Widok

wynajem dobowy - kogo polecacie

Pośrednicy i zarządcy Temat dostępny też na forum:
Czesc!

Kupilem 2 miesiace temu mieszkanie w Gdansku Przymorzu, na ulicy Bzowej: 3 niezalezne pokoje, 10 pietrowy budynek mieszkalny, 8 pietro, jakies 1.5 km do morza, wokol pelne zaplecze finansowe. Standard 3+/5.
Do konca czerwca mam w nim lokatorow.
Na poczatku lipca chce je szybko odmalowac, wzbogacic o jakies fajne dodatki i wystawic na wynajem dobowy do konca sierpnia.
Niestety nie mam czasu sie tym sam zajac (booking, sprzatanie, prowadzenie, serwis poscilowo-recznikowy itp).
Jakie firmy polecicie? W necie nie znalazlem ich zbyt wiele...
Jakie stawki (ile % przychodu) trzeba liczyc za calosciowa usluge?

Z gory dziekuje i pozdrawiam,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skąd miałeś tyle pieniędzy żeby kupić mieszkanie?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

A Ty skąd masz pieniądze na BMW?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Spróbuj sam, wystarczą ogłoszenia na olx, airbnb i tu na trójmiasto. Wejdź we współpracę z osobą, która zajmie się sprzątaniem między kolejnymi goścmi, tak naprawdę przy sprawnej organizacji nie zajmie to dużo czasu... Pośrednicy wezmą duża prowizję i będą Cię mamić wysoką ceną wynajmu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bardzo dziekuje za odpowiedz. Obawiam sie jednak, ze nie znajde czasu, aby sam tym zarzadzic = praca, rodzina, inne projekty, ktore realizuje. Z tego wzgledu zalezy mi na kims sprawdzonym/godnym polecenia i prosze o dalsze sugestie. Pozdrawiam, Redzi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę o kontakt najlepiej mailowy, adam.basiakowski@gmail.com, chętnie polecę sprawdzoną osobę zajmującą się tematem od 8 lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

krawcu to ty ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Przymorze

Sea Park (41 odpowiedzi)

Budynki powstaną w sąsiedztwie największego w Gdańsku parku i terenu rekreacyjnego - Parku...

gdzie szukać pracy? (135 odpowiedzi)

Hej, przeprowadzam się w lutym do Gdańska, podpowiedzcie gdzie szukać pracy, w sensie ogłoszeń o...

Nowe mieszkania Trójmiasto (31 odpowiedzi)

Jak wygląda rynek nowych mieszkań w Trójmieście? Chciałabym zorientować się co może mi ten region...

do góry