilkakrotnym otwieraniu i zamykaniu się rozszczelniły. Ale i tak warto, tylko że teraz kupię lepszej jakości
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ostola - też kupowałaś na Allegro?


Czy wszystkie kupowałyście u tego samego sprzedawcy? http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6675196 "poses-ck"???


muszę kupić kilka worków, żeby pochować zapasowe kołdry, koce, ciuchy na następny sezon itp. :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
hopsa :)


jakie rozmiary worków są najlepsze do pościeli, koców itp.?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zakupiłam na próbe dwa o wymiarach 120x80, w jednym mam kołdrę (puchową i bardzo dużą) + 3 poduszki, które spokojnie zmieściły mi się do środka, a w drugim przetrzymuję zimową garderobę roboczą mojego męża ;) ma tego też sporo, co dodatkowo jest równiż dość grube, bo mocno ocieplane. Caly zestaw również mi się zmieścił do worka, i pewnie jeszcze tego troche bym w nim upchała :))

Gdyby po zapakowaniu ubrań, te worki nie były tylko takie ciężkie, to już w ogóle byłby idealne :))
Mąż & Żona od 25 grudnia 2008 r.

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ciężkie nie ciężkie ;) ważne, że oszczędzają miejsce :D a teraz jak się przeprowadzimy, to dosłownie każdy cm będzie na wagę złota :) (np. nie mogę naszego tv ustawić w witrynie, bo brakuje 3cm!)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też mam z firmy Baterware i są beznadziejne !!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeszcze raz do góry :)


Gosiaczek79 - mogłabyś jeszcze raz podać link do aukcji sprzedawcy, od którego kupowałaś? albo jego nick? (tamten link nie działa)

Ostola, Ewa.gdynia, Wiper, Inees - od kogo kupowałyście? :)


wszystkie od "poses-ck" http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6675196 ?????



popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiem, że jestem upierdliwa ;P


ale w przyszłym tygodniu MUSZĘ mieć te worki!!!



Gosiaczek79, Ostola, Ewa.gdynia, Wiper, Inees - napiszcie proszę nick sprzedawcy od którego kupowałyście na Allegro te worki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poses-ck - ja od niego:)
powodzenia.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.allegro.pl/search.php?string=worki+próşniowe&us_id=6675196&country=1

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam tylko jedno małe ostrzeżenie- jeżeli chcesz kupić też wiszące to zmierz szafę w srodku- ja kupiłam szersze żeby męża kurtki się pomieściły a pewnie zmieściłyby się w te troszkę węższe a zato drzwi od szafy mi lekko szorują po tych workach;( na szczęście kupiłam tylko 3 takie (popakowałam po 2-3 kurtki do jednego)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki Gosia :)

czyli muszą być zgodne z głębokością szafy? w moim przypadku 60cm? czy skurczą się troszkę?

czyli te 120 x 80 będą za duże do szafy o głębokości 60cm?


najwyżej upchnę je na pułkach w piwnicy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z szerokosci niewiele sie skurcza, maja dosc szerokie zgrzewy po bokach, mysle ze 80 moga byc male ale tez jak mozesz w piwnicy trzymac to sie nie zmarnuja. albo wez taki i taki i zobaczysz.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupiłam w markecie i chba trafił mi sie jakiś felerny, bo nie trzyma tak jak powinien
image[/url]

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to zamówiłam :)


1 x http://www.allegro.pl/show_item.php?item=701439551
3 x http://www.allegro.pl/show_item.php?item=708234901
2 x http://www.allegro.pl/show_item.php?item=708197837
1 x http://www.allegro.pl/show_item.php?item=707798438

zobaczymy jak się spiszą ;P

dzięki za pomoc :*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kopiuję co napisałam w innym wątku ;)


jesteśmy tuż po przeprowadzce i musieliśmy zmieścić się z górą rzeczy w małym pokoju ;)



wczoraj wieczorem rozpakowywaliśmy torby... do tej pory nie wierzę, że:
po 1 - wszystkie rozpakowaliśmy
po 2 - zmieściliśmy się ze wszystkimi rzeczami i jeszcze miejsca zostało ;)


