Widok

wszystkim a zwłaszcza pożal się Boże ,,politykom,,

Polityka Temat dostępny też na forum:
wszystkiego co najlepsze może się w życiu przydarzyć, zwłaszcza radości, uśmiechu i otwartości na innych ludzi.
,, prezydentowi,, dudzie życzę autonomii w decyzjach
,,prezesowi" wiecej usmiechu i jasności podejmowaniu decyzji tych lepszych bo do wielkich polaków brak mu jeszcze bardzo wiele
pozostałym ,, politykom" mniej zacietrzewienia, głupoty i warcholstwa, bo zachowują się jak szlachta kłócąca się o koryto a nie o Polskę

PAMIĘTAJCIE Z CZYICH PIĘNIEDZY ŻYJECIE I DLA KOGO PRACUJECIE!!!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja to bym życzyła sobie i innym:

'(...) Musi powstać coś nowego, wyrazistego programowo, bardzo luzackiego obyczajowo, silnie racjonalnego, zdecydowanie ateistycznego; nacelowanego na jakieś państwo dobrobytu, ale rządzonego przez świetnie wykształconych, niepokornych i nieuznających żadnej ideologii ani świętości ekspertów (...)'

Napisał to pewien wiewiórczy znajomy - niejaki Miś. No więc kilka dni 80-tka strzeliła 'temu Misiu', ale misiowy rozumek wciąż działa świetnie, w przeciwieństwie do wiary w spełnienie powyższego za życia wyżej wzmiankowanego.
Ale może ja doczekam...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tego rodzaju postulaty mieszczą się w założonej kiedyś przeze mnie książce "pobożnych życzeń". Odsyłałem do wpisania się w niej pracowników i klientów firmy w której kiedyś pracowałem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
--a jakiej tesci postulat był do ciebie odniesiony?
zakładam,zes człowiek ,nie maszyna i jakies tam przerysowania
lub niedopracowania i u ciebie sie znajda

czy nie?..czys ty taki ideał chodzacy--wszystko iesz,ze wszystkim sobie poradzisz
nawet z oportunistami
z kultura?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Był to czas naszej transformacji od gospodarki nakazowo rozdzielczej, do liberalnej. Wiedzieliśmy jak jest, i "wiedzieliśmy" jak być powinno. Przynajmniej tak się wielu z nas wydawało. Nie wszyscy jednak zdawali sobie sprawę, że droga do tego "jak być powinno" będzie procesem ewolucyjnym, że nie od razu będziemy mieli tutaj nasze San Francisco.
Dlatego odsyłałem takich niecierpliwych do wpisów w tej mojej Księdze Pobożnych Życzeń. Były to lata 1989-91. Później rzeczywiście udawało się nam urzeczywistnić te nasze pobożne życzenia, nie w całości, ale i tak gdyby spojrzeć na to z pespektywy czasu, cholernie dużo nam się udało. Nie zdajemy sobie sprawy ile osiągnęliśmy i jak wiele z tych ówczesnych życzeń stało się normalnością. Piękne to były lata. Wszystko było nowe, odkrywaliśmy swoje Ameryki niczym Kolumb, bo nikt tego tutaj przed nami nie robił.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
wg ciebie San Francisko to ideał do którego wszyscy chcemy dazyc?
american dream??!

--------
postulat do ciebie
pobozne zyczenie abys wszystkich ,w tym kobiety ,nawet te,których nie rozumiesz i z którymi sie nie zgadzasz nie obrazał ,ignorował ,osmieszał
-dyskredytował
teraz i przedtem nie zostało to spełnione

aloha bracie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Użyłem przenośni. Odsyłam do piosenki Braci Golców.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
@ Squirrel

Chyba nie zdążyłaś zauważyć, że to stek oksymoronów ?

Że też w XXI w. można wygłaszać takie androny, łatwe do podważenia przez licealistę. No, ale faktycznie, licealistów prawdziwych u nas jak na lekarstwo.
To mi przypomina: "Na zielonej Ukrainie, gdzie hiszpański mieszka lud, święta rzeka Ganges płynie i Japończyk spija miód..."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja tam życzyłbym więcej rozumu wyborcom, żeby, po 50 latach okupacji i komunizmu, otrzeźwieli i nigdy więcej nie wybierali postkomunistów, jak w ostatnich 25 latach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Brzeźno

Rezydencja Merwede (9 odpowiedzi)

Rezydencja Merwede powstaje w pierwszej linii zabudowy od plaży. Aby się na niej znaleźć,...

Auto Części (4 odpowiedzi)

Cześć Panowie, Potrzebuję namiar na sprawdzony sklep motoryzacyjny w Gdańsku otwarty jutro lub...

do góry