Widok

wykończenie mieszkań

witam
czy ktoś z was jest w stanie mi powiedzieć ile kosztuje sama robocizna ,podstawowego wykończenia mieszkania deweloperskiego. Uściślając .Kawalerka 30 m2, zakres prac, szpachlowanie z malowaniem, wykończenie łazienki, panele ,montaż drzwi, drobne przerobienie instalacji elektrycznej, hydraulicznej . Kolejne mieszkanie to około 50 m2 i ten sam zakres . zdaję sobie sprawę że wielu majstrów nie rozstaje się z calówką , taśmą mierniczą ,albo ci bardziej na czasie biegają z miernikami elektronicznymi . Czy są fachowcy którzy mogą podać cenę beż mierzenia? Powiedzmy od xxxx do xxxxx . Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czesc Kazdy wykonawca powie Ci ze robi najlepiej I na najlepszych materialach. Mi rece opadly gdy pan zaproponowal 100zeta za m2 podkreslajac ze z jego materialami. I chodzilo tu o m2 sciany, ( szpachlowanie , malowania) razem 70m2 z lazienka podlogami I drzwiami , sama robocizna 87 tys zeta
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

no to nie wesoło :) pewnie jeszcze na czarno :( kurcze masakra jakaś , znalazłem gościa , dość konkretny ,mniejsze mieszkanie z moimi materiałami ,zrobi za 8 tyś , w sumie nie zamierzam przekroczyć 30 tyś na materiały
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z materiałami budowlanymi tzn gipsy kleje farby mat hydrauliczne elektryczne itd. Bez kafli podłóg wanien i wszystkich tym podobnych rzeczy które wiadomo musi kupić inwestor pod siebie i swój gust uczciwy wykonawca powinien zadać 300-400 zł za m2 podłogi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Remont - porady

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Jakie schody? - co polecacie (54 odpowiedzi)

Pewnie wielu mieszkańców nowych domów w Baninie miało dylemat i pytanie dotyczące schodów...

Pytanie dotyczące planowania remontu domu (3 odpowiedzi)

Jesteśmy w fazie remontu domu opartego na pomysłach na serwetce (północne Toronto, bliźniak z lat...

do góry