ale to 2 nie byłoby możliwe gdyby nie te worki próżniowe!!!! są fantastyczne!!!!!! na 1 półkę w szafie weszły mi 3 worki - w jednym moich 10 swetrów(większość grubych), w drugim mniej więcej tyle samo swetrów Mariusza no i 3 worek ciuszków Gabrysia - tych większych, które muszą poczekać kilka m-cy :)

albo duży worek z wełnianą kołdrą + 2 poduszki + bielizna pościelowa + ręczniki - po odessaniu wysokość ok 10cm :P bez problemu schowane w 1 skrzyni rogówki + kolejny worek z ciuchami i jeszcze miejsce zostało :D :D :D

no i mój worek wiszący z 4 kurtkami :)

jestem nimi zachwycona i jak ktoś(sąsiadka, kumpela, Teściowa) będzie chciał zamawiać - to dokupię jeszcze ze 4 :)


także jeśli któraś z Was potrzebuje pochować trochę rzeczy i ma mało miejsca - to POLECAM :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
AgusiaGda, chciałabym kupić takie worki, ale zupełnie nie mam pojęcia jakie rozmiary. Poradź. Chcę pochować kołdry, poduszki, ale też ubrania letnie, ciuszki z których córki powyrastały .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pierwszy raz słyszę o tym cudzie, więc nie mam pojęcia jak to działa. W jaki sposób odsysa się powietrze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
miałam kupione następujące worki:

3 szt. 98x68cm
2 szt. wiszących worków 120x80cm
1 szt. 130x90cm
komplet 3 szt. - 2x 80x60cm + 1 wiszący 98x68cm


kołdrę wełnianą, 2 poduszki, 2 ręczniki, komplet bielizny pościelowej - to mam w tym największym worku 130x90cm

w 1 worku wiszącym 120x80cm mam 4 swoje kurtki :)

2 najmniejsze worki 80x60cm + 2 worki 98x68cm - tam mam ciuszki Gabrysia, nasze swetry i 1 worek moich ciuchów :)



Piernik - worki odsysasz odkurzaczem :) aż miło patrzeć jak to wszystki się kurczy :) normalnie jak jakieś czary ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ojoj, już się napaliłam na te worki, ale nie mam odkurzacza :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam odkurzacz ale mi nic nie wysysa a może to wysysanie długo trwa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chwilke, od razu widać jak zaczyna zasysać
A dobrze zamknęłaś?
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
trochę czasu minęło, i te linki nie działają. Mam prośbę o namiar od kogo kupić na allegro zeby były dobre :) Z góry bardzo dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.allegro.pl/item1033998184_zapachowe_worki_prozniowe_60_x_80_cm_kpl_4_szt.html

ja mam te i jestem zadowolona
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam zamiar te zakupić,ae nie mam pojecia jakie więc podnosze wątek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Majka123 a pytasz o firmę czy wymiar?
ja mam takie duże że wkładam dwie "kupki" ubrań i składam worek na pół żeby wlożyć do szafy, a jak miałam koce i pościel to normalnie wchodziło.
a sprzedawcę na allegro to poses-ck - moja sąsiadka kupowała od innego (nie znam nazwy ale są w kolorowe kółka) i się podłączyłam i już dwa mi się porwały:(
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja polecam tego sprzedawcę "micomwroc", kupiłam od niego kilka worków próżniowych zapachowych i jak dla mnie rewelacja... Wytrzymałe, pachnące, nie przepuszczają powietrza...
Mąż & Żona od 25 grudnia 2008 r.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
Mąż & Żona od 25 grudnia 2008 r.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupiłam właśnie te worki co są powyżej na zdjęciu. jeśli sie dobbrze zamknie i nimi pożniej nie rzuca ani nie przenosi z miejsca na miejsce to nie przepuszczają powietrza, lecz martwi mnie ich trwałość, ponieważ się gniota i wydaje mi się ze będą się z czasem tak jakby łamać i przecierać ze względu na brak elastyczności. Czy są worki jakiejś firmy własnie bardziej elastyczne???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dobre są worki próżniowe z firmy Betterware, ale akurat teraz chyba nie są w promocji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jak kupic z betterware??????? na ich stronie tylko jak zostac ich przedstawicielem a spisu przedstawicieli jakby brak ja chce zostac klientem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
możesz zamówić np. u moje Mamy :) jest przedstawicielem Betterware ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mam do was pytankio chce sobie kupić takie worki zeby zaoszczedzic miejsce w walizsce na podróz poniewż wybieram sie pociagiem.
Mam zamiar kupic na allegro jakies worki ale nie wiem czym oddesac to powietrze? może byc pompka do materaca?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
te worki odsysa się odkurzaczem :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja ostatnio takie worki, właśnie do odsysania odkurzaczem, kupiłam tutaj - http://worki-prozniowe.poradnikdomowy.net

