Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam. ;) wątek zamknięty Super miejsce, super atmosfera, super obsługa. ;)
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 maja 2017

Polecam wszystkim! wątek zamknięty Pani Dorota jest przemiła, do tego profesjonalna i bardzo staranna. Rzesy...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 marca 2017

Polecam wszystkim! wątek zamknięty Byłam dziś po raz pierwszy na depilacji pastą cukrową. Pani Dorota jest...
~Alicja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 marca 2016

wspaniałe miejsce wątek zamknięty Wspaniałe miejsce, profesjonalna obsługa, przemiła Pani Dorota, bardzo...
~Marzena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 grudnia 2015

Polecam Panią Dorotę! wątek zamknięty SUPER!!!!!! Dziś byłam trzeci raz na zabiegu trwałej na rzęsy i jestem...
~Siasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 grudnia 2015

Totalny relaks wątek zamknięty Wszystko na ogromny plus. Bardzo miła obsługa. Nowy salon zapowiada się...
~Karolina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2015

Super wątek zamknięty byłam ostatnio na depilacji pastą cukrową i jestem zachwycona, nawet nie ma...
~aa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2015

NAJLEPSZY SALON KOSMETYCZNY W TRÓJMIEŚCIE !!!! wątek zamknięty Razem z mężem korzystaliśmy przed ślubem z kilku zabiegów: peeling...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2014

Szczerze polecam!! wątek zamknięty Przemiła obsługa, profesjonalnie i kameralnie, no i niedrogo.
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 października 2013

Brak słów! wątek zamknięty Jak w tytule!żeby wyrazić zadowolenie!klimat,wystrój i dbałość o szczegóły...
~^^^
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 września 2013

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Skorzystałam z uslugi depilacji woskiem całych nóg. Pani Dorota zrobiła to...
~Marta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 lipca 2013

polecam wszystkim :) wątek zamknięty Bardzo miła i przyjemna obsługa, klimat relaksujący, bardzo dobrze wykonana...
~Anna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 marca 2013

Salon godny polecenia! wątek zamknięty Miejsce profesjonalne, miła atmosfera i wystrój. Polecam w szczególności...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 marca 2013

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Ja też bardzo polecam. Zabieg wykonany fachowo i przede wszystkim dokładnie....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 marca 2013

Polecam paste cukrowa wątek zamknięty Pierwszy raz byłam na depilacji bikini pasta cukrowa, co prawda trwa dłuzej...
~asia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2012

Przekluwanie uszu (u dziecka) wątek zamknięty Polecam wizytę u p. Moniki. Bardzo czysto, z duża dbałością o samopoczucie...
~Beata
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 lutego 2012

Jestem pod wrażeniem wątek zamknięty Co prawda dotąd nie byłam stałym bywalcem salonów kosmetycznych, ale po...
~A
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 lutego 2012

Salon urody na medal wątek zamknięty Miałem okazję skorzystać z usługi oczyszczania twarzy. Przyznam, że jestem...
~Michał
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 grudnia 2011

SPA z Gruponem wątek zamknięty Lubię korzystać ze SPA, czasami jednak brakuje mi rzetelnych opinii nt....
~ajeh
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 lipca 2011

Zdecydowanie tak! wątek zamknięty Rewelacyjny salon, profesjonalna obsługa. Doradztwo w zakresie pielęgnacji...
~wissienka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry