Widok

wylot

jedyną alternatywa !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jedyna żeby się w Polsce nie upokarzać. 1900 zł za odpowiedzialność nad ludzkim zdrowiem i życiem. Ja pierdziu,co ja tu jeszcze robię ? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Europa nas wszystkich nie pomieści.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Racja, ale jest jeszcze Malezja, Tajlandia, Chiny, Inonezja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja wiem czy upokorzeniem jest praca za 1900zl.... upokorzenie to praca przez pośrednictwa pracy za 6.20zl za godz. ale 1900zl to jak na polskie realia całkiem przyzwoicie .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Przyzwoicie, za miesiąc pracy koo..............wa. Tygodniówka w UK 363f którą zarabia prawie każdy. Te 1900 to jest wstyd w europie, weź i za to utrzymaj rodzinę, to jest wegetacja, nie życie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
A żona co, rączek nie ma? Wiem że kiedyś kobiety siedziały w jaskini i piastowały dzieciaki, ale mamy XXI wiek. Należy jej się taryfa ulgowa na czas ciąży i wychowywania dziecka do pewnego wieku, ale poza tym okresem powinna normalnie pracować i się dokładać do budżetu. A jak ktoś się na to godzi by być jedynym chlebodawcą, to niech nie narzeka, że mu ciężko w tym głupolandzie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Byłeś w tym UK, że wiesz że każdy wyciąga 363f tygodniowo? ja byłem i wiem, że masa ludzi pracuje za minimalną krajową czyli jakie 215f. Więc nie pitol jak nie wiesz...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nawet w tej chwili jestem, mało kto z moich znajomych zarabia poniżej 300f, oczywiście jak się jest tu 5-6l i nadal jedyne słowa znane po angielsku to na f... i s... i jedna prac załapana kiedyś i stawka 6.50 to faktycznie wychodzi 220f. Trzeba tak jak wszędzie się rozwijać i szukać lepszej pracy. Polacy niestety jak się czepią jednej pracy to tak kwitną po 10l za te 6.50f
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przyzwoicie??
Ani siebie nie utrzymasz ani tym bardziej rodziny.
1900 to dobra stawka dla licealisty/studenta mieszkającego z rodzicami.
Przyzwoita stawka na życie w Gdańsku na tę chwilę to 4000.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedyś był wątek o utrzymaniu i z tego co pamiętam to na rodzinę 2+1 coś około 6k było potrzebne na normalne życie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak wszyscy wyjadą, to kto będzie pracował na moją emeryturę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
przykre to jest niestety ... ale trzeba zostawić tą część rodziny i znajomych która została jeszcze w Polsce ( głównie to emeryci i renciści oraz osoby które zajmują stanowiska w sektorze Państwowym tak jak moja siostra ) i wylecieć na zachód ... smutne to że trzeba emigrować ... oczywiście można też się pogodzić z obecnymi realiami w trójmieście i pracą na śmieciowej umowie za 7.50zł - 9zł netto bo takiej pracy i takich stawek nie brakuje :( ... jednak co to za życie ...
O założeniu czegoś swojego w naszym państwie to już wogóle nie wspomnę bo nie dość że trzeba mieć kupę pieniędzy na początku oraz spore plecy głównie w urzędach to jeszcze bawić się z podatkami zusami itp itd ehhhh
Wiadomo że Europa nas wszystkich nie pomieści ale chyba skorzystam z pomocy jednej z życzliwszych mi osób z rodziny i wylecę pracować do Niemiec w McDonaldzie za 8.50euro bez znajomości języka ... w Niemczech po przylocie mam mieć zagwarantowane od Państwa bezpłatne kursy i naukę tego języka a może tam w Niemczech z czasem moje wykształcenie i doświadczenie elektroniczne się przyda bo u nas w kraju to chyba tylko układy się przydają ... :/
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Gdzie można znaleźć pracę w Trójmieście?? (41 odpowiedzi)

Gdzie można znaleźć pracę w Trójmieście: - na umowę o pracę - nie w telesprzedaży (już tak kiedyś...

Praca w Polsce dla obcokrajowca (5 odpowiedzi)

Kto może poradzić agencję pracy tymczasowej w kujawsko-pomorskim wojewodztwie?

praca na zmywaku (18 odpowiedzi)

Co sądzicie o tej pracy? W miarę możliwa czy lepiej szukać czegoś innego?

do góry