Szkoda tylko, ze nie zmniejszaja wagi tych rzeczy hehe :) Ale prawda jest taka, ze np. posciele mozna naprawde fajnie schować do szafy i miec jeszcze troche miejsca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam, mam zamiar się zaopatrzyć w te worki bo ciuchów po Lenie mnóstwo ..

żaden z działających linków nie działa, a podani sprzedawcy nie mają nic wystawionego, możecie podać coś aktualnego od kogo na allegro zamówić te worki?
imageimage
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hop hopp pomocy ;)
imageimage
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w sklepie Mango w gdyni mama mi kupowala swego czasu, zajrzyj na ich stronę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a tam wysyłkowo można? bo ja z Gdańska to trochę nie po drodze, dlatego wolałabym allegro ;)

zresztą ceny bardzo fajne, ale no, nie trudno za 5 zł kupić jakieś badziewie, dlatego pytam o coś sprawdzonego ;)
imageimage
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziś kupiłam w lidlu. Super sprawa! Kupię więcej na allegro.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ooo w lidlu w jakiej cenie?
imageimage
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hop podbijam
- ja tez mam zamiar kupic jakie tu wybrac na allegro czy ktos ostatnio kupował?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://allegro.pl/worki-prozniowe-100x70-tania-i-szybka-wysylka-i2406162583.html

