Widok

wyludzaja pieniądze

Niedawno do mojego męża zadzwoniono, że jest dłużnikiem Providenta i ma w ciągu 2 dni zapłacić 1700 zł. Nie pomogły zapewnienia, że to pomyłka itp. Byli bardzo pewni siebie, ponadto chcieli, aby podać im przez telefon swoje dane osobowe, pesel itp!!!!!Groza!!! ŁAMALI PRAWO O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH.Telefonowano natrętnie codziennie. Z różnych telefonów. Mąż złożył doniesienie na policję o wyłudzenie pieniędzy przez cross finance. POLECAM TRZYMAĆ SIĘ Z DALEKA OD
TEJ FIRMY. BRAK PROFESJONALIZMU
Moja ocena
obsługa: -
 
czas realizacji: -
 
skuteczność: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8
A może mężunio się nie przyznał że wziął kasę od providenta na opłaty dla prostytutek? Nie zatrybiło w głowie?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 16
Potwierdzam.
Do mnie też piszą dzwonią. Każda rozmowa to straszenie, smsy o każdej porze. Totalny brak kultury. Pismo do zapłaty w momencie gdy wszystko z Polsatem zapłacone. Szukają naiwniaków. Szczytem wszystkiego było rzucenie telefonu przez pracownika Szymona B. Totalne buractwo.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 13
Oddaj pieniądze człowieku! Traktujesz pożyczkę jak prezent a potem się dziwisz że firmy ubiegają się o zwrot. To nie jest sponsoring...żałosne wpisy i żałosne zachowanie!
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 14
do góry