Widok

wychodzenie panny młodej

Wesele Temat dostępny też na forum:
witam, mieszkamy od paru miesięcy na swoim. A niedługo bierzemy ślub. Zastanawiam się czy wyjść razem z narzeczonym do kościoła z naszego mieszkania czy od rodziców ?? jak u was było?jak to wyglądało??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jesteś hipokrytką, czy racjonalistką?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
My tez mieszkamy razem i razem wychodzimy z domu, w koncu to nasze wspolne mieszkanie:-)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
a rodzice do was przyjeżdżają żeby pobłogosławić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wg mnie nie ma co kombinować, ja z owczesnym narzeczonym wychodzilismy z jego domu razem,bo wesele odbywalo sie w jego parafii. Moj brat w dniu slubu tez juz mieszkal ze swoja zona na swoim, oni rowniez wychodzili razem. Po co wymyslac i sie stresowac, zyj wlasnym zyciem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak rodzice przyjezdzaja do nas:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wychodziliśmy oddzielnie. Dzień przed ślubem byliśmy na ostatniej spowiedzi i po niej narzeczony pojechał na noc do swoich rodziców, a do naszego mieszkania przyjechała moja mama. Spotkaliśmy się dopiero przed ołtarzem.

popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
My też w z naszego mieszkania razem wychodziliśmy i w naszym wszystko się odbywało :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój brat mieszkał ze swoją teraz już żoną u jej rodziców i w dniu ślubu przyjechał do swojego domu rodzinnego tam się ubierał i przygotowywał i razem z rodzicami pojechali do panny młodej:)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
a ja chciałabym najbardziej, żeby mój przyszły mąż w dniu ślubu zobaczył mnie pierwszy raz dopiero w kościele:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mieliśmy nasze mieszkanie. I wychodziłam z domu rodzinnego . Noc przed ślubem spałam u rodziców!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
a dziewictwo też sobie odbudowałaś? :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
a jezeli nawet tak, to co ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
to było pytanie retoryczne.
a jeżeli odbudowała to oki, bo jeśli nie odbudowała , to po co ta hipokryzja? wychodzenie z domu, w którym nie mieszkam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jak ktoś wychodzi z hotelu, to co, niby udaje, że tam mieszka?

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
to jest zupełnie co innego panno - anno.

Dla mnie bzdurą jest wychodzenie skądkolwiek osobno skoro wcześniej mieszka się razem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla mnie nie miało znaczenia czy mieszkamy razem czy oddzielnie. Od początku planowania ślubu, a i wcześniej wiedziałam, że będziemy przygotowywać się oddzielnie.
W żadnym razie nie miałam ochoty ukrywać, że razem mieszkamy, bo niby przed kim i po co? I tak cała rodzina i przyjaciele o tym wiedzą, to przed kim? przed fotografem, przed kamerzystą? Oni też wiedzieli ;)
Chciałam żeby narzeczony zobaczył mnie dopiero w kościele. Sukni ślubnej przed tym dniem też nie widział. To miała być niespodzianka. Zobaczył dopiero efekt końcowy, warto było czekać, bo jego mina była bezbłędna.

popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy ślub też niedługo i zapewne wyjdziemy osobno, mimo, że mieszkamy razem:>
Tzn, planuje mojego narzeczonego "wygonic" do jego rodziców, żeby się tam przyszykował a sama zostanę w naszym mieszkaniu.
Ale to tylko dlatego, że mamy malusią kawalerkę i wystarczy moja mama, świadkowa i ja, żeby było tłoczno.
Poza tym chcę się przyszykować w spokoju w babskim towarzystwie, a niestety brak drugiego pokoju:)
Natomiast moja mama już wymyśliła, że mam conajmniej na tydzień wcześniej przenieść się do niej, i żeby w dniu ślubu on po mnie przyjechał do domu rodzinnego:>
Oczywiście szybko wybiłam jej ten pomysł z głowy. Mieszkamy razem 2 lata to po co te szopki?
Poza tym nie chce mi się jeździć w te i z powrotem ze wszystkimi manatkami.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (5 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

do góry