ja kupuje tutaj, są super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja tez sie podlaczam moze ktos nam poradzi jakie kupic i gdzie najmpeiej coby nie okazalo sie ze badziew sie kupi, tylko jakies lepsze i slyszalam ze najlpesze sa zakrecane a nie jak kapsel sposob zamkniecia czy to prawda ze na to zwracac uwage ja potzrebuje tego duzo duzo:) moze mi polowe ciuchow pochowam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak dla mnie są super od pościeli kocow poduszek itp bo mega to miazdzy do ubran juz gorzej moze jakbym chciala po 5szt spakowac to i owszem ale jak wiecej to ciezko tzn nadal jest tego sporo. kupilismy na allegro nie zupelnie najtansze ale moze cenowo jakos drugie od najtanszych nie chce mi sie szukac sprzedawcy i one maja jakby kapsel ale to sie odkreca potem tez nie wiem dokladnie na jakiej zasadzie dziala ale jest do krecenia i na koniec taki kapsele na tym pokretle jeszcze i sa ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a juz zamowilam, zobacze czy 50 zl pojdzie sobie::) wybralam tam gdzie kupuje ludzi najwiecej i nie ma negatywow:) mam nadzieje ze beda dzialac i uda mi sie pozmniejszac)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my tez sie tym sugerowalismy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
powiedzcie mi bo juz dostaje szalu, dzisiaj pol dnia robilam porzadki zeby powkladac i posegregowac rzeczy do workow ktore kupilam na allegro i puszczaja powietrze czy to normalne czy jakis szajs kupilam, sugerowalam sie duzym kupnem i komentarzami, i d*pa blada czy ja juz nie umiem,:) czytac instrukcji i cos zle robie, czy to tak puscza po paru godzinach, bo mnie juz krew zalwea juz wole kupic dobre i sprawdzone worki bo jestem poczatkujaca ale poprostu wpadlam w szal workowi bo superowa sprawa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie jest tak ze sie wklada zakleja takim czyms co potem wyjmuje potem se odsysa to powietrze ale maz jeszcze przekrecal to pokretlo co tam jest i wtedy zatykal je i bylo ok tylko jeden puscil nam ale mam tez takie co otwieralam juz i jeszcze raz odkurzaczem i jest ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no u mnie tez tak mam no ale mi puszcza a niby dobrze wszystko moze ktos kupowalm w praktikerze tam sa drozsze moze lepsze:) bo juz sie tym sugeruje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
również planuję na wyjazd wyposażyć się w takowe, ale nie zdążę już chyba zamówić na all.. tzn wolę nie ryzykować. Gdzie takie dostanę? Słyszałam o Rossku, ale nie znalazłam. Tesco? PoMOCYYYY :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
praktiker sa dzisiaj byly rozne rozmiary
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
tylko nie wiem jakiej jakosci sa, ja kupilam na allegro i puszcaja powietrze do bani:( i juz mam dosyc, a ty jak kupisz daj znac moze lepsze:) chociaz juz tez jade jutro kupic do prakikera
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
adres sklepu w Gdańsku, Km International Karolina Mikosińska ul Dragana3/5, WORKI PRÓŻNIOWE, ALE CHIŃSKIE
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ktora z Forumek zamawiala u mnie worki prozniowe z Betterware? Jestem ciekawa opinii ;) jak sie spisuja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy moze mi ktos napisac na ile zmniejszaja sie wymiary worka po odpompowaniu? mam w skladziku nietypowe polki 40x90 i 50x90
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up! podbijam!
Dziewczęta proszę poradźcie gdzie kupić worki bo wybór na allegro jest za duży - znalazłam stronkę aletofajne.pl - tam też mają worki ale czy warto od nich zamawiać? Może ktoś miał do czynienia? Dajcie znać proszę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze ta uwaga przyda sie tym, ktorzy maja problem z trzymaniem późni w workach. 70% worków które kupiłem (w Softpack) nie trzymalo, a sprzedawca okazal sie absolutnym arogantem, postanowilem cos zadzialac bo workow kupilem sporo. Poniewaz worki nie trzymaja albo na zaworze, albo na zamknięciu, zrobilem eksperyment z posmarowaniem zaworka smarem uszczelniajacym - smar silikonowy z Castoramy (LEDA). Bingo! Wyglada na to, ze naprawde minimlna ilosc - cieniutka wrstwa, tyle co nic - smaru nalozona na zaworek OD STRONY SKIEROWANEJ DO WNĘTRZA WORKA praktycznie uszczelnila wszystkie worki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja niestety pokusilam sie i kupilam chyba z 15 tych workow roznych rozm i co po 2 dniach prozni brak worki sie rozeszly i leza i co teraz tak jak kolezanka powyzej pisze musze moze tez ten smar kupic ale na allegro trzeba uwazac bo mozna na taka tandete trafic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
SOFTPACK - nie polecam firmy
nierzetelna, dlugi okres realizacji zamowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny, wiecie może gdzie stacjonarnie w Gdańsku lub Pruszczu Gd. można kupić wiszące worki próżniowe ?
Ja też nadziałam sie na Allegro, więc chciałabym teraz zobaczyć je przed kupnem.
W BRW ostatnio byłam, ale nie mieli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Leroy jest teraz promocja nawet. Cena stosunkowo wysoka w porównaniu do tych z allegro więc może warto?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki, też je znalazłam, tylko że z wiszących jest 1 rozmiar i jest on do mojej szafy za duży, niestety :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Juli na szadolkach jest wiszacy rozm.90x60 za 15 zl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o... bardzo dziękuję za info :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W netto za 7 pln pare dni temu kupilam i jestem zadowolona. rozne rozmiary w 1 cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kupiłam w Jula, ale są do d..., ciuchy w próżni są może przez kilka godzin. Zresztą co chwilę odpadają wieszaki, a wcale nie umieściłam w nich niewiadomo jak ciężkich ubrań (po prostu po 1 kurtce)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja znalazłam worki próżniowe w ogłoszeniu na wejherowo cena worków za 50-60cm 10zł a za 70na100cm 12zł http://www.wejherowo.pro/ i są ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam i z Juli i z ikei i nie marzekam,chociaz faktycznie te z juli sa hmm,slabsze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

superworki

Te są rewelacyjne http://superworki.pl/ - niebo a ziemia w porównaniu z tymi co na allegro kupiłam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ktos jeszcze poleca worki z tej strony/ superworki.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja polecam te ze sklepu http://www.twojedodatki.pl Są naprawdę dobrej jakości
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mieszkamy w kawalerce, postanowiłam zaryzykować i kupić dwa worki żeby schowac zimowe kurtki i płaszcze :)

Efekt super! Worki ładnie sie zassały i są o ok 60% mniejsze po odessaniu powietrza. Teraz musze dokupić ich więcej.

