Widok

wyższa szkoła bankowa

Witam,
Chcę dowiedzieć się więcej o uczelni w Gdańsku. Czy któraś z Was studiuje na WSB? Jak oceniacie poziom i samą uczelnię? Proszę o wasze opinie i wrażenia odnośnie nauki w tej szkole.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na pewno będziesz zadowolony, zresztą czytałeś już inne opinie Gdańsk piękne miasto - bardzo studenckie. A jaki kierunek? Może coś związanego z biznesem? Warto dowiedzieć się czegoś więcej, a potem otworzyć swoją działalność, żeby nie być na łasce pracodawcy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jedna opinia to troszkę mało ale zawsze coś. Po prostu pewnie będzie trzeba na własnej skórze przekonać się. Biznes to odległa sprawa. Ale od czegoś trzeba zacząć. Nie wiedziałem że można takie coś studiować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj! Jeżeli interesują Cię studia w gdańskim oddziale Wyższej Szkoły Bankowej to zapraszam na stronę wsb.pl na której poznasz pełną ofertą studiów oraz warunki rekrutacji. Wspomnę też, że w ramach obecnie trwającej promocji można zyskać do 30 września darmowe wpisowe oraz czesne już od 220zł miesięcznie na pierwszym roku studiów (w zależności od wybranego oddziału WSB). Tak więc zapraszam do aplikacji!

Pozdrawiam, Renata Mazur
Online Ekspert WSB Studia I stopnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam jeszcze raz! W związku z tym, że promocja zniżkowa w oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej uległa przedłużeniu aż do 15 października. Nadal zatem oferujemy darmowe wpisowe oraz czesne w kwocie od 245zł miesięcznie na pierwszym roku studiów (w zależności od wybranego oddziału WSB).

Pozdrawiam, Renata Mazur
Online Ekspert WSB Studia I stopnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...

kadry i płace, księgowość - nauka (3 odpowiedzi)

Powiedzcie mi, jak najlepiej nauczyć się kadr i płac oraz księgowości samemu w domu? Idę co...

do góry