Widok

wypadek

czy ktoś wie co stało się dziś w BOJANIE.Lądował helikopter i jechała kartka i straż.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

podobno małe dziecko nie oddychało ale już jest ok
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie mogłam otworzyć słoika z korniszonami :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10

Gratuluję!!! Tępoty umysłowej na poziomie Petru!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Poziom tępoty należałoby określać w jednostkach autora wpisu "T", a nie Petru. Takiej tępoty, jak w Bojanie trudno szukać. Widać to np. na drogach, Drogi wąskie, nie zawsze cokolwiek widać z przeciwka a kierowca jedzie, jak idiota. nie zjedzie z jezdni, chociaż ma obok skrzyżowanie i wolne miejsce,, komórka w łapie przy uchu- tacy zajęci, prędkość tam gdzie obowiązuje 30km/godz. ma w nosie, przy skrzyżowaniu Bojana z Poległych Żołnierzy w krótkim czasie dwie kolizje. Face, nad tym popracuj, Petru zostaw w spokoju, do pięt mu nie dorastasz.."Caranaugh" , jakie to zagraniczne, co za pretensjonalność
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8

A teraz może coś odnośnie postu "założycielskiego" temat. Ja wyraziłem swoje zdanie odnośnie. Ignorancji, i braku empatii dla drugiego człowieka, który był w potrzebie. ..........BTW: Rzeczywiście nie dorastam Petru do pięt. Mi się zdarzy jakiś lapsus językowy, literówka. Natomiast w przypadku Petru mamy do czynienia z wtórnym analfabetą. ........a może po prostu , kretynem.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Trafnie, ale bardzo łagodnie to ująłeś. Dołożył bym mu jeszcze. Szkoda czasu. Pozdrawiam przedmówce.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

powinno byc nie "zaniepokojona" a "ciekawska"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Każdy sądzi po sobie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Słychać wycie? Znakomicie. (6 odpowiedzi)

Kalkowskiemu już tak się pali koło tyłka, że trolle odpalone na 150%.

Centrum Samorządowe Szemud (64 odpowiedzi)

Szanowni Mieszkańcy, Czy wiecie coś o budowie Centrum Samorządowego Szemud ? Kolejna dość...

Muzyka biesiadna (45 odpowiedzi)

Witam 12.05 od piatku slychac w nocy muzyke biesiadna co sie dzieje ????

do góry