Kupowałam od
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=19911157 tego sprzedawcy

Jeżeli worki po zakreceniu puszczaja powietrze to zobaczcie czy coś wam nie weszło w korek, w moim przypadku weszło futerko z kapturka. Po usunięciu włosków worki nie puszczały powietrza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
miałam kiedyś worek próżniowy i bardzo się przydał, włożyłam w niego 2 kurtki zimowe i w szafie było znacznie więcej miejsca, nawet nie zajmowały tyle co jedna kurtka.
Bardzo dobry zakup to był, więc w moim przypadku jak najbardziej warto :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super super super!!!

Kupiłam zestaw 12 worków za ok 80 zł (kupowałam w Anglii), bo zima się dawno skończyła, a kurtki, czapki i grube swetry zalegały w szafach. Nie liczyłam na jakieś cuda szczerze mówiąc. I wiecie, co? Bardzo mile mnie te worki zaskoczyły!!!

W zestawie jest 8 worków z zaworem (dwa małe, dwa średnie, trzy duże i jeden wielki) i 4 podróżne w dwóch rozmiarach, do których wkłada się ubrania, zamyka a potem zwija cały worek i powietrze ucieka z jednej strony.

Zaskoczyło mnie to, że do worka w rozmiarze "średni" zapakowałam wszystkie nasze zimowe kurtki, kamizelki, polary, czapki, szaliki i nawet kalesony:) Wszystko się zmieściło do jednego!!! A kupiłam cały zestaw worków na to...

Z worków jestem baaaardzo zadowolona! Polecam każdemu! Kuzynka mnie ostrzegała, że one się rozszczelniają, jak otrą się o zamek albo guzik, puszczają im klipsy itp. W moich nic takiego się nie dzieje. Mało tego... Ja ten upchany zimowymi rzeczami worek otwieram średnio raz w tygodniu, żeby coś włożyć lub wyjąć i nigdy nie odmówił mi posłuszeństwa. Zawsze się pięknie zamyka i zawór nie przepuszcza powietrza nawet jak zapomnę zakręcić:)

Rozczarowało mnie tylko to, że po odessaniu powietrza worki nie mają tak pięknego kształtu... Wyglądają bardziej jak rodzynki, niż jak cieniutkie placki:) Ale mimo wszystko zajmują dużo mniej miejsca. I nie są atrakcyjne, więc trzymam je po odessaniu w plastikowych kontenerach w szafie;)

Co do ceny to rozumiem, że każdy chciałby wydać jak najmniej, ale już się nie raz przekonałam, że to się zwyczajnie nie opłaca... Bo często kupuje się coś taniego, co okazuje się bublem, trzeba kupić to jeszcze raz tylko troszkę droższe i znowu jest do niczego i w końcu się człowiek przekonuje, że albo się bez tego obejdzie albo inwestuje w coś lepszego jakościowo. I o ile byłoby taniej, gdyby się kupiło to lepsze jakościowo za pierwszym razem:)?

Worki w każdym razie polecam gorąco.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powtórzę się, bo opinia już na tym forum o tym była, ale również polecam superworki.pl, zdecydowanie lepsze niż te np z allegro.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
worki jak juz do tylko do pakowania miecha;)
np na sklep.ampac.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej,
czy ktoś może polecić jakiegoś dobrego allegrowicza, od którego mogę kupić dobrej jakości worki próżniowe różnej wielkości?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

urlop wychowawczy a zaległy urlop wypoczynkowy :) (14 odpowiedzi)

witam, Mam takie pytanko może już był przerabiany ten temat, Jestem obecnie na urlopie...

Gdzie kupie tanio fotelik samochodowy? (39 odpowiedzi)

Jak w temacie. Potrzebny mi fotelik dla córci 9-18kg, najlepiej żeby kosztował max 350zł i był...

Upominek dla Pani Przedszkolanki na zakończenie przedszkola (17 odpowiedzi)

Córka chodzi ostatni rok do przedszkola. Większość dzieci odchodzi do szkoły. Pani prowadziła...

do góry